Jump to content
Dogomania

"Mój Pies" ma juz 80 stron!


JustynaJK

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja tez mam juz prenumerate! wczoraj wieczorem znalazlam ja na tarasie... nie wiem jakim cudem sie ona tam znalazla, listonosz tak daleko dorzuca? :wink:
nic to, wazne ze jest!

Sliczne lwie leony [b]Adda[/b], a to zdjecie maluszka z 3 strony jest cudowne! poprosze je! natychmiast! :angel:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lara']ja tez mam juz prenumerate! wczoraj wieczorem znalazlam ja na tarasie... nie wiem jakim cudem sie ona tam znalazla, listonosz tak daleko dorzuca? :wink: [/quote]
Może ćwiczy rzut piłeczką palantową, albo innym dyskiem :lol:
[quote]Sliczne lwie leony [b]Adda[/b], a to zdjecie maluszka z 3 strony jest cudowne! poprosze je! natychmiast! :angel:[/quote]
:oops:
Chcesz zdjęcie, czy maluszka?

Link to comment
Share on other sites

[quote]Cytat:
Sliczne lwie leony Adda, a to zdjecie maluszka z 3 strony jest cudowne! poprosze je! natychmiast!

Chcesz zdjęcie, czy maluszka?[/quote]

ja nie zazdroszcze innym ich psiaczkow :wink: Dawaj zdjatko! masz je? czy mam pisac do redakcji? :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lara']ja nie zazdroszcze innym ich psiaczkow :wink: [/quote]
O, to pocieszające :D
[quote] Dawaj zdjatko! masz je? czy mam pisac do redakcji? :P[/quote]
A to w gazecie nie ma? :o :lol:
Starszych psów mam kilkanaście zdjęć, to może i bym Ci które dała, ale maluszka mam tylko 5, każde inne, i nawet hodowczyni żydzę :oops:
A nie może być takie na maila?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Mam pytanko do osob prenumerujace MP , czy macie z nimi problemy? Ja zlozylam oferte perenumeraty i z wplaceniem w grudniu i ani nr styczniowego ani lutowego nie dostalam . Dzwoniac tam i pytajac Pani powiedziala ze od lutego napewno bede juz miala bo oni dopiero wprowadzaja w ksiegowosci prenumeratowrow do katalogu ... a tu jak widac lipa, koniec lutego a w skrzynce cisza. Dzis sie mam dowiedziec co jest. Moj TZ tez zamowil w grudniu i styczniowy dostal a lutowego juz nie ..... co jest?? ktos mial takie problemy? :evil:

Link to comment
Share on other sites

Ja to w ogóle miałam przeboje z MP prenumerata przychodzi ale z opóźnieniem czyli parę dni po ukazaniu sie w kiosku, a ma przychodzić parę dni przed, książka ktorą obiecują dać w prezencie przyszła po 4 miesiącach od zaprenumerowania i to dopiero jak złozyłam skargę mailową prosto do naczelnej MP.
Ale z tym co zrobili tobie to juz przegieli pałe :evil:
Napisz maila do naczelnej to powinno się ruszyć bo ta pani Kłosińska od prenumeraty będzie cię tak zlewać jak mnie :evil:
Wszystkie maile są na ostatniej stronie w gazecie.

Link to comment
Share on other sites

to ja jestem jakaś szczęściara bo dostaję każdy numer terminowo - chyba tego samego dnia co w kiosku lub dzień wcześniej

najnowszy numer dostałam w czwartek lub piątek (już nie pamiętam)

a jeżeli chodzi o książkę którą dają w prezencie to rzeczywiście przysłali ją z opóźnieniem po mojej interwencji

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...