Jump to content
Dogomania

Bite, głodzone.. ostatnia szansa Klembów k.Wołomina-potrzebni wolontariusze


anouk92

Recommended Posts

[quote name='kasiek.']no i co szczęśliwa ? ....ja przynajmniej moge sie przyznać ,ze nie widzę sensownego rozwiązania ,jak tylko zamkniecie tego przybytku ,a inni udawadniają chyba tylko sobie ,ze nie jest tak źle jak widzimy na fotach ,bo zawsze może być gorzej ...to akurat wiemy gorzej zawsze moze być ,ale nie będę kłamała w zywe oczy tak jak inni ,ze tu jeszcze nie jest źle....dlatego dałam foty i to tłumaczenie ,zeby inni sie przekonali o czym tu mówimy .....[/QUOTE]

Zauważyłam że twoja obecności na dogo ma tylko na celu przekonywanie ludzi do oczywistych rzeczy, tam gdzie jest źle wpadasz i mówisz że jest źle, wklejając najlepiej zdejcia które już wszyscy widzieli. Zamknąć ten przybytek? Ty uważasz że to takie proste? Zamknąć, a co z tymi 350 psami? Kto kłamie w żywe oczy i mówi że jest dobrze? Czy ktoś na tym wątku napisał że to super miejsce i psy są tam szczęśliwe? bo ja nie zauważyłam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Astaroth']Zauważyłam że twoja obecności na dogo ma tylko na celu przekonywanie ludzi do oczywistych rzeczy, tam gdzie jest źle wpadasz i mówisz że jest źle, wklejając najlepiej zdejcia które już wszyscy widzieli. Zamknąć ten przybytek? Ty uważasz że to takie proste? Zamknąć, a co z tymi 350 psami? Kto kłamie w żywe oczy i mówi że jest dobrze? Czy ktoś na tym wątku napisał że to super miejsce i psy są tam szczęśliwe? bo ja nie zauważyłam[/QUOTE]
Mogę podać sporo przykładów ,gdzie ktos kłamał w żywe oczy tylko musze sie tez troche przekopać ,bo ja jestem na tym wątku od bardzo dawna i o Klembowie tez miałam event fb ,wtedy dużo ludzi do mnie pisało ,jak tam jest i nie pokrywało sie to z tym co było pisane tu ....
Zlikwidować czyli te psy ,które tam są to zostają ale do adopcji ,ale innych sie już nie przyjmuje o tym mówiłam ,bbo wiem ,ze niektóre takie złe schrony ,czy azyle czy jeszcze inne nazwy tak własnie
działaja nielegalnie w stanie likwidacji
Nie wszyscy widzieli te foty ,ja je zobaczyłam pierwszy raz , a na watku jestem codziennie....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiek.']Mogę podać sporo przykładów ,gdzie ktos kłamał w żywe oczy tylko musze sie tez troche przekopać ,bo ja jestem na tym wątku od bardzo dawna i o Klembowie tez miałam event fb ,wtedy dużo ludzi do mnie pisało ,jak tam jest i nie pokrywało sie to z tym co było pisane tu ....
Zlikwidować czyli te psy ,które tam są to zostają ale do adopcji ,ale innych sie już nie przyjmuje o tym mówiłam ,bbo wiem ,ze niektóre takie złe schrony ,czy azyle czy jeszcze inne nazwy tak własnie
działaja nielegalnie w stanie likwidacji
Nie wszyscy widzieli te foty ,ja je zobaczyłam pierwszy raz , a na watku jestem codziennie....[/QUOTE]
Rany boskie, czy ty naprawdę MUSISZ? Jesteś dyletantką, nie znasz się na niczym poza klepaniem w klawiaturę, latasz po forum i robisz dym. Wszyscy inni to oczywiście idioci i nie maja o niczym pojęcia zanim ich nie uświadomisz...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiek.']Mogę podać sporo przykładów ,gdzie ktos kłamał w żywe oczy tylko musze sie tez troche przekopać ,bo ja jestem na tym wątku od bardzo dawna i o Klembowie tez miałam event fb ,wtedy dużo ludzi do mnie pisało ,jak tam jest i nie pokrywało sie to z tym co było pisane tu ....
Zlikwidować czyli te psy ,które tam są to zostają ale do adopcji ,ale innych sie już nie przyjmuje o tym mówiłam ,bbo wiem ,ze niektóre takie złe schrony ,czy azyle czy jeszcze inne nazwy tak własnie
działaja nielegalnie w stanie likwidacji
Nie wszyscy widzieli te foty ,ja je zobaczyłam pierwszy raz , a na watku jestem codziennie....[/QUOTE]

a kto będzie utrzymywał te psy do czasu adopcji, skąd pieniądze na karmę, leczenie, pensje pracowników, rachunki za prąd i wode? Znadziesz sponsora?
Tak to są nowe fotki tych samych budokojców, wszyscy już wiemy jak to wygląda, a te zjdęcia w niczym nie pomogą. Lepiej wklejać zjdęcia psów i robić ogłoszenia a nie wałkować ciągle ten sam temat.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofia.Sasza']Rany boskie, czy ty naprawdę MUSISZ? Jesteś dyletantką, nie znasz się na niczym poza klepaniem w klawiaturę, latasz po forum i robisz dym. Wszyscy inni to oczywiście idioci i nie maja o niczym pojęcia zanim ich nie uświadomisz...[/QUOTE]
No skoro tak o sobie myślisz...
Nie każdy czyta watek od Ado Z ja akurat tak i miałam sporo watpliwości i pytań i nie zawsze ta odpowiedź była prawdziwa,bo nie do każdego chyba wysyłaja inni p/w z info ,którzy tam byli i jak tam jest ...a ponieważ mialam event fb to ja takie info zebrałam i tu nawet niedawno mi wmawiano mi ,ze te dwa otwory w skrzyniach są otwarte ,tylko wiatr np zamknął i dlatego na focie jest zamkniete to słabe jest i tyle....to właśnie tak jakby ktos brał tych wszystkich ludzi za idiotów

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Astaroth']a kto będzie utrzymywał te psy do czasu adopcji, skąd pieniądze na karmę, leczenie, pensje pracowników, rachunki za prąd i wode? Znadziesz sponsora?
Tak to są nowe fotki tych samych budokojców, wszyscy już wiemy jak to wygląda, a te zjdęcia w niczym nie pomogą. Lepiej wklejać zjdęcia psów i robić ogłoszenia a nie wałkować ciągle ten sam temat.[/QUOTE]
A kto teraz je utrzymuje ?
bo azyl jest nielegalny to tez juz wszyscy wiemy ,ale kto płaci te rachunki i utrzymuje te psy teraz ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiek.']No skoro tak o sobie myślisz...
Nie każdy czyta watek od Ado Z ja akurat tak i miałam sporo watpliwości i pytań i nie zawsze ta odpowiedź była prawdziwa,bo nie do każdego chyba wysyłaja inni p/w z info ,którzy tam byli i jak tam jest ...a ponieważ mialam event fb to ja takie info zebrałam i tu nawet niedawno mi wmawiano mi ,ze te dwa otwory w skrzyniach są otwarte ,tylko wiatr np zamknął i dlatego na focie jest zamkniete to słabe jest i tyle....to właśnie tak jakby ktos brał tych wszystkich ludzi za idiotów[/QUOTE]

gdybyś potrafiła czytać ze zrozumieniem to nie plotłabyś takich głupot... napisałam że MOGŁABYM napisać że wiatr zawiał albo coś innego ale nie wiem tego bo tam nie jestem całą dobę, zrozumiałaś teraz?
ja nie biorę nikogo za idiotę, piszę to co widziałam, jeśli o czymś nie mam pojęcia to się nie wypowiadam i radzę ci wziąć to do serca...

Link to comment
Share on other sites

Ja się znowu zagubiłam - o czym ta dyskusja? Kasiek co proponujesz? co z psami podrzuconymi, przywiązanymi - na ulicę?
byłam tam 3 razy i tylko kilka budocośtam było przymkniętych jak siedziały tam psy. Reszta była otwarta.
Ogólnie to nie jest dobry widok, ale co dalej?
W ogóle, kto tam teraz jeździ? Bo nam się trójka psów zasiedziała, Bono, Tara i Fado. 5 szczeniorów w domu i Rudzik.
Jak obecnie sytuacja?
Są nowe szczeniaki, psy? Są jakieś, które tam na pewno sobie nie radzą..?

Link to comment
Share on other sites

na ten watek wystarczy wejsc raz na 2 tygodnie i ma się deja vu:)
kasiek w Klembowie tak bylo , jest i bedzie, miejsc na kojce nie ma i cudownie sie owo miejsce nie rozmnozy.
Byłam z Agą w niedzielę, zawiozlysmy 200 tabletek na odrobaczenie i troche karmy na które kasę zdobyła Em_ od sponsorów z Holandii:)
Zrobilysmy kilka zdjęc nowym psiakom, jak bede u agnieszki to wrzucę na wątek..
Jest taka fajna suczka z pyszczka a'la beagle ma chyba nużycę ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gameta']Oj tam oj tam. Najwyraźniej Kasiek. już wie, ile morbitalu potrzeba dla 350 psów i zaraz zrobi jakąś akcję żeby go zakupić. I problem się skończy.
A nieeeeeeee, miało być sensownie, nie, to nie wiem...[/QUOTE]
A gdzie wyczytałaś w moich postach o morbitalu ?....
schron jak jest w trakcie likwidacji to nie przyjmuje nowych ,a te co tam są są ogłaszane do adopcji ..więc gdzie ..
No powiedziałam ,ze innych propozycji nie mam juz wielokrotnie ,ktos ma ,to niech pisze ,to ,ze adopcje ogłaszanie ,tak ,ale następne przyjda na to miejsce wiec jest to rozwiązanie tylko jednostkowe a warunków i liczebności to nie zmieni ,bo z roku na rok psów jest więcej...

Link to comment
Share on other sites

kinia, jest kolejny pies, którego musimy z klembowa wyciągnąć. gotowa ;-)?

wygląda na to, że co tam pojade, to znajduję jakiś przypadek do wyciągnięcia...

pies siedzi w klatce w tym baraku za barakiem ze szczeniakami. szczupły, puchaty, jasno kremowy, agresywny (nie wychodzi z klatki, bo nie ma nikogo, kto by się odwazył założyć mu smycz). widziałąm go raz i miałam wrażenie, że się mega boi -czyli że szanse na socjalizację może jakieś są? czy ktoś go zna lepiej? lewa tylna noga - ucięte palce, łysa, zasuszona część łąpy z obdarta skórą, pies staje na kikucie. pies jest piękny, jeśli ktoś sensowny (szkoleniowiec) oceni tak jak ja, ze agresja jest ze strachu i pies rokuje socjalizacyjnie, trzeba go stamtąd wyciągnąć. tam nie ma szans na nic. co więcej, trzeba go wyciagnąć chyba szybko.
nie mogę pozbyc sie tego widoku sprzed oczu.
w tym samym baraku jest stary bokser w klatce ze sklejki z siatkowym tylko sufitem. tylko tamtędy może patrzeć na świat (czyli sufit baraku), a i tak jak byłyśmy 4/5 tego siatkowego sufitu zasłaniała klatka z sunią po sterylce. zapewniono nas, że chwilowo...

dla mnie to jest najgorsze w tym schronie - psy w karcerach, w ciemnicy, bez widoku na świat.
nie oceniam możliwości ludzi tutaj, problemów braku kasy etc - opisuję stan i sposób przechowywania psów.
i płaczę.

AHA, WAŻNE: chciałysmy z dorota robić fotki, ale pani nam powiedziała, że wszystkie sa obfocone. czy to prawda? jest gdzieś baza danych - zbiór fotek i opis, przynajmniej wiek i płeć?

trzeba to uczynić dostepnym!

jak wyjeżdżaliśmy, przyjechali jacys ludzie z dzieckiem, mam cicha nadzieję, ze nie odjechali sami.

Link to comment
Share on other sites

tego z kikutem nie obfociłysmy...i chyba jak byłyśmy to go nie było ...w sumie zrobilysmy foty 4 psom...nieprawdą jest że robiłyśmy zdjęcia wszystkim, wpadłyśmy na chwilę z lekami...wprowadzono Was w błąd...

bokser był juz w naszej klinice ale z powodu braku funduszy i miejsca nie mogl zostac na dluzej ...mial biegunkę ale dostal zastrzyki, zrobiono badania krwi i doraźnie mu pomogłysmy, chcialybyśmy go zabrac...Najlepsze jest to że ma wlasciciela , wlasciciel raz zadzwonił później juz sie nie odezwał...moze to i dobrze bo pies trafił do azylu skrajnie wyczerpany, wychudzony i ogólnie karygodnie zaniedbany... tu wydarzenie boksera...[URL="https://www.facebook.com/home.php#%21/events/290287867708159/"]https://www.facebook.com/home.php#!/events/290287867708159/[/URL]

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg515/scaled.php?server=515&filename=img7819.jpg&res=medium[/IMG]

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg535/scaled.php?server=535&filename=img7811e.jpg&res=medium[/IMG]

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg443/scaled.php?server=443&filename=img7805k.jpg&res=medium[/IMG]

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg88/scaled.php?server=88&filename=img7804k.jpg&res=medium[/IMG]

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg571/scaled.php?server=571&filename=img7802s.jpg&res=medium[/IMG]

mamy tez zdjecia suczki w typie (moim zdaniem:)) beagla chyba z nuzyca, psiaka takiego ciut w typie jakiegos teriera i malej skocznej suczki...

Edited by Kinia1984
Link to comment
Share on other sites

i jeszcze dziadzio boksio

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg703/scaled.php?server=703&filename=img7793fb.jpg&res=medium[/IMG]

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg855/scaled.php?server=855&filename=img7789w.jpg&res=medium[/IMG]

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg811/scaled.php?server=811&filename=img7781j.jpg&res=medium[/IMG]

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg99/scaled.php?server=99&filename=img7764r.jpg&res=medium[/IMG]


[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg69/scaled.php?server=69&filename=img7826k.jpg&res=medium[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...