Jump to content
Dogomania

Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']


_bubu_

Recommended Posts

Odwiedziłam dzisiaj Dropsa....
Spał sobie w ogródku, w swojej budce pod gruszą....

Choć pozostałe psy Ireny wydzierały sie na mnie niemiłosiernie,Drops nawet nie drgnął.
Chyba nie słyszy bidulek...?
I nigdy tez nie słyszałam Dropsa szczekającego...
W końcu mnie zauważył,machnał ogonkiem ze dwa razy,dał sie podrapać przez płot i podreptał sobie na swoje posłanko...
Niestety, koło budki były rzygi..! Biedulek, z tym trawieniem ciągle ma kłopoty...
Strasznie mi go żal./z powodu choroby/ To takie kochane,poczciwe psisko...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dropsik gorzej ostatnio chodzi, przydałoby się coś na stawy. Kupimy coś co mu nie zaszkodzi na żołądek. Dostał też preparat na odbudowę flory bakteryjnej w przewodzie pokarmowym. Ma gorsze i lepsze dni. Wczoraj się poprawiło , pewnie Dropsikowi słoneczna pogoda sprzyja.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Dropsik dostał kolejne 100zł , Alaa dziękujemy :loveu: Ciesze sie , że cały czas o staruszku pamiętasz. Dropsik jakby troszkę sobie przytył :loveu: biegunki ma nadal ale jest w lepszej formie.
Może ktoś z Was wie gdzie można kupić takie drzwiczki uchylane dla psa które montuje się w drzwiach? chodzi o to aby Dropsik w nocy mógł wychodzić do ogrodu bo często potrzebuje. Ale musi to być zarazem coś w miarę szczelnego aby było mu ciepło.

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B]Zapraszam na bazarek - pieniądze przeznaczone na naszych podopiecznych, czyli m.in. Dropsa! Może któraś cioteczka chciałaby powiesić sobie portret naszego dzielnego Staruszka nad łóżkiem? :razz:[/B]

[B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/portret-twojego-psa-kota-w-olowku-wysylka-gratis-na-zywiec-do-06-12-a-173280/"]Portret Twojego psa/kota w ołówku! WYSYŁKA GRATIS! na Żywiec; do 06.12.[/URL][/B]

[B]:multi: :multi: :multi:[/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Gosiu! nie szukamy Dropsowi domu . ....Tak jak Reksiu, zapewne pozostanie u Irenki do końca.
Zresztą kto zaopiekuje się starym psem z wieczną biegunką i siurającym po domu?

Tylko musimy pomóc Irence finansowo.
Szkoda że nikt na ten wąek nie zagląda....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

To prawda, Dropsik ma optymalne warunki. Spi i mieszka w domu,a jednocześnie w każdej chwili może wyjść do ogródka przez niby kocie-wyjście...
W nocy Dropsik dość często wychodzi, więc bez tego "urządzenia' ciężko by było. Niestety, biegunki nękają go cały czas.
Bywa,że Drops nie zdąży....! Irena ma cały czas mopa w pogotowiu.!
Byle do wiosny....Niech staruszek nacieszy się jeszcze wiosennym słońcem....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...