Jump to content
Dogomania

Glukozamina i chondroityna w karmach Arion


Bura

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Witam wszystkich!
Też interesowała mnie ta sprawa bo nigdzie w internecie nie podają zawartości tych substancji.
Na wspomnianym forum napisane jest: "Glucosamina 500mg/kg i Chondroityna 500mg/kg"
I tu mam pytanie do tych, którzy stosują Ariona. Czy jest to napisane tak jak np w RC czyli "glukozamina, chondroityna - 500mg" czy wyraźnie zaznaczone jest, ze i glukozaminy jest 500mg i chondroityny 500mg?

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję, ale za bardzo tych danych tam nie mogę znaleźć.
Klikam w dodatkowy opis i wyświetla się taka analiza:
Białko surowe -26%, Witamina K3-7 mg/kg, Tłuszcz surowy-14% , Witamina B1-11 mg/kg, Popiół -6%, Witamina B2-7 mg/kg, Włókno-2%, Witamina B3-19 mg/kg, Wilgotność-9%, Witamina B6-6 mg/kg, Wapń-1,2%, Witamina B12-0,05 mg/kg, Fosfor-0,8%, Witamina C-40 mg/kg, Sód-0,3%, Jod-1,5 mg/kg, Magnez-0,1%, Kobalt-1,2 mg/kg, Cholina-620 mg/kg, Selen-0,08 mg/kg, Biotyna-0,2 mg/kg, Miedź-5 mg/kg, Kwas foliowy-7 mg/kg Mangan-45 mg/kg, Witamina A-20 000 IU/kg, Cynk-65 mg/kg, Witamina D3-1 500 IU/kg, Żelazo-70 mg/kg, Witamina E-150 IU/kg, Energia Met.-3604 kcal/kg
(dla [B]ARION Puppy Large Breed)

[/B]Może czegoś nie zrozumiałem...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='mam psa']o faktycznie, dzieki.

ale widze ze tu nie podaja ilosci glukozaminy ?[/QUOTE] napisze maila do osoby, ktora prowadzi Klub - jest zywieniowym ekspertem, moim dobrym znajomym, 40 lat ponad w kynologii i zapytam - dam znac:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...