Jump to content
Dogomania

"Mój Pies" ma juz 80 stron!


JustynaJK

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Cambel']A ja nie lubię czytać na siłę, ale często mi się to zdarza, bo jak już coś czytam, to od deski do deski :lol:[/quote]
A ja w ogóle nie czytam...nawet jak to lektura to przeczytam połowe książki (czyli do momentu kiedy staje się nudna ;)) ale z MP jest inaczej, bo jakoś chce mi się czytać to co nie chcę czytać...:D pewnie dlatego, bo jest krótkie :)

PS:A to etui nadmuchiwane to chyba na komóre, żeby sie w morzu nie zamoczyła :lol: jeśli w ogóle mój big telefon tam wejdzie :D [size=1]i o ile zamówie prenumerate, co graniczy z cudem[/size]

Link to comment
Share on other sites

Ja z prenumeratą czekam na ciekawe okazje XD
A co do ksiazek, to ja dużo czytam- ksiazki, gazety, artykuły w necie po polsku i po angielsku. Teraz musze zapisać się do biblioteki poblicznej, tylko czekam, az siosttra wyrobi sobie dowód to na nią będe ksiażki brała :)

Link to comment
Share on other sites

Ja mam za małą bibliotekę i wolą prenumerować jakieś czasopisma których nikt nie czytać, zamiast kupować literaturę specjalistyczną, co zapewne rozwijałoby wiedze i zainteresowania wielu osób, gdyby miały o nich dostęp :/
Wiele osób nie czyta książek, bo nie trafiły na takie które by ich zainteresowały, które by ich wciągnęły. W mojej bibliotece jest coraz mniej interesujących mnie książek, a tak to wchodzę se na biblionetke, szukam książkę danego rodzaju, czytam recenzje, czytam opinie, co mnie zainteresuje to idę, wyporzyczam, czytam. Tylko, że w szkolnej jest mało takich książek. W przyszłym roku mam zamiar przeczytać całą serie Ann Rice o wampirach :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asik89']do rocznej jakieś dmuchane etui nie wiem do czego to to :) a do półrocznej książka "Przechytrzyć psa"[/quote]
dziękuje ale chyba w tym miesiącu też nie zamówię :evil_lol:
[quote name='asik89']hihi z tą prenumeratą to też czekam na jakiś fajny preent :)[/quote]
dokładnie mam tak samo, już któryś numer z rzędu oczekuje wreszcie jakiś fajnych dodatków a jak nie ma tak nie ma :shake:
może za miesiąc do rocznej książeczkę dadzą bo etui mi się nie widzi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewelinka_m']dziękuje ale chyba w tym miesiącu też nie zamówię :evil_lol:

dokładnie mam tak samo, już któryś numer z rzędu oczekuje wreszcie jakiś fajnych dodatków a jak nie ma tak nie ma :shake:
może za miesiąc do rocznej książeczkę dadzą bo etui mi się nie widzi[/QUOTE]
A jakich wy sobie prezentow zyczycie? Moze warto napisac petycje i im podeslac, ze powinni dac jakie prezenty? :D

Link to comment
Share on other sites

często jest tak, że się zamawia prenumerate z taką "średnio fajną książką" ale nie możemy znaleźć fajniejszego prezentu...a miesiąc po zamówieniu dają jakiś super dodatek i żałujemy, że nie poczekaliśmy miesiąc dłużej :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...