Jump to content
Dogomania

"Mój Pies" ma juz 80 stron!


JustynaJK

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moim zdaniem mój Pies wciąż jest najlepszym pismem o szczekaczach na rynku. Bardzo żałuje że ostatnio wokół redakcji pojawia się tyle zawirowań. Mam nadzieję że uda im się jakoś przetrzymać trudne chwile i wydawać dalej papierową edycję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rabit']Moim zdaniem mój Pies wciąż jest najlepszym pismem o szczekaczach na rynku[/QUOTE]

Wiesz, to chyba zależy co kogo bardziej interesuje. Dla mnie to "Przyjaciel Pies" miał i ma nadal lepsze działy i cykle tematyczne np. [I]Zapamiętaj różnice[/I] ( jak odróżnić łudząco podobne rasy), [I]Poddany ocenie[/I], [I]Jak wystawiać[/I].[I]..?[/I]Był też cykl Znajomi z ringu ( prezentacje sędziów kynologicznych, ale nie wiem, czemu z niego zrezygnowali ).

Link to comment
Share on other sites

@ rabit Tyle, że nie za bardzo jest w czym wybierać. Tak na dobrą sprawę to został tylko "Przyjaciel Pies". "Mój pies" już się nie ukazuje ( jako czasopismo,bo strona www to nie to samo, jak dla mnie). "Pies" stał się wewnętrznym czasopismem ZKwP. Kwartalnik "Who is who in the dog world. Osobistości kynologii" też padł, a zapowiadał się doskonale. Według mnie to było najlepsze czasopismo o psach. Prezentacja czołowych hodowli, sylwetki sędziów,groomerów, wybitnych psów itp. Właśnie czegoś takiego szukałam. Do tego eleganckie wydanie na kredowym papierze. Teksty przetłumaczone na j. angielski.
Dodatkowo na początku lat 90. ukazywał się "Pies i Kot", ale on też przestał "wychodzić" po 2 czy 3 latach. No i jeszcze ASKO, ale ono było bardzo trudno dostępne i też padło. Szkoda. Obawiam się, że w Polsce po prostu nie ma zapotrzebowania na porządne czasopismo o psach.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dla wszystkich pasjonatów pracy z psem polecam bardzo kwartalnik Dog & Sport. Od tego roku pismo rusza w nowej formule: więcej stron, nowi autorzy, poszerzenie tematyki o nowe dyscypliny sportowe. Pismo na razie dostępne w prenumeracie i Empikach. Zamówić można na [url]www.dogandsport.pl[/url] Gorąco polecam!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...