Jump to content
Dogomania

"Mój Pies" ma juz 80 stron!


JustynaJK

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Mam już najnowszy numer z kalendarzem :). Zawiodłam się bardzo, bo miał być prezent, a tu każą za niego płacić!!! I to 3,70 zł dodatkowo!!! Jaki to prezent :crazyeye:
Jak widać nowa moda każe płacic za prezenty. Powinni zareklamować na stronie, że dodają kalendarz za 3,70. Niby nie dużo, ale jednak. W każdym razie czekamy na PP, jutro się okaże, czy też prezenty dają za pieniądze, czy jednak prezent, to prezent :p za darmo.

Link to comment
Share on other sites

Siemka! też już mam:multi: Ja już przyzwyczaiłam się dopłacać do tzw.prezentów...;mogę jedynie powiedzieć, ze kalendarz wart jest zakupu: słodkie psiaczki, oznaczenia psich wystaw i zawodów, nawet porady...i jest troszkę miejsca w kratce na osobiste "przypominajki". Jest wielkości miesięcznika ,do powieszenia: górna karta to widok szczeniora, dolna--daty.Polecam!

Link to comment
Share on other sites

A jak się zamawia prenumeratę (określona cena) to chyba się opłaca bardzo, bo są te dodatki, przy których gazeta staje się droższa, a tak to tanio wychodzi...
Bo tak licząc ceny, to te 4:80 x ileś tam razy + jeszcze trochę kasy za prezenty, a porównać z prenumeratą to jest różnica...

Gdzie można kupić archiwalne numery? Ktoś się 'dopytał' o cenę w redakcji? Bo mi nie raczyli odpowiedzieć :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...