Jump to content
Dogomania

Argumenty "Dlaczego Warto Kastrowac Psa"


Taysha

Recommended Posts

Tufi, sorki, ze w tym topic'u, ale skoro tu jestes, to zapytam, umiescilas juz gdzies prace o imionach? Bom ciekawa wnioskow :D

Jeszcze nie - ale juz niebawem :)

Zeby nie bylo OT ;)

Widok psiego penisa moze byc demoralizujacy dla malych dzieci - mozna nadopiekunczym matkom opowiedziec, co sie dzieje z podnieconym psem ;) To juz tak w ostatecznosci

Link to comment
Share on other sites

A ja sie jeszcze zapytam, bo chcialam w sumie nowy temat zrobic ale tez nie wiem czy tu czy na psach w potrzebie (moze doradzisz) odnosnie statystyki, "ile średnio psów jest adoptowanych, ile uśmiercanych, ile ginie z przyczyn mniej lub bardziej naturalnych, a ile średnio miesięcznie przybywa do naszych schronisk".

Taysha - takich rzeczy się nie dowiesz prawdziwych - bo takie usypianie psów w schroniskach jest nielegalne aczkolwiek to jest tajemnica poliszynela i wszyscy wiedzą że to się ciągle odbywa w niektórych... :( Bardzo polecam kontakt z ARKĄ - Ona ma chyba najlepsze rozeznanie w tych tematach

Link to comment
Share on other sites

@Taysha

Moje serduszko sie raduje kiedy czytam Twoje tematy-posty na temat kastracji/sterylizacji... :)

Ale ile nerwów mnie kosztowalo...to moje :wink:

Kiedys zrobilam takie "kartki" :( Pracujac w sklepie zoologicznym chcialam je dawac ludziom, ale róznie reagowali, a szefostwo patrzylo spod byka, wiec pozostalo mi uswiadamianie slowne i bardzo sie ciesze jak chociaz do 1 na 15 osób cokolwiek dotrze :)

Mam wtedy taki maly osobisty sukcesik, i wiem ze np suka "rasowa" nie bedzie kryta "zeby sie zwrócila", ale "sklepowego" kastrowanego psa mam na swoim koncie chyba tylko 1 :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...