Jump to content
Dogomania

wyliczanki, ile w domu ile w bloku...


Miśka

Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Ja mieszkam w bloku i jestem przekonany,że każdy pies może żyć w bloku.Moja suczka jak jest nie wybiegana to jest smutna nie do życia.Ale jak jedziemy na zaprzęgi lub na biegi to nie ma dla niej nic radośniejszego.Prawdę mówiąc chciałbym się przenieść do domku z jakimś terenem własnym.Ale jeszcze finanse mi nie pozwalają.Może wkrótce zobaczymy.Jednak zastanawiam się czy nie mieć dwóch Husiorków w domu bo jednemu to smutno.A i na jazdę lepiej jest je wyprowadzać we dwójkę bo raźniej im jest ciągnąć.Co wy na to? :fadein:

Link to comment
Share on other sites

Wielkie dzięki METROS moja sunia czyli Shira składa ci podziękowania :wink: Ja swoją chcę dopuścić w Listopadzie ale się boję bo mieszkam w wieżowcu. Ale znowu ma startować w biegach więc wypadła by z zaprzęgu co krzyżuje nieco plany.Co tu robić jakieś podpowiedzi?

Link to comment
Share on other sites

Chyba najlepszym rozwiązaniem jest wzięcie zaliczki równej połowie kwoty wtedy osoba się więcej będzie zastanawiać nad zrezygnowaniemZ resztą nie wiem czy to nie jest na swój sposób szantaż.Trzeba chyba człowieka ocenić no i liczyć na to,że nie zrobi cię w konia.Aha ile szczeniaków jak na pierwszy raz może być w miocie? Słyszałem, że do 12 szczeniaczków. :o

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jak dla mnie to by wystarzyły 4 szczeniaczki.Chociaż tego się nie wybiera. Takie warunki dyktuje natura.Co będzi to będzie. A co będzie jak ludzie zaczną zmieniać DNA psów i zmieniać im kolory tęzówek, gęstość sierści i Husky nie będzie jedynym psiakiem z kolorowymi oczętami.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...