Jump to content
Dogomania

Bite, głodzone.. ostatnia szansa Klembów k.Wołomina-potrzebni wolontariusze


anouk92

Recommended Posts

[quote name='Alex_andra']Witam ponownie w wątku o pieskach z Klembowa po kilkumiesięcznej przerwie spowodowanej pobytem za granicą. :multi:
Mam pytanko - czy mogę wykorzystać ze 2-3 zdjęcia i opisy piesków i opublikować je w lokalnej gazecie?
Niestety nie mam chwilowo możliwości jechać do przytuliska, zarówno fizycznie, jak i czasowo. A może komuś by serduszko drgnęło i zaadoptuje psiaka...


ps. jak wygląda obecnie sytuacja Klembowa jeśli chodzi o koce itp.?

Pozdrawiam ;)[/quote]

Super że są nowe osoby które chcą pomagać.
Co do strony to Selenga jest w trakcie jej przygotowywania - nie wiem jak wygląda sprawa z serwerem.

Co do ogłoszeń to oczywiście jak najbardziej tylko proszę podawaj mój numer telefonu 513-077-146 lub 606-932-114
Chcemy mieć pewność że psiaki trafiają do sprawdzonych domów. A w Klembowie nikt nie sprawdzi.
Czy chodzi o Wieści Podwarszawskie?

Link to comment
Share on other sites

To nie Wieści tylko "Stacja Tłuszcz", bezpłatna gazeta wydawana w sąsiedniej gminie ([URL="http://stacja-tluszcz.pl/"]Stacja Tłuszcz - Twoja prasa lokalna! Gazeta miasta i gminy Tłuszcz[/URL]). Może jak będę w Wołominie to uda mi się także załatwić coś w Faktach.WWL ([URL="http://fakty.wwl.pl/"]fakty.wwl - bezp�atny dwutygodnik powiatu wo�omi�skiego[/URL]), ale jeszcze będę musiała przekonać naczelną ;)

Proszę podajcie mi tylko, które pieski powinnam dać w tym numerze, które najbardziej potrzebują domu? Sama nie potrafię dokonać wyboru, bo nie znam dokładnie sytuacji :(

ps. jakoś dziwnie mi się te linki do stron gazet opisały, to chyba forum dogo coś wygenerowało >.<

Link to comment
Share on other sites

[quote name='qeram']Zibi dziś pojechał do nowego domu, pani jest nim zachwycona, Całą drogę się przytulał do nowej opiekunki :-)[/quote]

Super wieści:multi:. W końcu coś miłego. Mam nadzieję że psiak będzie szczęśliwy i bez problemu dogada się z drugim psiakiem w domu.

Qeram zapraszamy do dalszej współpracy - tyle super psiaków czeka w Klembowie na nowe domy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alex_andra']

Proszę podajcie mi tylko, które pieski powinnam dać w tym numerze, które najbardziej potrzebują domu? Sama nie potrafię dokonać wyboru, bo nie znam dokładnie sytuacji :([/quote]

Ja też witam :lol:
Wybór rzeczywiście trudny, bo każdy pies słodki i każdy w równym stopniu potrzebuje domu.
Myślę, że trzeba zacząć od pierwszych zdjęć na początku wątku.
Zdjęcia będą sukcesywnie uaktualniane ([SIZE=1]prawda Tifet[/SIZE]? :razz:)

No i Zibi pojechał do domciu. :multi:
I to jest ta łyżka miodu w beczce.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anouk92']Super wieści:multi:. W końcu coś miłego. Mam nadzieję że psiak będzie szczęśliwy i bez problemu dogada się z drugim psiakiem w domu.

Qeram zapraszamy do dalszej współpracy - tyle super psiaków czeka w Klembowie na nowe domy.[/quote]

W Klembowie byłem pierwszy raz. Tam naprawdę jest bardzo dużo wspaniałych psiak[I]ów. [/I]Podstawa to zdjęcia. Na Zibiego trafiłem przypadkiem bo wątek był na pierwszej stronie w "dzisiejszych postach".Miałem dwie osoby chętne na beagla a piesek był jeden. Zibi nie ma nic wspólnego z beaglem ale to i lepiej bo to trudna rasa do wychowania, a pani nie ma zbytniego doświadczenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alex_andra']Hmmm... w takim razie ślepy los wskazał mi
- Jasnego i Włochatego (post 16)
oraz Waldka (post 3)

Jakby pieski przed 24 stycznia opuściły schronisko, proszę dajcie mi znać, to zdążę jeszcze ogłosić inne.

BTW super, ze Zibi odnalazł domek. Śliczny jest ;)[/quote]

Mam prośbę nie pisz tylko gdzie przebywają psiaki. Nie chcemy żeby ktoś nie odpowiedzialny pojechał tam i zabrał psa bez sprawdzenia warunków.
Nasze okolice to niestety w większości wsi i psiaki głównie trafiają na łańcuch do pilnowania, dlatego musimy koniecznie sprawdzać domy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Negri_2008']Jasny (Kropek) ma troszkę nowych zdjęć, jeżeli będą potrzebne napisz, to prześlę[/quote]

Jak najbardziej poproszę:
najlepiej na: [email][email protected][/email]

[B]Czyli podsumowując:[/B]
pod zdjęciem i opisem pieska daję hasło: "Jesli jesteś zainteresowany adopcją, zadzwoń: 513-077-146 lub 606-932-114", zgadza się?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anouk92']Negri i Tifet jedziecie w weekend do Klembowa.
Mnie nie ma od jutra do środy.
Dobrzeby było jak byście dały radę podjechać i porobić zdjęcia reszcie.
Szkoda czekać do następnego weekendu.[/quote]
Ja nie mogę.
Byłam dzisiaj u lekarza i powiedział "grypa" :shake::angryy:

Link to comment
Share on other sites

Witam czy moglabym prosic wiecej zdjec Włochatego i Rudej suczki
jakiej mniej wiecej wielkosci sa psiaki??
Czy wiadomo jak zachowuja sie w domu??
i jaka maja przyszlosc,
szukam jakiegos takiego futrzaka dla znajomej, ktora niedawno musiala uspic swojego 18 letniego psa:-(
i mialam znalezc psa podobnego do mojego Aresa (z banera) i widze ze Włochaty bardzo go przypomina:loveu:
to ma byc sredniak wlasnie tak do 2 lat

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alex_andra']Jak najbardziej poproszę:
najlepiej na: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

[B]Czyli podsumowując:[/B]
pod zdjęciem i opisem pieska daję hasło: "Jesli jesteś zainteresowany adopcją, zadzwoń: 513-077-146 lub 606-932-114", zgadza się?[/quote]

zdjęcia poszły.
A co do telefonów to wszystko sie zgadza

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/warszawa-lodz-na-26-styczen-dla-amstaffka-pilne-126610/index14.html[/URL]

czy ktoś może [SIZE=3][B]w poniedziałek zawieźć tego psiaka z Klembowa na okęcie w Warszawie???[/B][/SIZE] w godzinach porannych najlepiej tak do 9tej :roll:

Link to comment
Share on other sites

[B]UWAGA!!![/B]

do azylku trafily dwa małe psiaki po około[B] 20parę cm wzrostu[/B]!!!

[B][SIZE=3][COLOR=red]chłopiec[/COLOR][/SIZE] jest po wypadku[/B] [COLOR=red]ma pękniętą miednicę[/COLOR] ale może się poruszać choć jest to nie wskazane... jest pogryziony!!!


[B][SIZE=3][COLOR=red]dziewczynka[/COLOR][/SIZE] to mała kluseczka[/B] ma wielkie piersiaki [COLOR=red]z zapaleniem gruczołów mlekowych i podejzeniem raka[/COLOR]... do [COLOR=red]tego tylne łapki mają czucie ale nie jest w stanie na nich chodzić...[/COLOR] [COLOR=red]ciągnie za sobą pupkę[/COLOR] i prawie bezwładnie ma odruchy łapek... czasem uda jej się oderwać pupkę od ziemi... [B]bardzo pilnie dom tymczasowy![/B]!! suczka prawie nie je, mało pije głównie spi... potrzebny domek aby mogła ćwiczyć chodzenie bo w azylku się obetrze ciągnąc pupkę!...[SIZE=3] ponad tydzień czasu bezwładnie leżała w lesie naprawdę potrzebny jej DT!!![/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']ponawiam prosbe, kiedy moge spodziewac sie wiecej fotek???

mam na niego chetna rodzinke!!!![/quote]
Tak się złożyło, że ciotki fotografki siedzą w domu złożone grypą :shake: i dopiero w następną niedzielę pojadą do Klembowa robić foty.
Włochatemu w pierwszej kolejności.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...