Jump to content
Dogomania

Bite, głodzone.. ostatnia szansa Klembów k.Wołomina-potrzebni wolontariusze


anouk92

Recommended Posts

[quote name='mala_czarna']No kurde, ale niektórzy mogą nie wiedzieć :)[/QUOTE]

problemem jest to, że nie wszyscy mogą oddać głosy z firefoxa - ja prosiłam rodzinę o głosowanie ze swoich kompów to się wkurzali, że miało być tak raz dwa a tu jakieś problemy wyskakiwały :d ale się udało w koncu przez IE

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']problemem jest to, że nie wszyscy mogą oddać głosy z firefoxa - ja prosiłam rodzinę o głosowanie ze swoich kompów to się wkurzali, że miało być tak raz dwa a tu jakieś problemy wyskakiwały :d ale się udało w koncu przez IE[/QUOTE]

Dlatego ja w swoich prośbach od razu pisałam, aby głosować z IE.. niestety Firefox utrudnia sprawę ;/

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3]Czy fundacja dziuałająca dla Klembowa ma status OOP ?[/SIZE] Potrzebuj e bardzo szybko odpowiedź. Ktoś chce dać Kastorowi, 1 % ale nie mamy jeszcze statusu OOP. Jeśli macie, potrzebuje już Wasz NIP
[SIZE=3]
Muszę dac odpowiedź do 5 minut.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik'][SIZE=3]Czy fundacja dziuałająca dla Klembowa ma status OOP ?[/SIZE] Potrzebuj e bardzo szybko odpowiedź. Ktoś chce dać Kastorowi, 1 % ale nie mamy jeszcze statusu OOP. Jeśli macie, potrzebuje już Wasz NIP
[SIZE=3]
Muszę dac odpowiedź do 5 minut.[/SIZE][/QUOTE]
Wszyscy muszą?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik'][SIZE=3]Czy fundacja dziuałająca dla Klembowa ma status OOP ?[/SIZE] Potrzebuj e bardzo szybko odpowiedź. Ktoś chce dać Kastorowi, 1 % ale nie mamy jeszcze statusu OOP. Jeśli macie, potrzebuje już Wasz NIP
[SIZE=3]
Muszę dac odpowiedź do 5 minut.[/SIZE][/QUOTE]

Nie. Niestety nie ma możliwości 1%, nie mają statusu OPP.
[url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?p=8475443#p8475443[/url]

Link to comment
Share on other sites

Klembów nie jest schroniskiem
W zgłoszeniu na KrakVecie podano stronę , z której jasno to wynika
[url]http://www.stowarzyszenieopiekinadzwierzetami.pl/[/url]

Nie wdawajcie się w przepychanki.
Zdobywajmy nowe głosy - teraz tylko to sie liczy.

link do zgłoszenia na KV
[url]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?p=116438#p116438[/url]

Kto może startowac na KV
[QUOTE]Zgłaszanie do głosowania
2. Od około 1 dnia każdego miesiąca do około 16 należy zgłaszać schroniska lub inne podmioty pomagające bezdomnym zwierzętom, które wezmą udział w głosowaniu.
3. Pod nazwą „schronisko lub inny podmiot pomagający bezdomnym zwierzętom” organizator rozumie każdego typu podmiot, którego podstawowym celem jest opieka nad bezdomnymi zwierzętami i zapobieganie bezdomności zwierząt.
4. Głosowanie na schronisko lub inny podmiot pomagający bezdomnym zwierzętom jest otwarte – każdy podmiot pomagający zwierzętom ma prawo wziąć w nim udział, o ile spełnia warunki z punktu 3. niniejszego Regulaminu.
5. Zgłoszenia należy wstawiać w tym wątku, podając podstawowe informacje o zgłaszanym podmiocie (nazwę, miejscowość, stronę internetową itp.).[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='al-ka']Gdzie tam depczą!?
1370:1626 dla Klembowa.Nadal pełna mobilizacja!Psiaki i kociaki czekają na jedzenie.One muszą je dostać![/QUOTE]

bo krakvet weryfikuje głosy :)
jeszcze 20 min temu AGN miało ponad 1500 głosów
jak widać po weryfikacji - ok 200 watpliwej reputacji ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Dokładnie ;) Wg mnie powinni od razu zostać zdyskwalifikowani - skoro tyle głosów było oszustwem.[/QUOTE]

O to bede prosiła - będę pisac maile o nie dopuszczanie ich do kolejnego głosowania.

SZURA - na razie walczymy o karme w konkursoe. Wybacz - ale nasza uwaga jest skierowana teraz na zdobycie karmy dla Klembowa.
Jak jutro napiszesz - na pewno ktoś odpowie :)

Dziewczyny z Wolomina jeżdżą do Klembowa. Musialabys jedynie dojechać pociągiem do Wołomina :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik'][SIZE=3]Czy fundacja dziuałająca dla Klembowa ma status OOP ?[/SIZE] Potrzebuj e bardzo szybko odpowiedź. Ktoś chce dać Kastorowi, 1 % ale nie mamy jeszcze statusu OOP. Jeśli macie, potrzebuje już Wasz NIP
[SIZE=3]
Muszę dac odpowiedź do 5 minut.[/SIZE][/QUOTE]

[quote name='joshua_ada']Nie. Niestety nie ma możliwości 1%, nie mają statusu OPP.
[url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?p=8475443#p8475443[/url][/QUOTE]

Jest możliwość przekazania im 1%, zbierają przez jakąś lokalną organizację.

KRS 0000278981
Cel szczegółowy " Zwierzaki w Potrzebie "

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Em_']Proszono mnie o podanie konta dla Klembowa. Ktos chce wam wyslac 100 euro dla psiakow i kociakow. Podaje to konto, na ktore i ja wyslalam kase. Gdyby trzeba bylo inne, to prosze o wiadomosc.[/QUOTE]

To znaczy na które konto?? :)
Można wysłać kaske na konto Fundacji Zwierzaki w Potrzebie. :) pieniążki trafia na pewno do psiaków i kociaków.

Link to comment
Share on other sites

Obraczus, to podaj mi prosze, nie mam sily szukac, leze zemglona od napiecia czekania, ale najlepsze jest to, ze nasi przyjaciele zagraniczni WSZYSCY czekali z napieciem na wynik :-) :-) :-)

Mam jeszcze jedna obietnice jakiejs sumy dla was w euro :-)!

Edited by Em_
jeszcze
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...