Jump to content
Dogomania

"Mój Pies" ma juz 80 stron!


JustynaJK

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='engelina_88']
Bardzo zaintrygowała mnie pozycja wspomniana przez Kikę9004, Dog&Sport. Nie widziałam tego nigdzie, ale może dałoby się uderzyć do wydawcy.[/QUOTE]

Tu jest strona tego kwartalnika:
[url]http://www.dogandsport.pl/[/url]

Tam można zaprenumerować :) Inaczej ciężko będzie dostać :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Rozczuliły mnie dwa jamniki na okladce MP, cudaki. Podpisuje się pod postem Nat - Mare.
Mój Kochany Pies to powinien być wycofany ze sprzedazy, raz mialam i aż mnie skręcalo jak czytalam te bzdury. Mój Pies jest jak dla mnie świetny, na kazdy temat znajdzie się jakis artykuł. Rasy, wychowanie, zakupy, zdrowie, wywiady.
Natomiast PP jak dla mnie sredni, nieciekawa szata graficzna, artykuly przeciętne. Za duzo wg. mnie skupiają się tam na rasach, a za malo na "sprawach codziennych" (typu zdrowie, wychowanie, nowości psie, itp.)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

[quote name='Korenia']Ile mniej więcej czekałyście na prezent z prenumeraty? Mi się własnie w marcu skończyła, a jeszcze nie dostałam...[/QUOTE]

u mnie za pierwszym razem jak prenumeowałam to prezent przyszedł po jakiś 3-4 miesiącach, natomiast za drugim razem prezentu w ogóle mi nie wysłali, bo prenumerata już jakiś czas temu mi się skończyła, a prezentu jak nie było tak nie ma

Link to comment
Share on other sites

Właśnie się zastanawiam jak z prezentem, bo poprzedni (czyli rok temu) doszedł zaraz po pierwszym numerze, jakiś tydzień-dwa.
A teraz jak na razie nie ma nic. Poczekam z miesiąc i się upomnę, a co xd

Czy tylko ja mam wrażenie że od dwóch numerów czegoś w MP brakuje ? Jakoś mi się tak nudniej zrobiło, ale nie wiem z czego to wynika..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']Właśnie się zastanawiam jak z prezentem, bo poprzedni (czyli rok temu) doszedł zaraz po pierwszym numerze, jakiś tydzień-dwa.
A teraz jak na razie nie ma nic. Poczekam z miesiąc i się upomnę, a co xd

Czy tylko ja mam wrażenie że od dwóch numerów czegoś w MP brakuje ? Jakoś mi się tak nudniej zrobiło, ale nie wiem z czego to wynika..[/QUOTE]

Może wynika to ze zmiany redaktorki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']Właśnie się zastanawiam jak z prezentem, bo poprzedni (czyli rok temu) doszedł zaraz po pierwszym numerze, jakiś tydzień-dwa.
A teraz jak na razie nie ma nic. Poczekam z miesiąc i się upomnę, a co xd

Czy tylko ja mam wrażenie że od dwóch numerów czegoś w MP brakuje ? Jakoś mi się tak nudniej zrobiło, ale nie wiem z czego to wynika..[/QUOTE]
Widzę, że nie tylko ja mam takie wrażenie :) Nie ma niektóych fajnych działów :( bo mi bardzo się podobał, porównanie rasy z marką samochodu :) fajne to było.... i jeszcze parę innych :)
***
a poprzedni numer na okładce ta Pani z Jamnikiem... Jak czytałam to wydawało mi się, że ma jednego psa i kota... a na fotkach były 2 jamniki na fotce.... czy coś przeoczyłam? tego jeszcze nie przeczytałam....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']Widzę, że nie tylko ja mam takie wrażenie :) Nie ma niektóych fajnych działów :( bo mi bardzo się podobał, porównanie rasy z marką samochodu :) fajne to było.... i jeszcze parę innych :)
***
a poprzedni numer na okładce ta Pani z Jamnikiem... Jak czytałam to wydawało mi się, że ma jednego psa i kota... a na fotkach były 2 jamniki na fotce.... czy coś przeoczyłam? tego jeszcze nie przeczytałam....[/QUOTE]
Akurat ja tego działu nie lubiłam :D ale właśnie czegoś mi brakuje.

a to akurat chyba była wzmianka że jeden jamnik jest jej, drugi jej rodziców /tyle że tam pisało o jakimś młodym, kilkumiesięcznym/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...