Jump to content
Dogomania

"Mój Pies" ma juz 80 stron!


JustynaJK

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='madzia i medor']

A czy zamawiając prenumeratę dostaje się gazetki z dodatkami, tzn. jak np. w prezencie jest kalendarz??
I czy MP przychodzi wtedy na czas:roll:[/quote]
gazetke dostajesz zawsze z dodatkiem jaki tam akurat jest jak dadzą, a nawet jak wtedy cena jest wyższa nic nie dopłacasz coprawda przychodzi z małym opóźnieniem u mnie akurat 2 dni po wyjściu w kiosku ale jest dużo wygodniej nie musze po kioskac latać tylko zaglądam do skrzyneczki i mam :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Też mam już nowy numer, ale szczerze mówiąc średnio mi się podoba. Większosc rzeczy jest mała ciekawa lub dla mnie znana.
Spodobało mi się jedynie to o kastracji, niektorych rzeczy nie wiedziałam(szczególnie tego, ze wykastrowany pies ma 4 wieksze szanse "złapania" raka prostaty :crazyeye: )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madzia_19']A jaka cena z dodatkiem? Film już mam, więc chyba sobie "Mojego psa" na kompa zamówię :p[/quote]
taka sama :eviltong: nie zmienili ceny (jest za darmoche :diabloti:)

[quote name='Elitesse']czy moze mi ktos zeskanowac artykul o sznaucerach srednich ? :modla:[/quote]
Ja moge tylko potem :) bo narazie mi się nie chce :lol: ale jak przesłac? mailem?

PS:Już calutki MP przeczytany :cool3::p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...