Jump to content
Dogomania

"Mój Pies" ma juz 80 stron!


JustynaJK

Recommended Posts

[quote name='akodirka']Albo sie szpilkami wbija po ukosie :razz:[/quote]
Do ściany? Nie mam takich mocnych palców ;)

McDzik:No tak, ale czym bym nie przykleiła to rodzice i tak będą kręcić nosem :] Mam kalendarze z psami i plakat na tablicy korkowej i jak na razie mi wystarczy. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W czerwcowym numerze rozpoczął się cykl "Wybitni hodowcy o ..."
Z niecierpliwością czekałam na kolejną rasę, a tu w lipcowym numerze brak. :crazyeye: Mam tylko nadzieję, że cykl nie składał sie z jednego tylko artykułu o goldenach i powróci już w przyszłym miesiącu. :mad:

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś z Was ma aktualny przewodnik Miejsca przyjazne psom 2008? Niestety ja przegapiłam i mam tylko zeszłoroczny, a potrzebuję spis restauracji w Kaliszu, gdzie można pójść z psem. Nie ma tego pewnie dużo, więc jak ktoś będzie mógł mi przepisać będę bardzo wdzięczna!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bonsai']Czy ktoś z Was ma aktualny przewodnik Miejsca przyjazne psom 2008? Niestety ja przegapiłam i mam tylko zeszłoroczny, a potrzebuję spis restauracji w Kaliszu, gdzie można pójść z psem. Nie ma tego pewnie dużo, więc jak ktoś będzie mógł mi przepisać będę bardzo wdzięczna![/quote]

zresztą już nie trzeba, bo zajrzałam i widze, że tylko jedna pozycja:
HOTEL
CALISIA ( TRZY GWIAZDKI )
ul. Nowy świat 1/3
tel: 062 767 91 00
[URL="http://www.hotel-calisia.pl"]www.hotel-calisia.pl[/URL]
bezpłatnie chyba psiaki

RESTAURACJE:
1) Kalmar
ul Śródmiejska 26
tel. 062 757 39 68
kuchnia polska

2)Pięterko
ul Zamkowa 12
tel 062 757 53 02
kuchnia polska

3) Roma
ul. chopina 9
tel 062 766 43 74
kuchnia włoska

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justys95']Mam kalendarze z psami i [B]plakat na tablicy korkowej[/B] i [B]jak na razie mi wystarczy[/B]. :)[/quote]
Nie lubię mieć za bardzo oblepiony pokój plakatami...znajomi i tak już zdążyli zauważyć, że się interesuję kynologią. :evil_lol: Ale dzięki za pomysły :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moth']W czerwcowym numerze rozpoczął się cykl "Wybitni hodowcy o ..."
Z niecierpliwością czekałam na kolejną rasę, a tu w lipcowym numerze brak. :crazyeye: Mam tylko nadzieję, że cykl nie składał sie z jednego tylko artykułu o goldenach i powróci już w przyszłym miesiącu. :mad:[/QUOTE]
zaskoczona jestem szczerze mówiąc. Pierwszy artykuł (i, mam nadzieję, nieostatni :roll:) bardzo mnie zaciekawił, przeglądnęłam MP chyba z 10 razy żeby znaleźć, a tu ni ma... :mad:
A ogólnie numer bardzo ciekawy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rottie']Przecież teraz był artykuł o rottkach z tej serii :roll:[/quote]

:shock:
Wstyd.:mdleje: Pocieszam się, że nie tylko ja go przegapiłam. :wallbash:
Już wiem dlaczego. Artykuł jest w części "Zwierzęta i Ludzie", ale w spisie treści figuruje w części "Psy Świata". Bardzo się cieszę, że nie zaginął całkiem.

Link to comment
Share on other sites

[B][I]Skopiowane ze strony psy.pl[/I][/B]

"[B]Labradoodle w schronisku[/B]


[B]Brytyjska organizacja ochrony zwierząt Dog Trust alarmuje – coraz więc modnych ras hybrydowych trafia do schronisk.[/B]

Labradoodle (krzyżówka labradora z pudlem) stają się coraz bardziej popularne wśród celebrities – ma je np. Jennifer Aniston czy Tiger Woods. Ich wielbiciele chcą się do nich upodobnić choćby przez posiadanie podobnego psa. Niestety szybko się nudzą opieką nad nim i oddają go do schroniska. Dog Trust informuje, że coraz więcej psów w rodzaju labradoodli, schnoodli (krzyżówka sznaucera z pudlem) i puggli (krzyżówka mopsa z beagle’em) jest oddawanych do 17 monitorowanych przez nich brytyjskich schronisk. MC "

[B][I]wiedziałam , że to tak się skończy :shake::shake:[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiunia'][IMG]http://www.psy.pl/okladka.php[/IMG]tylko taką malutką znalazłam...w każdym bądz razie biały pudel;)

z góry bardzo dziękuje[/quote]
[B][I]okk, to jak będzie jakiś kiosk otwarty to kupię i Ci wyślę :) napisz mi jeszcze pw tak po 15 ok ? :)[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...