Jump to content
Dogomania

"Mój Pies" ma juz 80 stron!


JustynaJK

Recommended Posts

A ja nie dostałam żadnej płyty :eviltong:

Czy ja wiem Luzia...było już o agility, o frisbee też, jeśli mają o czymś pisać to albo ciekawostki, albo nowinki, albo jakieś rozwinięte i treściwe artykuły. ;)

BC był w "Zanim kupisz..." czy jakoś tak. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W marcowym numerze [B]Mojego Psa[/B] był opisany [B]Dalmatyńczyk[/B], a w marcowym numerze [B]Przyjaciela Psa[/B] w dziale [I]charaktery[/I] był [B]Border Collie [/B](pies tej rasy był też na okładce i plakacie).

W Moim Psie ostatni raz Border Collie był opisany w numerze 6/2006 ([url=http://www.psy.pl/archiwum-miesiecznika/go:55/]link[/url])

Link to comment
Share on other sites

Mam prenumerate i jestem szczęśliwa, tylko szkoda. Bo jak ja zamawiała,m to wsadzili mi Autobiografie Doroty S. - Wolałabym jakąś powieść. x_X
Aczkolwiek ten Mój Pies, podobał mi się. ^^
Też bym chciała, zeby dali BC. *.*

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Negri_2008']Mogę Ci odstąpic swój numer, jeżeli chodzi o ten ostatni, marcowy. Podaj na PM adres do wysyłki :lol:[/QUOTE]

Serdeczne podziękowania za brak odpowiedzi na PW i czegokolwiek :roll:

Może trzeba było w ogóle d... nie zawracać? Zamówię sobie z archiwalnych...

Link to comment
Share on other sites

witam

nie wiem czy moge o tym napisac w tym watku..ale jedna rzecz ktora BARDZO mi sie nie podoba w tych gazetach to ogłoszenia. Jest w nich wiele artykulow o bezdomnosci, o nie rozmnazaniu kundelko w typie a redakcja zgadza sie na publikowanie ogłoszen o sprzedazy nie rodowodowych szczeniat (i to czasami z fabryk szczeniat !) czy naprawde te kilka zlotych to tak duzo? czy nawet w takich gazetach nie mozna poprostu nie publikowac takich ogloszen?:mad:

Link to comment
Share on other sites

Mi też się to nie podoba, ale... Jak to niby sprawdzać?

Każdy może sobie zażyczyć ogloszenia po prostu nie uwzględniając informacji o rodowodzie lub jego braku. I co, redakcja ma dzwonić do każdej takiej osoby I na 99% usłyszeć, że pieski oczywiście rodowodowe?

Link to comment
Share on other sites

martens moim zdaniem wystarczy odrobina dobrej woli....w czesci tych ogłoszen pisze ze sa to szczenieta bez rodowodu..... a poza tym moze wymog podania nr rej. przydomka albo samego przydomka tak poza "liczeniem sobie za to" i przynajmniej napisanie ze ogloszen o szczenietach bez metryk nie przyjmujemy....a ja tam widze ogloszenia babki ktora miala kontrole tozu bo w takich warunkach i tyle psow trzymala....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='Martens']No właśnie, trzeba by było chcieć. A nikt jakoś się nie kwapi, bo gazecie przyniesie to więcej strat niż zysków...[/quote]

"Jeżeli nie wiesz o co chodzi,to chodzi zawsze o kase". Jak dla mnie to powinni mieć na uwadze dobro zwierząt,jak sami zamieszczają rubrykę o adopcji i tematy o bezdomności ;/ Wystarczyło by trochę dobrej woli,ale po co :/

Link to comment
Share on other sites

[B]psiulka[/B] książkę "Na psa urok" Spencer'a Quinn'a ;)
swoją drogą też chyba sobie zrobie prenumerate, dawno juz nie kiupowałam ani MP, ani też PP :-o
w ogole to strona sie też strasznie zmieniła, gazeta pewa też :cool3:
zaraz lece do kiosku :D

Link to comment
Share on other sites

mnie szło strasznie długo coś około Tygodnia chyba. Już nie pamiętam, ale jakoś tak. : ) nie martw się. mi zawsze przekręcają nazwisko, analfabeci z MP :shake: pisze ' Izabela Lubaik ' zamiast ' Izabela Kubiak '. :mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...