Jump to content
Dogomania

Bite, głodzone.. ostatnia szansa Klembów k.Wołomina-potrzebni wolontariusze


anouk92

Recommended Posts

[quote name='tifet']oj mój adres ogólnie dostępny [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]


[B]anouk i Negri mogę jechać :evil_lol: przynajmnej będzie miał kto Was wkurzać:diabloti:[/B]

[B]10:30 oki ale gdzie ?? tam na tym osiedlu Słoneczna??:cool3:[/B][/quote]
w ubiegłą sobotę byłam pierwszy raz w życiu w Wołominie :evil_lol:
Ja będę na stacji Wołomin - Słoneczna o 10.30 i tam Anouk przyjedzie samochodzikiem, do którego wsadzimy nasze nadobne doopki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Negri_2008']Posty skaczą jak głupie :angryy:
Tifet - potwierdź proszę, że będziesz na stacji kolejowej Wołomin Słoneczna w niedzielę o 10.30(wiesz, gdzie to jest???)[/quote]


jasne że nie wiem:shake: to Wołomin ma więcej niż dwie stacje? jedziesz tym pociągiem jak na Malkinie??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Negri_2008']Tak, na Małkinie i wysiadam na stacji Wołomin - Słoneczna.
Może to coś wyjaśni :-o[/quote]


hmmm no i nic nie mówi bo pamiętam jedną tylko stację... a jak z Warszawy jedziesz to bez sensu, że pociągiem a nie busem.... bus szybszy i wygodniejszy :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny mam jutro obiad u teściów na 14-tą więc proponuje spotkać się trochę wcześnie. Czy 10:00 Wam pasuje?

Tifet Ciebie zgarnę tak jak ostatnio z przystanku autobusowego, a Negri ze stacji - to blisko siebie więc nie ma problemu.

Dajcie tylko znać czy nowa godzina Wam odpowiada.

Link to comment
Share on other sites

jedźcie pociągiem z warszawy wileńskiej to jedynie 25 min. drogi...do Słonecznej..a Busem bedziecie sie godzinę telepać..

Negri jak by co to autobusy odjeżdzaja spod domów Centrum( marszałkowska) dokładnie spod Empiku;-)Autobusy Linii: A, Z, W. do innych nie wsiadaj;-)

Tifet zaraz za stacja PKP Wołomin następna stacja to Wolomin Słoneczna, stamtąd bliżej do Klembowa i dla Anouk tez bliżej dojechac niż do Wołomina"Głównego";-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elainfo']jedźcie pociągiem z warszawy wileńskiej to jedynie 25 min. drogi...do Słonecznej..a Busem bedziecie sie godzinę telepać..

Negri jak by co to autobusy odjeżdzaja spod domów Centrum( marszałkowska) dokładnie spod Empiku;-)Autobusy Linii: A, Z, W. do innych nie wsiadaj;-)

Tifet zaraz za stacja PKP Wołomin następna stacja to Wolomin Słoneczna, stamtąd bliżej do Klembowa i dla Anouk tez bliżej dojechac niż do Wołomina"Głównego";-)[/quote]


kotek ja nie jestem z Warszawy.... do pkp mam jakieś 3 przystanki na pieszo... który to dokładnie byłby przystanek od Ząbek???



a pociągiem z Wileńskiego do Ząbek jedzie się ponad 20 minut więc nie kłamczuszkaj:eviltong: wiem bo kiedyś gdzie indziej mieszkałam i jeździłam...

Busem ode mnie 16-20minut i jestem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tifet']kotek ja nie jestem z Warszawy.... do pkp mam jakieś 3 przystanki na pieszo... który to dokładnie byłby przystanek od Ząbek???



a pociągiem z Wileńskiego do Ząbek jedzie się ponad 20 minut więc nie kłamczuszkaj:eviltong: wiem bo kiedyś gdzie indziej mieszkałam i jeździłam...

quote]
..ymm jak by ci to powiedzieć...niemiałabym żadnego interesu kłamczuszkać;-))

A autobusami przez wiele lat dojeżdżałam w tę i spowrotem ..do dzis mi sie zdarza..od pół roku codziennie jeżdżę tą trasą pociągiem do /z pracy to i wiem ile jadę...;-)

Link to comment
Share on other sites

Przypadkiem trafiłem na ten wątek i mam pytanie: czy ten piesek jest jeszcze w azylu. Znam osoby zajmujące się adopcjami beagle-ów. Świetnie im idą adopcję tych psów. Swojego tymczasowicza wyadoptowałem w ciągu 12 godzin. zajmują się też posokowcami. jeżeli jeszcze ten beagle jest to jest szansa szybko znaleźć mu dom. Chodzi mi o tego pieska
[IMG]http://img376.imageshack.us/img376/773/beaglesf8.jpg[/IMG]

Proszę o odpowiedź na wątku lub PM

Link to comment
Share on other sites

[quote name='qeram']Przypadkiem trafiłem na ten wątek i mam pytanie: czy ten piesek jest jeszcze w azylu. Znam osoby zajmujące się adopcjami beagle-ów. Świetnie im idą adopcję tych psów. Swojego tymczasowicza wyadoptowałem w ciągu 12 godzin. zajmują się też posokowcami. jeżeli jeszcze ten beagle jest to jest szansa szybko znaleźć mu dom. Chodzi mi o tego pieska
[IMG]http://img376.imageshack.us/img376/773/beaglesf8.jpg[/IMG]

Proszę o odpowiedź na wątku lub PM[/quote]

Psiak jeszcz jest. Mamy więcej jego fotek to wstawimy. Ale ja mogę to zrobić dopiero jutro w pracy chyba że Tifet wstawi wcześniej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='qeram']Znalazłem dom dla bigielka, wtorek, sroda pewnie podjedziemy zabrać go z azylu. weźmie go pani która ma już jednego beagla w domu :lol:[/quote]

Super - tylko proszę weźcie pod uwagę że z Beagielka tak naprawdę to on ma tylko umaszczenie. Ale mam nadzieję że i tak Pani się zakocha.
W Klembowie jest jeszcze taka podobna sunia. Możecie też poprosić żeby Wam ją pokazali.

Traficie tam?

Link to comment
Share on other sites

Witam ponownie w wątku o pieskach z Klembowa po kilkumiesięcznej przerwie spowodowanej pobytem za granicą. :multi:
Mam pytanko - czy mogę wykorzystać ze 2-3 zdjęcia i opisy piesków i opublikować je w lokalnej gazecie?
Niestety nie mam chwilowo możliwości jechać do przytuliska, zarówno fizycznie, jak i czasowo. A może komuś by serduszko drgnęło i zaadoptuje psiaka...


ps. jak wygląda obecnie sytuacja Klembowa jeśli chodzi o koce itp.?

Pozdrawiam ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...