Jump to content
Dogomania

Drapak dla psa?


Velpsterex

Recommended Posts

Witam. Mam problemik. Mój pies jest u mnie od 2 i pół tygodnia. I ma pewną manię, obgryzanie wszystkiego czego się da, i niszczenie dywanów. I zastanawiam sie. W sklepach widzę drapaki dla kotów, i nie wiem czy takiego nie kupić (oczywiście nie takiego do skakania tylko taką zwykłą drapaczkę.) Czy to ma sens?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Velpsterex']Witam. Mam problemik. Mój pies jest u mnie od 2 i pół tygodnia. I ma pewną manię, obgryzanie wszystkiego czego się da, i niszczenie dywanów. I zastanawiam sie. W sklepach widzę drapaki dla kotów, i nie wiem czy takiego nie kupić (oczywiście nie takiego do skakania tylko taką zwykłą drapaczkę.) Czy to ma sens?[/quote]
:roll:..W okresie kiedy moje Anioły były malutkie,kupowałam im w Lumpexach misie i inne szmacianki...i na nich się wyżywały:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Velpsterex']no moze i, ale ja mu dałam już drugiego pluszaka dzisiaj, i już jest w strzępach, jak tak dalej pójdzie to w ciągu kilku dni pozbędę się wszystkich miśków![/quote]
:lol: Znam ten ból...:lol:.Musisz się uzbroić w cierpliwość do ok 8 mies życia...tzn tak długo jak pupilek zmieni ząbki.U moich seterów dosyć szybko nastąpiła wymiana ząbków.Kupowałam w lumpexach szmacianki za ok 5 zł na tydzień i przeważnie natychmiast je "potraktowały".Potem,przez tydzień musiały się bawić tymi " potraktowanymi".W tym okresie wszystko co można było podrzeć lub do końca zdewastować było przez nich skrupulatnie wykończone :evil_lol:.Miłej zabawy z pupilkiem..:cool3:tylko radzę chronić ręce..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Guest papillonek

Jeśli pies ma silne zęby to nie widzę sensu kupowania pluszaków :lol:
Lepszy byłby chyba sznur do ciągania :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Jeśli pies wszystko gryzie to za wiele nie pomoże kupienie drapaka - miałby on sens gdyby pies lubił się o wszystko ocierać i drapać właśnie. Kup mu lepiej jakieś fajne gryzaki; w różnych sklepach są dostępne różne rodzaje, różne kształty mające za zadanie też np. masowanie dziąseł psa i tym podobne :) Jest duży wybór a to na pewno pomoże.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...