Jump to content
Dogomania

"Mój Pies" ma juz 80 stron!


JustynaJK

Recommended Posts

[quote name='Agnieszka K.']Na następnej stronie jest ciąg dalszy -troche "schowany" między ramkami. [/quote]

Ja na następnej stronie mam zdjęcie goldena, a potem caly atrykul o nim. Nigdzie nie widzę żadnych ramek, ani dokończenia artkulu o seterze. :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='MoniŚ'] Kto spróbuje wysłać kolejnego z pytaniem ile kosztuje prenumerata?[/quote]
Informacje o prenumeracie są w gazecie na stronie 69 i 70. Roczna prenumerata z Sabunolem - plynem do zwalczania pchel w otoczeniu zwierzątk kosztuje 48 pln. Może być jeszcze roczna prenumerata z segregatorem za 49 pln i pólroczna z Gammolenem za 24 pln. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, pomyliłam się, tam chodziło o numery archiwalne :oops: . Mój błąd...
Tam pod opisami labka i innego retrivka jest, że można zamówić numery archiwalne i jest podany mail... ale ceny nie ma. Napisałam maila z zapytaniem o cenę i nie odpowiedzieli mi :( ...

Jeszcze raz przepraszam za błąd :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MoniŚ']Przepraszam, pomyliłam się, tam chodziło o numery archiwalne :oops: . Mój błąd...

Jeszcze raz przepraszam za błąd :oops:[/quote]

Nie ma sprawy. Może komuś te informacje się przydadzą. :lol:
Na stronie psy.pl jest możliwość zamówienia numerów archiwalnych, ale nie ma przy nich ceny, dlatego wydaje mi się, że koszt jest niestety taki sam jak nowych numerów. :-o Ale poczekajmy, może wreszcie odpiszą.

Link to comment
Share on other sites

No właśnie, a jak zamwiać archiwalne numery? Mam napisać coś w stylu 'Bla bla bla, chciałabym zamówić nr takie i takie moj adres...' czy jakos inczej? ciutke malo sie znam :lol:

a co do tych niezakończonych artykułów, to to jest już trochę denerwujące... zamiast reklam mogli by skończyć --

Link to comment
Share on other sites

Ja im wysłałam z pytaniem właśnie o ceny, bo chcę zamówić 2 numery. A zrobiłam to miesiąc temu, więc chcę się dowiedzieć, co wy piszecie [o ile wam odpisują] :roll: Moja koleżanka tak samo - zero reakcji. moze im nie zalezy? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gucio']Dzis rano kupilam dopiero :oops:
I pierwsze co to rzucił m się w oczy temat o Lisku - psie, który 19 lat spędził w schronisku. A dom znalazł dzięki Judycie czyli Azzie5 z dogo![/quote]


po tym artykule oczywiście:placz:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Gucio']Dzis rano kupilam dopiero :oops:
I pierwsze co to rzucił m się w oczy temat o Lisku - psie, który 19 lat spędził w schronisku. A dom znalazł dzięki Judycie czyli Azzie5 z dogo![/quote]
Tak, ten artykuł był piekny....

Justyna: a ja już w trakcie

Link to comment
Share on other sites

KaRa_TC, sliczne pieski^^ i gratulacje :P

Ja kupilam sobie ten nr wczoraj, ale dopiero dzisiaj mnie wzięło, żeby przeczytać :P Jak zwykle fajnie, wolę MP od PP, ale ten artykuł z porównaniami ras psów, to taki jakby trochę zerżnięty od PP ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...