Jump to content
Dogomania

"Mój Pies" ma juz 80 stron!


JustynaJK

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='megi82']jak myślicie-jutro będzie numer kwietniowy?
coś od pól roku spózniają się ...teraz to już wiem,że trzeba szukać w kiosku pózniej niż zawsze to było ;/[/QUOTE]
ja wczoraj dostałam prenumeratę :) bo tydzień temu wyszła gazeta :)

Link to comment
Share on other sites

Ja już mam z tydzień.
A jakieś 2-3 tygodnie tamu doszła książka z prezentu do prenumeraty :) czyli miesiąc po tym jak prenumerata została zamówiona.
Acz książka taka sobie, nie ma czego polecać moim zdaniem.. (Póki pies nas nie rozłączy) Najlepsza z całego jak ładna graficznie okładka z pudlem :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 9 months later...
  • 2 months later...

[COLOR=#000000]Kupię numery [/COLOR]"Mojego psa" (kompletne ;-)) - w nawiasach podałam numer numeru:
*styczeń 2009 (208
*wrzesień 2010 (228
*grudzień 2010 (bez kalendarza, bo mam, ale gazetki nie mam :-() (231)
*czerwiec 2011 (237)
*lipiec 2011 (238 )
*sierpień 2011 (239)
*wrzesień 2011 (240)
*październik 2011 (241)
*listopad 2011 (242)
*grudzień 2011 (243)
*styczeń 2012 (244)
*luty 2012 (245)
*marzec 2012 (246)
*kwiecień 2012 (247)
*maj 2012 (248

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

kupiłam ostatnio nowy nr.MP ,bo przestałam go prenumerować ze 2lata temu... niestety jest trochę niemile zaskoczona,mniej tekstu,cieńszy w stosunku do poprzedniego, zbyt dużo reklam,gdzie część miejsca można by zagospodarować na fajny tekst w tym Winner z Biedronki z tyłu..stary Mój Psie wróć!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aganela']kupiłam ostatnio nowy nr.MP ,bo przestałam go prenumerować ze 2lata temu... niestety jest trochę niemile zaskoczona,mniej tekstu,cieńszy w stosunku do poprzedniego, zbyt dużo reklam,gdzie część miejsca można by zagospodarować na fajny tekst w tym Winner z Biedronki z tyłu..stary Mój Psie wróć!![/QUOTE]

Popieram... Jak ktoś chce poczytać coś ambitniejszego, nie polecam MP :(

Link to comment
Share on other sites

Guest Lotty

Również uważam, że " Mój Pies" zdecydowanie się pogorszył, ale podoba mi się cykl" " Zanim kupisz...", gdzie hodowcy charakteryzują poszczególne rasy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lotty']Również uważam, że " Mój Pies" zdecydowanie się pogorszył, ale podoba mi się cykl" " Zanim kupisz...", gdzie hodowcy charakteryzują poszczególne rasy.[/QUOTE]

Ma to swoje plusy i minusy. Teraz MP nie kupuję, więc wypowiadać się mogę o gazecie za "moich czasów", choć nie uważam, by coś się zmieniło. Któregoś razu charty zostały scharakteryzowane jako cała grupa, no ludzie!! Każda z ras grupy X jest na tyle specyficzna, że błędem było je opisywać razem. Kiedyś też czytałam w MP opis amstaffów, tak pobieżnie napisany, że nic ciekawego nie można było wyciągnąć. Przeznaczyli na to 2 strony, a 50% zajmowało zdjęcie kobietki ze szczeniakiem :shake:. Gazeta dobra li i jedynie dla amatora. Ubolewam nad brakiem dobrej pozycji kynologicznej na polskim runku (chyba że coś nowego na dniach wyszło). Osobiście przerzuciłam się "PSY RASY MYŚLIWSKIE". Kwartalnik o (jak sama nazwa wskazuje) zawężonej tematyce, ale na poziomie, choć zdecydowanie za drogi :shake:.

Link to comment
Share on other sites

Guest Lotty

[B]Kika9004[/B]
Pod koniec ubiegłego roku zaczął ukazywać się kwartalnik [I]Who is who in the dog world. Osobistości kynologii[/I].
Tu jest ich wątek:[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/213145-Nowy-kwartalnik-kynologiczny[/URL]
Moim zdaniem to obecnie najlepsze czasopismo o psach, tylko, że dość drogie, ale i tak uważam, że jest warte swojej ceny. (Pięknie wydane na kredowym papierze).
Dotyczy co prawda głównie psów rasowych i hodowców/ hodowli, ale są też artykuły o fundacjach pomagającym psiakom w potrzebie itp.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

[quote name='kamilka91']Tak, teraz można sobie poczytać w Internecie... :roll:
Nie wiem jak Wy, ale ja tam nie zaglądam. Choć MP w wersji papierowej prenumerowałam przeszło 3 lata...[/QUOTE]

Ja tak samo. Strona MP jest mało czytelna jak dla mnie. Z resztą w ogóle nie uznaję e-booków itp.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...