Jump to content
Dogomania

Buldog francuski cena


bulldog

Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O rany za taką cenę to można mieć psa z papierami :shocked!: Może ktoś po prostu postanowił sobie dorobić albo jest to "lewy" miot drugi w roku? Nie wiem :niewiem: Kiedyś też na pewnej stronie widziałam ogłoszenie o bezrodowodowych yorkach "z bardzo dobrym pochodzeniem" za ponad 1000 zeta :o

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 9 months later...

Hoddowla buldożków przez duże H , jest bardzo kosztowna. Jeśli ktoś chce za szczenię 500zL, to są to biedne niedożyione i nieszczeione stworzonka. Według mojego rozeznania, buldożek z rodowodem kosztuje od 1500 do 4000 zł. A bez rodowodu, aby był jako tako odchowany nie powinien kosztować mniej ni 1000zł (odpadają koszty ZKP i wystaw)

Link to comment
Share on other sites

ja też uważam, że kupowanie pieska bez rodowodu, z szemranej hodowli to złe rozwiązanie, napędza handel żywym towarem. jeśli chcesz mieć rasowego, zadbanego pieska, to rozejrzyj się i kup z dobrej hodowli. jeśli nie zależy Ci na rodowodzie i rasowym psie - weź szczeniaka ze schroniska, tam są psy potrzebujące Twojej pomocy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ats']ja też uważam, że kupowanie pieska bez rodowodu, z szemranej hodowli to złe rozwiązanie, napędza handel żywym towarem. jeśli chcesz mieć rasowego, zadbanego pieska, to rozejrzyj się i kup z dobrej hodowli. jeśli nie zależy Ci na rodowodzie i rasowym psie - weź szczeniaka ze schroniska, tam są psy potrzebujące Twojej pomocy.[/quote]W pełni popieram

Link to comment
Share on other sites

markety to akurat nie najlepsze miejsce do zakupu psa :-?

Zamiast probować zarabiać bezpośrednio na zwierzakach, którym w dodatku nie potrafią stworzyć warunków, mogliby np podjąć współpracę z jakimś przytuliskiem. Ogłosić akcję adopcyjną, zwierzaki znalazłyby nowych opiekunów, a ci pewnie zaraz kupiliby wyprawki. :roll:

A tak wkurza mnie jak widzę kociaki w wolierach dla ptaków, czy szczenięta w klatkach.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='JustynaJK']popierać popieram,ale niestety coraz więcej widuję tzw buldożków i naprawdę ceny np w marketach przekraczają nieraz grubo 1000zł za psa bez papierów!!!No ale cóż jak są chętni to i rynek się kręci niestety!!![/quote]
kiedyś widzialam buldożki francuskie w AnnaZoo w galerii mokotów i tak się wkurzyłam że myślałam że się plackiem położe i strajk zorganizuje! jakby tego było mało to trzymali szczeniaczki w tym szklanym czymś gddzie trzymają króliki teraz i świnki morskie dla których to jest odpowiedznie miejsce ale nie dla kilku szczeniaczków i to buldożków

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

No właśnie jak to jest, czy da radę kupic buldożka poniżej 1200 zł ?? <rodowodowy oczywiście> I czy na terenie woj. warm-maz. lub w Warszawie są jakieś hodowle? I jeszcze jedno, czy rodzą się szczenięta z adnotacja "niehodowlany" ? Jeśli tak to jakie wady wtedy posiadają i czy to w ogóle zdarza się często?
Dziekuję za odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KarolaBox']Nie zależy mi na wspaniałych rodzicach z najlepszej linii hodowlanych. Myslę o psiaku jako o przyjacielu, ale nie chcę go brać z pseudohodowli[/quote]

I własnie o to chodzi,ze skoro nie chcesz brac z pseudo hodowli,tylko z dobrego domu,gdzie szczenieta jak i ich matka sa zadbane,dobrze odzywiane,maja wszystkie szczepienia itd itp to nie mozesz liczyc ze ktos sprzeda za taka cene.Niestety to wszystko kosztuje,1500 zl to takie minimum za jakie mozesz kupic buldozka.Cena srednia w tej chwili to 2000-2500 tys.

Link to comment
Share on other sites

Mi sie wydaje ze okreslenie pseudohodowla w tym poscie mialo znaczyc bez papierow.
Niektorzy maja blade pojecie o tym ze niektore hodowle psow z papierami maja o wiele gorze warunki niz hodowle bez papierow. Ja na wlasnym przykladzie moge powiedziec. Jak kupowalam Klare. Byly szczeniaki bialo plowe za 1500 zl, z takich warunkow ze bym sie bala o psychike tego psa. Widzialam wiele hodowli i tych ktore sa okreslane "pseudo" tez.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...