Jump to content
Dogomania

Berlin - marzec 2009


luizan

Recommended Posts

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sylrwia'][B]Dream[/B], [B]Tecia[/B] macie może spisane lub ufocone wyniki z Waszego ringu?[/quote]
Niestety nie, pamietam tylko zwyciezcow klas :) w rudych sukach nie jest to bardzo trudne bo oprocz juniorow wszystko wziely polskie suki:)
co do chlopakow to klasa uzytkowa i mlodziez dla Polski:)
Gdybyc chciala cos konkretniej to pytaj:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tecia']Niestety nie, pamietam tylko zwyciezcow klas :) w rudych sukach nie jest to bardzo trudne bo oprocz juniorow wszystko wziely polskie suki:)
co do chlopakow to klasa uzytkowa i mlodziez dla Polski:)
Gdybyc chciala cos konkretniej to pytaj:)[/quote]

a kto miał u Was BOB, ten sam pies/suka miał BOG i jestem ciekaw ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tecia']Niestety nie, pamietam tylko zwyciezcow klas :) w rudych sukach nie jest to bardzo trudne bo oprocz juniorow wszystko wziely polskie suki:)
co do chlopakow to klasa uzytkowa i mlodziez dla Polski:)
Gdybyc chciala cos konkretniej to pytaj:)[/quote]
Ok wlasnie obrabiam katalog i jak skoncze to pouzupelniam wygranych :)

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE=4][FONT=Book Antiqua][B]dzisiaj na Międzynarodowej Wystawie w Berlinie[/B][/FONT][/SIZE]
[SIZE=4][FONT=Book Antiqua][B]lhasaczki z Czańca zaszalały :multi: :terazpol:[/B][/FONT][/SIZE][/CENTER]

[CENTER][SIZE=4][FONT=Book Antiqua][COLOR=darkred]:loveu: [B]LORD DART VADER z Czańca :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=4][COLOR=darkred][B]& [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=4][COLOR=darkred][B]:loveu: FRENCH FAIRNESS z Czańca :loveu: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=6][COLOR=darkred][B]BEST IN SHOW Par !!![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[B][FONT=Book Antiqua][SIZE=4][COLOR=black]oprócz tego Vaderek r.CAC i r.CACIB za lhasakiem z USA który wygrał BIS w Poznaniu[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Book Antiqua][SIZE=4]a 20sto miesięczna French wygrała klasę otwartą I CAC niestety w porównaniu o CACIBA uległa dużo starszej Championce z Danii[/SIZE][/FONT][/B][/CENTER]

[CENTER][B][FONT=Book Antiqua][SIZE=4]I TAK JESTEM PRZEDUMNA, cieszą mnie takie wyniki, na dużych międzynarodowych wystawach, w międzynarodowych stawkach :multi: [/SIZE][/FONT][/B]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=4][I]chociaż coż, żal tych CACIBów[/I][B] ;)[/B] [/SIZE][/FONT][/CENTER]

[CENTER][B][FONT=Book Antiqua][SIZE=4][COLOR=darkred]GRATKI DLA WŁAŚCICIELI [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Book Antiqua][SIZE=4][COLOR=darkred]HODOWLI "NASZA SFORA" :terazpol: :multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lordsett']witamy !
czy ktoś ma jakiekolwiek zdjęcia z wyboru BOG VIII lub z dzisiejszych finałów BIS, ewentualnie z ringu springer spanieli ? będziemy bardzo wdzięczni.[/quote]

Niestety nie, Olę widziałam jeszcze przed wejściem na ring,życzyłam dołożenia konkurencji i spełniło się.:multi:Dobry dzień wczoraj miałam z tymi życzeniami, na anglikach też ponaglałam sędziego jak res CACIB przyznawał i wyszło na moje.:evil_lol:

Wielkie gratki dla wszystkich tych bardzo zadowolonych i tych mniej .

Link to comment
Share on other sites

Czy na wszystkich ringach były przyznawane po jednym tytule dla psów, jeden CAC i to z porównania.Chodzi o to , że mimo, że pies wygrał nie dostawał CAC-a , dopiero w porównaniu z psem z klasy pośredniej lub otwartej
Podobnie było w sukach.Czy u Was też tak sędziowano?:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorina']Czy na wszystkich ringach były przyznawane po jednym tytule dla psów, jeden CAC i to z porównania.Chodzi o to , że mimo, że pies wygrał nie dostawał CAC-a , dopiero w porównaniu z psem z klasy pośredniej lub otwartej
Podobnie było w sukach.Czy u Was też tak sędziowano?:razz:[/quote]

CAC w niemieckich wystawach jest przyznawany 1 na płeć. Otrzymuje go pies i suka , które wygrywają porównanie. U nas pies , który przegrał dostał Res-CACa

I był też przypadek , gdy suka wygrała suki , a nie dostała CACa ( sędzina stwierdziła , że nie przyzna)

Link to comment
Share on other sites

Wielkie dzięki za odpowiedź, byłam zaskoczona, bo wygrałam klasę i dostałam res CAC, powiedziano mi że od stycznia w Niemczech właśnie przyznaje się tylko jeden CAC na psy i jeden na suki.Szkoda:placz:,ale gratuluję wszystkim którym się udało zdobyć wszystko lub tylko trochę:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='musia']CAC w niemieckich wystawach jest przyznawany 1 na płeć. Otrzymuje go pies i suka , które wygrywają porównanie. U nas pies , który przegrał dostał Res-CACa

I był też przypadek , gdy suka wygrała suki , a nie dostała CACa ( sędzina stwierdziła , że nie przyzna)[/quote]
@ Musia - miło było poznać osobiście:)

A z tymi niemieckimi wystawami to nie tak do końca i nie takie proste. Trzeba się się dokładnie przyjrzeć, co jest wpisane w karcie ocen.
Anw. Dt.Ch.VDH i CAC to dwie różne sprawy. To pierwsze to wniosek na championa Niemiec "ogólnozwiązkowego" a ten drugi na "klubowego". Ot i cała różnica. CAC jest przyznawany jeden na płeć a Anw. jeden na klasę. Przynajmniej tak powinno być.

Tu link do ichniego najnowszego regulaminu wystaw:
[URL]http://vdh.de/media/pdf/ausstellungsordnung_de.pdf[/URL]


Ja już to przerabiałem, w 2005 własnie w Berlinie wygraliśmy klasę, w karcie wpisali nam Res.Anw. i Res.CAC, a później (już przy pisaniu wniosku o championat) centrala i tak nam uznała ten Res. Anw. jako pełny wniosek na championa Niemiec.:lol:

A wszystkim wygranym :terazpol:w Berlinie gratulacje. Niektórzy to zaszaleli, kogo nie spotkałem, to zwycięzca:multi:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...