Jump to content
Dogomania

Stale rosna, mleczne nie wypadly


Mruczek

Recommended Posts

Moj psiak wlasnie wymienia zeby na stale. Jak narazie mleczaki wypadaly, na ich miejscu pojawialy sie stale. Tak bylo z dolnymi klami, tymczasem dzis rano zauwazylam , ze gorne mleczne kielki jeszcze sa, a obok rosna juz stale :-? . Mleczne siedza dosc mocno.

Czy powinnam cos z tym zrobic? Pojsc do weta? Czy czekac az mleczaki same wypadna?

Pozdr,

Magda

Link to comment
Share on other sites

Widac tylko czubki, powiedzmy 1mm. Wychodza w tym samym rzedzie co reszta zebow (nie prze, ani za - na podniebieniu) stykajac sie z mlecznymi kielkami. Tez mi sie wydaje, ze jest duza szansa, ze mleczki zostana wypchniete przez nowe zabki... Bede obserwowac

Dzieki! Pozdr

Link to comment
Share on other sites

Mruczek, u jednego mojego psa było tak samo. A nawet chyba gorzej, bo ten mleczak ułamał mu się i zbrązowiał. Wyglądało to wstrętnie. Byliśmy u weta i stwierdził, że jak nie wypadnie sam, to trzeba będzie usuwać. Dodam, że nowy kieł był już prawie cały na wierzchu. I na następny dzień wypadł mu. Myślę, że narazie nie ma co panikować. W pewnym momencie moje piesio miało siedem (!) kłów.

Link to comment
Share on other sites

Moja psica tez przez pewien czas miala dwa rzedy zebow.

Wolalismy na nia rekinek. :lol:

Hmmm, zostawilam sobie jednego (akurat mi sie nawinal pod reke) trzonowego mleczaka na pamiatke. :wink:

Jak porownuje go teraz ze stalymi zebiskami wiem o ile pychol byl mniejszy w szczeniectwie :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...