Jump to content
Dogomania

Berlin - marzec 2009


luizan

Recommended Posts

jeśli może być po angielskiemu to proszę, jeżeli masz młodzieżowego czempiona Polski to nic Tobie to nie daje do niemieckiego :p

The award of challenge certificates:
In the youth class at International and National breed shows; awards will only be given to the male and female dogs that achieve the highest possible form rating– minimum age 9 months. The award of the title is at the discretion of the breed judge. Reserve challenge certificates can be awarded to the second best male and female dog with the highest possible form rating. The reserve challenge certificates can be changed into a full challenge certificate if, on the day of the breed show, the challenge certificate dog already holds the title of "German Youth Champion(VDH)". There is no entitlement to a legal claim for challenge certificates respectively the award of the title.
Title:
The title of "German Youth Champion (VDH)" will be given to pedigree dogs, if these have been nominated for at least three challenge certificates for the title of "German Youth Champion (VDH)", by at least two different breed judges and without chronological restrictions.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='rutA']Hmm..a może ktoś wie, jak zrobić młodzieżowego championa Niemiec mając odpowiednik polskiego? Czy to nie ma znaczenia? Mało jeszcze się orientuję w tych rzeczach :(.[/quote]


na Mlodziezowego Championa potrzebujesz 3x VDH CAC od 2 roznych Sedziow,bez ograniczenia w Czasie.W Klasie mlodziezy startuja psy w Wieku 9- 18 Miesiecy

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie na jakie konto wysylacie pieniazki i do kogo ono nalezy bo nie moge sie rozeznac.Moze ktos mi pomoze.
Acha i pytanie czy jesli moje psy nie byly nigdy w Berlinie czy mam mozliwosc zgloszenia ich przez internet i w jaki sposob.Bo ciemna masa ze mnie i nie moge sobie poradzic - pomocy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bargest']Mam pytanie na jakie konto wysylacie pieniazki i do kogo ono nalezy bo nie moge sie rozeznac.Moze ktos mi pomoze.
Acha i pytanie czy jesli moje psy nie byly nigdy w Berlinie czy mam mozliwosc zgloszenia ich przez internet i w jaki sposob.Bo ciemna masa ze mnie i nie moge sobie poradzic - pomocy![/quote]
ja tym razem nie płacę bo ile razy płaciłem przelewem to i tak potem musiałem na wystawie wyrównywać koszty bankowe;
zakładam, że liczy się data zgłoszenia i całą kwotę mogę zapłacić w kasie w dniu wystawy;

czy się nie mylę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dream']ja tym razem nie płacę bo ile razy płaciłem przelewem to i tak potem musiałem na wystawie wyrównywać koszty bankowe;
zakładam, że liczy się data zgłoszenia i całą kwotę mogę zapłacić w kasie w dniu wystawy;

czy się nie mylę?[/quote]

podłączam się pod pytanie, czy można płacić przy wejściu na wystawę ? Bo z tymi transferami międzynarodowymi to różnie bywa i duże koszta przelewu są chyba ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darvin']podłączam się pod pytanie, czy można płacić przy wejściu na wystawę ? Bo z tymi transferami międzynarodowymi to różnie bywa i duże koszta przelewu są chyba ....[/quote]

na Wystawe mozna placic na miejscu,kosztuje ale 65 Euro od psa,poniewaz jest to traktowane jak zaplata po Czasie.

tu jeszcze link do meldowania online
[URL="http://www.vdh-bb.de/html/cacib_2009.html"]CACIB 2009[/URL]

Link to comment
Share on other sites

ok tylko wysłałem zgłoszenie w czwartek a nie dostałem żadnego potwierdzenia, a wolał bym zapłacić po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia... orientujesz się może po jakim czasie powinno przyjść ?? bo strona jest zdecydowanie mało przyjazna dla obcokrajowców i wybiórczo tylko tłumaczona na angielski

Link to comment
Share on other sites

no właśnie na maila nie przyszło.... :/ jedyne co to zrzuciłem sobie to... ewidentnie jest tam napisane że to potwierdzenie nie jest więc nie wiem co zrobić teraz :/

[IMG]http://i524.photobucket.com/albums/cc330/madcontender/PobieramMeldungenfrRassehundezuchta.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blaira']Szukam ukogoś kto mógłby mi nabyć na tej wystawie pare rzeczy.

bardzo prosze o kontakt ;)[/quote]
ja jednak jadę ;) spotkamy się za kilka dni zrób listę;) tylko żebym dała radę to poznosić do samochodu:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darvin']no właśnie na maila nie przyszło.... :/ jedyne co to zrzuciłem sobie to... ewidentnie jest tam napisane że to potwierdzenie nie jest więc nie wiem co zrobić teraz :

Wszystko w Porzadku,to typowa odpowiedz na Meldowanie online.

Oficjalne przyjdzie Poczta za pare dni.

na samym dole jest tez Archivnummer.jezeli jeszcze raz kiedys bedziesz tego psa w Berlinie meldowal ,to wystarczy tylko ten numer wpisac i dane o psie zapisane sa automatycznie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darvin']ok tylko wysłałem zgłoszenie w czwartek a nie dostałem żadnego potwierdzenia, a wolał bym zapłacić po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia... orientujesz się może po jakim czasie powinno przyjść ?? bo strona jest zdecydowanie mało przyjazna dla obcokrajowców i wybiórczo tylko tłumaczona na angielski[/quote]

Donat dostaniesz tak +/- w ciągu max 2 tygodni listowne potwierdzenie przyjęcia psa. A potem zdaje się po zakończeniu zgłoszeń tuż przed wystawą jeszcze jeden papier.

Link to comment
Share on other sites

Byliśmy w 3 psy w Norymberdze.

Zgłaszałam 3 psy do Berlina w oparciu o numer zgłoszeniowy. Nie było problemu. Wpisałam numer, rasę i cały formularz był już wypełniony.

Problem za to wyniknął przy Dreźnie.

Znowu chcę całą 3 i przy moim Opusie :placz: stop.
W krajowej Drezdeńskiej - nie ma rasy Gonczy polski. Mój numer na nic , jak i możliwość zgłoszenia. Czekam na odpowiedź z Drezna (jak to ugryźć i czy ewntualnie przyjmą normalne zgłoszenie)

A co do opłat...

zgłaszałam Norymbergę w I terminie i to wychodziło 45 Euro , zakładałam , że zapłacę na wystawie 55 euro czyli 2 termin + wystawa (5 Eu).
Tymczasem zainkasowali mi 1 termin + wystawa (5 Eu) czyli 50 euro.

W Berlinie i Dreźnie pewnie będę też płacić na wystawie.

Link to comment
Share on other sites

Witam
Też chcę się zgłosić na wystawę do Berlina. Mam jednak problem z wypełnieniem przelewu międzynarodowego. Tam na tytuł przelewy jest strasznie mało miejsca a trzeba wpisać rasę, nazwę psa i swoje imię i nazwisko. Czy ktoś wie jak i co się wpisuje by było ok? Ile kosztuje przelew przez internet?
Pozdrawiam
Lusia

Link to comment
Share on other sites

z kosztami przelewów to będę wiedział jak przeleje ;) mój nowy problem to odbiorca, nie wiem co wpisać w tą rubrykę a na stronie albo nie jest jasno napisane, albo nie wiem gdzie :P a co do tytułu to z czego widziałem tylko imię psa z przydomkiem oraz rasę trzeba wpisać

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...