Jump to content
Dogomania

Bite, głodzone.. ostatnia szansa Klembów k.Wołomina-potrzebni wolontariusze


anouk92

Recommended Posts

Kochane, ehhhh nie wiem jak to napisac:oops:

Juz 2 raz bezczelnie przelozono przyjazd schroniska, ktore mialo pokazac sie w TV w maju
Planowany wystep - 9 maja
Ale wielce Szanowna Pani Szefowa (osoba bardzo znana publicznie) postanowila wyrzucic naszych gosci i zaprosic swoich:angryy:
Tak wiec schronisko, ktore mialo wystapic 9.06 zostanie przesuniete na 16.06 - o ile znowu nic nie wypali:angryy:

Tak wiec Klembow musi zostac przesuniety na wrzesien
Serdecznie Was przepraszam, sila wyzsza = jednym slowem zenada
Nie ode mnie to niestety zalezy :-(

Link to comment
Share on other sites

[B]Przepraszam za małe odejście od tematu TV, ale podrzucam wątek dyskutowany w innym dziale, a dotyczący Azylu w Klembowie:
[I][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f137/jak-wyciagnac-samoyeda-ze-schroniska-pomocy-138609/"][U]http://www.dogomania.pl/forum/f137/jak-wyciagnac-samoyeda-ze-schroniska-pomocy-138609/[/U][/URL]
[/I][/B]
Osobiście jakoś nie wyobrażam sobie p. Celiny w roli "zarabiaczki".
Może któraś z Was wie, jakie są plany co do tego samoyedka i napisze do [B]brzozi75,[/B] która zamartwia się o pieska, ale czy do końca słusznie...? Nie znam do końca całej sytuacji, ale smutno czytać, jak ktoś insynuuje, że Klembów chce się na tym psiaku "dorobić"... Może to po prostu jest jakieś zwykłe nieporozumienie...
Oby :)

Tutaj zdjęcie pieska: // I jego wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f675/samoyed-szuka-domu-pilnie-138591/[/URL]
[IMG]http://images41.fotosik.pl/128/6c8b34f0be491518.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maszaberla']Kochane, ehhhh nie wiem jak to napisac:oops:

Juz 2 raz bezczelnie przelozono przyjazd schroniska, ktore mialo pokazac sie w TV w maju
Planowany wystep - 9 maja
Ale wielce Szanowna Pani Szefowa (osoba bardzo znana publicznie) postanowila wyrzucic naszych gosci i zaprosic swoich:angryy:
Tak wiec schronisko, ktore mialo wystapic 9.06 zostanie przesuniete na 16.06 - o ile znowu nic nie wypali:angryy:

Tak wiec Klembow musi zostac przesuniety na wrzesien
Serdecznie Was przepraszam, sila wyzsza = jednym slowem zenada
Nie ode mnie to niestety zalezy :-([/quote]

Kurcze szkoda że tak się stało - już się wszyscy nastawiliśmy, no nic poczekamy do września.

Maszarbela i tak bardzo dziękujemy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maszaberla']Kochane, ehhhh nie wiem jak to napisac:oops:

Juz 2 raz bezczelnie przelozono przyjazd schroniska, ktore mialo pokazac sie w TV w maju
Planowany wystep - 9 maja
Ale wielce Szanowna Pani Szefowa (osoba bardzo znana publicznie) postanowila wyrzucic naszych gosci i zaprosic swoich:angryy:
Tak wiec schronisko, ktore mialo wystapic 9.06 zostanie przesuniete na 16.06 - o ile znowu nic nie wypali:angryy:

Tak wiec Klembow musi zostac przesuniety na wrzesien
Serdecznie Was przepraszam, sila wyzsza = jednym slowem zenada
Nie ode mnie to niestety zalezy :-([/quote]

nic to, trudno.

Nie martw się Masza....damy radę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maszaberla']Jutro bede wiedziec na 100%
Schronisko "przelozone" na 16.06 ma problem z transportem i byc moze nie pojedzie - wtedy oczywiscie pojawi sie Klembow
Dam znac[/quote]

:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
a jednak jest jeszcze szansa.

Super, czekamy.

Już dzwoniłam do P. Celiny ze złą wiadomością :evil_lol: ale zawsze to miło jest złe wiadomości odwoływać.

Trzymamy kciukasy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maszaberla']Na razie na 80% nie maja transportu...

Jak wolicie - 2 pieski i wieksza szansa na dom (=wiecej czasu dla kazdego)
czy
3 psiaki (tu juz gorzej)?

A Zabenio (ale slodziak:loveu:) to staruszek prawda?[/quote]
Żabenio nie jest staruszkiem. To taki średniaczek. On tylko smutny taki jest.

Maszaberlo, nagle mnie naszły obawy , czy ja jedna z trzema psami sobie na wizji poradzę :-?.
Chciałabym pogadać z Krisem i posłuchać jego opinii.

Poproś Go, proszę Cię, aby do mnie zadzwonił. Ja po wymianie aparatu straciłam niestety jego nr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Negri_2008']
Maszaberlo, nagle mnie naszły obawy , czy ja jedna z trzema psami sobie na wizji poradzę :-?.
Chciałabym pogadać z Krisem i posłuchać jego opinii.
[/quote]

To juz jak bedziesz uwazala, byc moze faktycznie 3-ka psow to mniejsze szanse na adopcje i dla Ciebie tez trudne zadanie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maszaberla']To juz jak bedziesz uwazala, byc moze faktycznie 3-ka psow to mniejsze szanse na adopcje i dla Ciebie tez trudne zadanie ;)[/quote]

A ja jednak myślę że 3 psy powinny wystąpić. W razie takiej potrzeby może ktoś jeszcze wystąpi w roli "trzymacza psa";)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Klemboszczaki potrzebują przedewszystkich pomocy w poszukiwaniu psów.

Wczoraj rozmawiałam z Celiną., Sytuacja jest dramatyczna. Ponad 100 psó. Praktycznie żadnych adopcji. Nikt tam nie przyjeżdża:shake:

Ja z powodów osobistych nie dam rady.

Bardzo proszę w imieniu tych wszystkich psiaków o pomoc w adopcjach.
Zdjęcia i ogłoszenia to podstawa sukcesu. Bez tego te psy nie mają żadnych szans na nowe domy:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...