Jump to content
Dogomania

"Mój Pies" ma juz 80 stron!


JustynaJK

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Muszę się Wam poskarżyć :mad:
Próbowałam wysłać SMS-em odpowiedź w konkursie na stronie 64 w ostatnim numerze MP (11/2010). Trzy razy wysyłałam SMS i trzy razy mi napisali tak: "Bardzo nam przykro, ale treść wiadomości SMS jest nieprawidłowa. Proszę spróbować jeszcze raz." To próbowałam TRZY razy i za TRZECIM RAZEM dosłownie pod lupą patrzyłam i sprawdzałam czy wszystko się zgadza. I zgadzało...
Czy to tylko mnie się takie rzeczy przytrafiają? :mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamilka91']Nie wiem. Ja z reguły nie wysyłam SMSów na konkursy, bo i tak nigdy nic nie wygrywam :mad:[/QUOTE]
Wiesz, spróbować można. Ale niestety nie udało się... Chyba już więcej nie wezmę udziału w konkursie SMS-owym bo tylko straciłam 7 zł z kawałkiem :shake:
Szkoda że już nie ma krzyżówek, jak kiedyś. Fajne nagrody były. W jednym nawet wygrałam książkę :evil_lol: i jeszcze kiedyś tam kliker :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

ja mam....kalendarz-fotki cudne
ale...dlaczego kalendarz jest czarny???po co mi taki kolor kalendarza?

jakoś mnie ten numer nie powala-nie wiem,może to przez ten kalendarz-czarny....nic nie da rady na nim zanowtować;/

konkurs foto
:
Roxi i liście-p.Katarzyna D....west
Znajdz brakujący szczegół-Zuzanna P.-chyba pudelek....
Homer pozuje na tle liści-Magdalena L......słodki -chyba kundelek,bo jakos nie mogę przywołać danej rasy
IŚĆ do tego piekiełka-Andrzej G.....widać tył pieska-może york,albo west,albo podobna rasa
Wypatruje jesieni-Beata G.....wiesz to nie ta rasa"lessi"tylko chyba te mniejsze-owczarek szetlancki(chyba taka jest poprawna nazwa?)

Link to comment
Share on other sites

Ach, ja również już w posiadaniu nowego numerku! Tym razem bez żadnych tygodniowych opóźnień :).
Wg mojego uznania kalendarzyk ładny. Kolor: czarny, również mi się podoba. W poprzednich latach było białe tło, trzeba trochę urozmaicenia ;). A numer MP jak zwykle - fajny. Chociaż brakuje mi tutaj sportowych spraw... W tym numerze nie znalazłam chyba żadnego artykułu o agility czy frisbee :| albo jestem ślepa.

No, faktycznie, termin się trochę przesunął.
A konkursów nie ma jakoś specjalnie wiele - konkurs foto i jakiś z nagrodą - książką o agility.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...