Jump to content
Dogomania

Czy w pobliżu Szczecina/w Szczeinie jest hodowla yorków?


Bursztynka13

Recommended Posts

Ja osobiście nie znalazłam dla siebie szczeniaka w Szczecinie....jechałam aż do Łodzi:p w Szczecinie cena za suczki zazwyczaj jest 2000zł wiec stosunkowo tanio ale ja nic ciekawego nie znalazłam.....
Jeśli miałabym sie ograniczać do hodowli jak najbliżej Szczecin to pewnie wybrałabym Hodowle Lazuryt z Bydgoszczy

tu masz linka z hodowlami z zachodnopomorskiego

[url=http://www.yorkland.pl/index.php?option=com%5Fbookmarks&Itemid=1&catid=18&lang=pl%5FPL]Yorkshire Terrier :: YorkLand.pl - Wpisy / Wybierz > / Hodowle/Breedings / zachodniopomorskie[/url]


Pozdrawiam Ania :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='AmiX']Ja osobiście nie znalazłam dla siebie szczeniaka w Szczecinie....jechałam aż do Łodzi:p w Szczecinie cena za suczki zazwyczaj jest 2000zł wiec stosunkowo tanio ale ja nic ciekawego nie znalazłam.....
Jeśli miałabym sie ograniczać do hodowli jak najbliżej Szczecin to pewnie wybrałabym Hodowle Lazuryt z Bydgoszczy

tu masz linka z hodowlami z zachodnopomorskiego

[URL="http://www.yorkland.pl/index.php?option=com%5Fbookmarks&Itemid=1&catid=18&lang=pl%5FPL"]Yorkshire Terrier :: YorkLand.pl - Wpisy / Wybierz > / Hodowle/Breedings / zachodniopomorskie[/URL]


Pozdrawiam Ania :)[/quote]...swego nie znacie , cudze chwalicie :) , widocznie słabo szukałaś Koleżanko , hodowla Palio o której wspomniałam istnieje od ponad 20 lat , wtedy jeszcze rasa York w Polsce , bardzo kulała ... . A to że nie znalazłaś to znaczy że słabo szukałaś :) Więc nie zrażaj osób które są zainteresowane zakupem Yorka ! , u siebie w mieście .pozdrawiam .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamila.m']...swego nie znacie , cudze chwalicie :) , widocznie słabo szukałaś Koleżanko , hodowla Palio o której wspomniałam istnieje od ponad 20 lat , wtedy jeszcze rasa York w Polsce , bardzo kulała ... . A to że nie znalazłaś to znaczy że słabo szukałaś :) Więc nie zrażaj osób które są zainteresowane zakupem Yorka ! , u siebie w mieście .pozdrawiam .[/quote]

O bo padne :mdleje: Czy Ty czytać nei umiesz ?? Ania wyraźnie napisała, że nie znalazła [SIZE=4][B][U]DLA SIEBIE [/U][/B][SIZE=2]Yorka w okolicy Szczecina. Ty możesz sobie kupić nawet w hodowli "Kogucik" na moje :cool1: Ania miała ambicje wystawowe i szukała cuda !! Nikogo nie zraża napisała tylko jaką hodowlę poleca! Ludzie musicie na siłę szukać sensacji , kłótni i awantur ?? :shake: Człowiek jest drugiemu życzliwy i w zamian pyskówkę dostaje bo się opinia nie spodobała :cool1: I nie tłumacz się Kamilko, ze nic złego może nie chciałaś powiedzieć. Ton twojej wypowiedzi myślę, że jest dla wszystkich jasny i zrozumiały :mad:[/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Kochana Kamilo :p wiesz Hodowla Palio moze istniec nawet i 30 lat ,to samo Jantarowa Fuga a i tak bym tam szczeniaka nie kupila.Oczywiscie nie dlatego ze są jakies zle ,po prostu nie moj typ urody:roll:
o Hodowli Lazuryt nic nie powiem bo mi nawet glupio;),wiec w tej kwestii sie nie udzialam z wiadomych wzgledow:loveu:
I jeszcze jedno jak sie chce super szczeniaka to nikt nie kupuje tam gdzie blisko tylko tam gdzie czesto rodza się ladne szczeniaki.Oczywscie w kazdej Hodowli rodza się lepsze lub gorsze psiaki ale mamy tez przeciez prawo wyboru;)

Pozdrawiam
Renata

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamila.m']...swego nie znacie , cudze chwalicie :) , widocznie słabo szukałaś Koleżanko , hodowla Palio o której wspomniałam istnieje od ponad 20 lat , wtedy jeszcze rasa York w Polsce , bardzo kulała ... . A to że nie znalazłaś to znaczy że słabo szukałaś :) Więc nie zrażaj osób które są zainteresowane zakupem Yorka ! , u siebie w mieście .pozdrawiam .[/quote]

Kamila, popieram Cie, tez uwazam, ze hodowla Palio to jedna z najlepszych, jestem z Mazowsza i zupelnie jej nie znalam, dopoki nie pojechalam na wystawe na Polnoc Polski, chyba do Sopotu, tam wlasnie zwrocilam uwage na piekne psy, z katalogu wystawowego okazalo sie, ze sa z hodowli Palio, wtedy sie nia zainteresowalam, chcialam z tej hodowli kupic szczeniaczka, ale niestety w owym czasie caly miot byl juz zarezerwowany, hodowczyni bardzo mila, cierpliwa. Polecam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tigrunia']O bo padne :mdleje: Czy Ty czytać nei umiesz ?? Ania wyraźnie napisała, że nie znalazła [SIZE=4][B][U]DLA SIEBIE [/U][/B][SIZE=2]Yorka w okolicy Szczecina. Ty możesz sobie kupić nawet w hodowli "Kogucik" na moje :cool1: Ania miała ambicje wystawowe i szukała cuda !! Nikogo nie zraża napisała tylko jaką hodowlę poleca! Ludzie musicie na siłę szukać sensacji , kłótni i awantur ?? :shake: Człowiek jest drugiemu życzliwy i w zamian pyskówkę dostaje bo się opinia nie spodobała :cool1: I nie tłumacz się Kamilko, ze nic złego może nie chciałaś powiedzieć. Ton twojej wypowiedzi myślę, że jest dla wszystkich jasny i zrozumiały :mad:[/SIZE][/SIZE][/quote]Nie zamierzam sie tłumaczyć , napisałam to co myślałam , bez zbędnych emocji ( czytaj emotikonów ) , w przeciwieństwie do Ciebie droga koleżanko . Pozatym ja umiem czytać i z treści postu Autorki wynika jasne pytanie :" czy w szczecinie są hodowle Yorków ", a nie czy sa megaidealne i w twoim guscie . Ot po prostu pytanie , ja na nie pierwsza odpowiedziałam i nie zrażałam autorki postu że w Szczecinie nie ma nic ciekawego . A to czy dany piesek spodoba sie przyszłemu włascicielowi czy tez nie , to kwestia gustu . Wspomniał też ktoś wczesniej o psach wystawowych , owszem pieski z rodziny Palio to Chempiony , np tata Lulka ma potrujny chempionat . Pozdrawiam i życze wiecej spokojnosci :)

Link to comment
Share on other sites

[CENTER]A ja nie [B]będę [/B]komentować z pewnych względów i mam do tego prawo :diabloti:

W Szczecinie jest sporo Hodowli i w okolicach również nie tylko ta na którą wskazała kamila.m :p
To tak samo jak z repami co z tego, że mamy w zachodniopomorskim sporo :razz:

więc no commnts'a walniem :evil_lol:


[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=black][FONT=Verdana][SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=black]Kamilo i tu Cie zaskoczę :pkiedy kupowałam Yorka w hodowli Pailo były szczeniaki....widziałam je i widziałam także psy i mnie nie zachwyciły :roll:!to zależy od kwestii gustu i przeszłych planów....ja szukałam pięknego psa...bardzo rokującego wystawowo! W hodowli Pailo jak dotąd był jeden ciekawy miot a właściwie to jedna suczka która mi sie podobała po Mł.Mul.Ch. GREATES For Liberi Gaias.:loveu:[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=black]Jeśli ktoś chce mieć po prostu Yorka to na pewno coś znajdzie ale ja chciałam czegoś więcej....i tyle....takiego o jakim marzyłam:loveu:[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[COLOR=black][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Chciałam tylko doradzić....dobrze doradzić.[/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Times New Roman][SIZE=3]A co zrobi autarka pierwszego posta to jej sprawa.....[/SIZE][/FONT][/COLOR]

[FONT=Times New Roman]Dodoam jeszcze że szukając reproduktora dla Etienny też pojade w Polske...bo w Szczecinie nie ma nic ciekawego jak dla mnie... a właściwie to dla Eti ;)[/FONT]
[FONT=Times New Roman]Z Fasti też jede do Legnicy....[/FONT]

[FONT=Times New Roman]Pozdrawiam i życze powodzenia Ania[/FONT]



[/FONT][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za offa, ale pilnie potrzebuję pomocy ludzi ze Szczecina.
Wczoraj tj. 17 listopada w Szczecinie na ul. Wyszyńskiego 13 zaginęła 11-o letnia sunia adoptowana parę dni wcześniej z tyskiego schroniska (śląsk).
Sunia jest wystraszona, może bać się podejść do człowieka. Prawdopodobnie, podąża drogami zdala od ludzi.
Zula jest psiakiem krępej budowy do kolan, sierść długa, czarna z odcieniami rudości, puszysty ogon. Na szyi niewielki, biały krawat.

[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/statusicon/wol_error.gif[/IMG]Ten obrazek został przeskalowany. Kliknij tutaj, by zobaczyć go w pełnym rozmiarze. Oryginalne wymiary obrazka 3056x2292, rozmiar 1112KB.[IMG]http://images42.fotosik.pl/30/deb73383b502c785.jpg[/IMG][/URL]

Wątek na zaginionych:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f96/szczecin-blagam-o-pomoc-11-o-letnia-wystraszona-sunia-zaginela-125194/#post11266386"][COLOR=blue]http://www.dogomania.pl/forum/f96/szczecin-blagam-o-pomoc-11-o-letnia-wystraszona-sunia-zaginela-125194/#post11266386[/COLOR][/URL]

Bardzo proszę ludzi ze Szczecina i okoli o pomoc w odnalezieniu wystraszonej suczki.
[B]TEL. 502-100-363[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Fibi']Kamila, popieram Cie, tez uwazam, ze hodowla Palio to jedna z najlepszych, jestem z Mazowsza i zupelnie jej nie znalam, dopoki nie pojechalam na wystawe na Polnoc Polski, chyba do Sopotu, tam wlasnie zwrocilam uwage na piekne psy, z katalogu wystawowego okazalo sie, ze sa z hodowli Palio, wtedy sie nia zainteresowalam, chcialam z tej hodowli kupic szczeniaczka, ale niestety w owym czasie caly miot byl juz zarezerwowany, hodowczyni bardzo mila, cierpliwa. Polecam.[/quote]

Hodowla PALIO juz nie istnieje w Szczecinie.
Pani Wincentyna przeprowadziła się na Mazury :D

Link to comment
Share on other sites

Bardzo przepraszam , za nieporadne poruszanie sie tutaj po forum , ale jakoś sobie na razie nie radze:razz:
Chciałabym dopisac swoją hodowle do YORKOWYCH HODOWLI W POLSCE?
Jest juz taki temat ?
Moja hodowla to
Euro-Emi FCI Oddział Szczecin
[URL="http://www.euro-emi.pl"]www.euro-emi.pl[/URL]


Jak zrobiłam coś nie tak , prosze o usuniecie tego postu

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...