Jump to content
Dogomania

Budapeszt derby 2008


Elitesse

Recommended Posts

Czy naprawdę nikt nic nie wie otej wystawie.?:placz:Wiem, że to krajówka. Natomiast ozw. derby biorą udział psy które urodziły się latem (2007-2008).Takie dostałam inf. Czy to prawda????Moja sucz urodz. się w styczniu 2007. To nie mogę jej zgłosić? Może ktoś był na tej wystawie? I jeszcze takie pytanie wysyłając zgłoszenie tak jak na krajówkę to trzeba gdzieś coś zaznaczyć żeby pies mógł brać udział o tytuł. zw.derby.Ratunku!!! Może ktoś pomoże? Szkoda by było jechać ina miejscu się dowiedzieć że coś dodatkowo trzeba było wysłać żeby było ok.Bardzo proszę o inf.:oops:

Link to comment
Share on other sites

Z tego co ja zrozumiałam jak w tym roku rozmawiałam z jednym Węgrem derby są dla psów urodzonych w roku poprzedzającym wystawę i na tej wystawie są tylko takie psy. Ale głowy sobie uciąć nie dam:evil_lol: Napisz zapytanie do ichniego związku. Ja mam pozytywne doświadczenia z kontaktów z nim. Odpowiadają na emaie.
Sama z chęcią wybrałabym się na tę wystawkę, tym bardziej, że następnego dnia jest wystawa championów. Ale jeszcze trochę poczekam ze zgłoszeniem, bo być może moja dziewczyna cieczkę dostanie i będę jechała w zupełnie innym kierunku:lol:

Link to comment
Share on other sites

Tez to zauważyłam. Więc po raz kolejny zmienili termin. W poczatkowej wersji miał to być początek grudnia, później 20 i 21 grudnia.
Ale skoro organizują obie wystawy jednego dnia to tym bardziej wydaje się, że derby są tylko dla młodych piesków, a nie jest to zwykła krajówka. Teren to oni tam mają spory, ale bez przesady:evil_lol:
Też do nich napisałam. Zobaczymy, czy odpowiedzą.

Link to comment
Share on other sites

dostalam dzis od wegrow ulotke o derby i wystawie championow

derby to normalna krajowka dla wszystkich psow
dodatkowo te urodzone miedzy 9 pazdziernika 2006 a 31 grudnia 2007 startuja o tytul Zwyc derby, na formularzu zgloszenia nie ma na to jakiejs specjalnej rubryczki

na wystawie championow sa za to tylko 2 klasy : championow i weteranow ( zakladam ze weteran rowniez musi byc championem)

Link to comment
Share on other sites

Elitesse, a wiesz może jaki jest koszt tych wystaw i czy można płacić na wystawie? No i jeszcze jedno. Czy u nich też można zgłaszać na wystawę championów psa, który jest dopiero tylko młodzieżowym championem? A jak pogodzić czasowo obie te wystawy, gdyby się chciało zgłosić i tu i tu?

Link to comment
Share on other sites

na ulotce sa tylko oplaty w forintach , zreszta jest cala po wegiersku :evil_lol:
wystawa championow 6000 ft za kazdego psa
wystawa derby pierwszy pies 4000 ft nastepne 3000 ft

ja za wsyztkie wystawy wegierskie placilam zawsze na miejscu i zawsze w EUR wg ogolnego cennika na stronie MEOE

[SIZE=1][COLOR=#062647][B][FONT=Verdana]DERBY kiállítás[/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=#062647][FONT=Verdana]Első kutya (4 hét)[/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=#062647][FONT=Verdana]35,- [/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=#062647][FONT=Verdana]Második kutyától (4 hét)[/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=#062647][FONT=Verdana]30,- [/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=#062647][FONT=Verdana]Veterán, Baby, Kölyök (4 hét) [/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=#062647][FONT=Verdana]20,- [/FONT][/COLOR][/SIZE]

jesli rozumiesz niemiecki :
[COLOR=red]" mit kopie eines anerkannten nationalen oder internationalen junior oder erwachsenen championzerifikates"[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Wielkie dzięki Elitesse. Ten kawałek po niemiecku to znaczy: "z kopią krajowego lub międzynarodowego młodzieżowego lub dorosłego championatu". Czyli wychodzi, że młodzieżowy championat uprawnia do zgłoszenia. W dalszym ciągu dręczy troszeczkę mnie problem, jak oni mają zamiar rozwiązać to czasowo.

Link to comment
Share on other sites

Ale ichni związek stoi na stanowisku, że można do 21.11. Informacja pewna, bo znajoma bezpośrednio do nich dzwoniła i ten temat uzgadniała. Nie polecają natomiast wysyłania zgłoszeń przez ich formularz internetowy, bo ponoć sami Węgrzy mają z tym kłopot o cudzoziemcach nie wspominając:evil_lol: Przyjmują nastomiast zgłoszenia wysłane faxem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...