Jump to content
Dogomania

"Mój Pies" ma juz 80 stron!


JustynaJK

Recommended Posts

[quote name='Gucio']Ale oszczędzasz i masz więcej pieniędzy na Yorka ;)[/quote]

Oszczędzam , to prawda:lol: . Ale w tej gazecie piszą często fajne artykuły.
A po za tym to ..dostane tą prenumerate na dzień dziecka(chyba :evil_lol: )

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ale przy prenumeracie właśnie się oszczędza chyba ;-) ja tam nie wiem, w kiosku odkłądam, ale:

[quote name='Rybc!a']Roczna prenumerata kosztuje 48zł, więc dwa numery są darmowe i na dodatek dostaje się świetny prezent[/QUOTE]

A skoro już Flexi masz to możesz zanieść do schroniska, tam się na pewno przyda...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gucio']
[B]A skoro już Flexi masz to możesz zanieść do schroniska, tam się na pewno przyda...[/B][/quote]

Żle się wyraziłam. Ja mam w domu flexi i nie zamierzam zamawiać prenumeraty z tym prezentem.

A co do schronisk-kupiłam dawno temu jedzenie-saszetki peedigre ,nie daje to mojemu psu , bo wymiotował kiedyś.Zostały mi jeszcze trzy,niestety nie mam co z tym zrobić(schronisko jest dość daleko).A nie chce żeby się zepsuło.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Iza*']Żle się wyraziłam. Ja mam w domu flexi i nie zamierzam zamawiać prenumeraty z tym prezentem.

A co do schronisk-kupiłam dawno temu jedzenie-saszetki peedigre ,nie daje to mojemu psu , bo wymiotował kiedyś.Zostały mi jeszcze trzy,niestety nie mam co z tym zrobić(schronisko jest dość daleko).A nie chce żeby się zepsuło.[/QUOTE]
Nie, to Ty mnie nie zrozumiałaś. Na prenumeracie oszczędzisz, skoro koszulki nie chcesz to możesz wybrać DRUGĄ Flexi, którą dostaniesz free, i tą za free możesz razem chociażby POCZTĄ wysłać do schroniska ;) . Albo najlepiej wejdź na PSY W POTRZEBIE tu na dogo i zobacz ile osób potrzebuje artykułów dla podopiecznych z ulicy/schronisk itp. Albo jakoś sobie wziąść prenumeratę bez prezentu. Albo latać do kiosku :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gucio']Nie, to Ty mnie nie zrozumiałaś. Na prenumeracie oszczędzisz, skoro koszulki nie chcesz to możesz wybrać DRUGĄ Flexi, którą dostaniesz free, i tą za free możesz razem chociażby POCZTĄ wysłać do schroniska ;) . Albo najlepiej wejdź na PSY W POTRZEBIE tu na dogo i zobacz ile osób potrzebuje artykułów dla podopiecznych z ulicy/schronisk itp. Albo jakoś sobie wziąść prenumeratę bez prezentu. Albo latać do kiosku :cool3:[/quote]

Ahaaaa,rozumiem :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Albo wystawić na bazarku z przeznaczeniem na jakąś sierotkę;)

Ja właśnie zamówiłam prenumeratę z Flexi i jest super, akurat mi z rozmiarem utrafili:evil_lol:

Jedyne, co szkoda, to to, że kiedyś wszystkie zdjęcia miesiąca dostawały w nagrodę aparat, a teraz tylko zdjęcie roku...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunprince']Teraz jest możliwość zamówienia prenumeraty z Flexi?
bo na ich stronie książka albo koszulka...
nie mam aktualnego numeru, więc jak by mi ktoś mógł rozjaśnić sytację :razz:[/quote]
niestety właśnie nie jest z koszulką :shake:
w zeszłym miesiącu była smycz flexi, ale za to do wygrania w krzyżówce jest też ta smycz

Link to comment
Share on other sites

[quote name='invictus hilaritas']nie dostalam jeszcze MP .. jak myslicie zglosic juz brak gazetki czy jeszcze poczekac?[/quote]
Możesz już zgłosić, chyba już sporo czasu upłynęło od należytego terminu. ja zazwyczaj zgłaszałam jeśli w terminie nie dostałam, ale początkowo piszę na meila i od razu dostaję odpowiedź ewentualnie na następny dzień,

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...