Jump to content
Dogomania

Bite, głodzone.. ostatnia szansa Klembów k.Wołomina-potrzebni wolontariusze


anouk92

Recommended Posts

[quote name='malvaaa']sunia adoptowana... też mam problem ze zdjęciami, połowy nie widzę...[/QUOTE]

Bardzo się cieszę :lol: mam nadzieję, że dobrze trafiła. Nie mogłam przestać myśleć o niej.... teraz u mnie się rozluźniło i chciałam ją zabrać przed zimą.
Co sie stało ze zdjęciami na drugim wątku ?

Link to comment
Share on other sites

To jest watek o schronie w Klembowie ..tak ? to dlaczego tak ważna informacja nie jest podana na wątku ?
"Nastała zima a w naszym Azylu zapanowała ciemność z powodu odcięcia prądu (zaległość 24 000zł ) . Obecnie mamy 350 piesków i 12 kotów i jest to sytuacja nie do wyobrażenia sobie .Jak można było do tego dopuścić ?
Brak bieżącej wody ,światła ,ogrzewania , brak możliwości do przygotowywania posiłków tragedia !!!!!!!
Bardzo prosimy wszystkie organizacje oraz osoby którym nie jest obojętny los tych zwierząt o pomoc w adopcjach aby zapewnić im ciepły kąt i dach nad głową ."

Teraz to naprawdę będzie tam tragedia ,przecież były petycje ,była zbiórki pieniężne ,zbiórka karmy i ostatnio zbiórka słomy ....i to wszystko na nic ...:-(
Koty jeżeli nie ma tam ogrzewania zginą ..już dziś czytałam ,ze w innym miejscu ,koty zamarzaja w baraku bo nie ma prądu
Czy są jakies postanowienia ,ktoś sie zwrócił chociaż o pomoc dla kotów do organizacji ,Fundacji ....?

Link to comment
Share on other sites

kasiek to zadzwon do klembowa i dowiedz się o koty i im pomoz...
watek jest wolontariuszy z klembowa a nie zarządu Klembowa, my im pomagamy z adopcjami i ewentualnie w zbiorce karmy czy jak ostatnio słomy, ale to kropla w morzu, na 4 dni idzie im ok. 600 kg karmy...wiec nasza pomoc jest znikoma...jest nas garstka...

Link to comment
Share on other sites

To ,ze ja zadzwonię do schronu w sprawie kotów nic nie zmieni ...bo nie mam co z nimi zrobic ,nikt mi nie weźmie kota bez fotki ,pewnie nie odrobaczonego ,nie szczepionego .....moje bezdomne jakoś udało mi sie wyadoptować ale łatwo nie było i to były kociaki i raczej odrobaczane ,niektóre szczepione ...potrzebne było zaangażowanie wielu osób
no własnie sama piszesz garstka osób ...garstka osób nie jest w stanie prawie nic zrobic jak tam jest tak dużo zwierzaków i wszystkiego brak :shake:
To co teraz je czeka ....broniłyście tego schronu ,a teraz widać jak to się kończy ,jak sa błędne decyzje ...takiej sumy nikt nie zbierze i nikt nie zapłaci to jasne ...

Link to comment
Share on other sites

Otisek mój były tymczasowicz jest teraz lwem kanapowym

[IMG]https://picasaweb.google.com/118086851000088957375/Otis?authkey=Gv1sRgCNLXyPTux4r3Dw#5683354027127674402[/IMG][IMG]https://picasaweb.google.com/118086851000088957375/Otis?authkey=Gv1sRgCNLXyPTux4r3Dw#5683354027127674402[/IMG][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Tj7fiNLgRFY/Tt9UYD-7FiI/AAAAAAAABXQ/bN7pJyS_Wbc/s640/P1050695.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiek.']To ,ze ja zadzwonię do schronu w sprawie kotów nic nie zmieni ...bo nie mam co z nimi zrobic ,nikt mi nie weźmie kota bez fotki ,pewnie nie odrobaczonego ,nie szczepionego .....moje bezdomne jakoś udało mi sie wyadoptować ale łatwo nie było i to były kociaki i raczej odrobaczane ,niektóre szczepione ...potrzebne było zaangażowanie wielu osób
no własnie sama piszesz garstka osób ...garstka osób nie jest w stanie prawie nic zrobic jak tam jest tak dużo zwierzaków i wszystkiego brak :shake:
To co teraz je czeka ....broniłyście tego schronu ,a teraz widać jak to się kończy ,jak sa błędne decyzje ...takiej sumy nikt nie zbierze i nikt nie zapłaci to jasne ...[/QUOTE]

ty jak zwykle masz jakoś problem , proponuje ci pojechać do ludzi którzy to prowadzą , pogadaj zaproponuj pomoc..... My robimy tyle na ile jesteśmy w stanie zrobić , w zeszłym tygodniu dzięki pomocy dogamaniaczek wyjechało 5 psów , jest bazarek na karmę i właśnie sie skończył na słomę wiec jakaś pomoc z naszej strony dla psów jest za światło niestety płacić nie będziemy masz ochotę to zrób zbiórkę właśnie na ten cel , i przestań w końcu nas osądzać do diabła ciężkiego bo zaczynasz przynajmniej mnie wpieniać .....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AGA35']ty jak zwykle masz jakoś problem , proponuje ci pojechać do ludzi którzy to prowadzą , pogadaj zaproponuj pomoc..... My robimy tyle na ile jesteśmy w stanie zrobić , w zeszłym tygodniu dzięki pomocy dogamaniaczek wyjechało 5 psów , jest bazarek na karmę i właśnie sie skończył na słomę wiec jakaś pomoc z naszej strony dla psów jest za światło niestety płacić nie będziemy masz ochotę to zrób zbiórkę właśnie na ten cel , i przestań w końcu nas osądzać do diabła ciężkiego bo zaczynasz przynajmniej mnie wpieniać .....[/QUOTE]
No własnie napisałam ,ze nie mam propozycji pomocy w tej sytuacji , i wiem ,ze takiej sumy sie nie zbierze ,ze zapłacić ten rachunek ...wyciągnięte 5 psiaków przy ilosci 350 sztuk jakos nie robi na mnie wrażenia ....
a osadzać będę ,bez względu na to czy to sie komuś podoba czy nie ....pomoc w schronie który jest źle zarządzany ,a ten chyba taki jest ...nie wystarcza .Zgłosiło sie do mnie kiedyś 5 osób do pomocy w schronisku ,przekazałam kontakt ,ale chyba żadna nie została przyjęta z tego co ja wiem ,chciałam kiedys na moim wydarzeniu na fb robić zbiórkę finansową w sprawie pomocy ..chyba każdy pamięta jaka była reakcja ....w skrócie i nie dosłownie (nie nie ma potrzeby ,żebyś nam pomagała ..).dlatego wycofałam tamtą propozycję

Link to comment
Share on other sites

jak nie masz nic ciekawego do zaoferowania to po co się mądrzysz...? myslisz że to co piszesz w czymś pomaga?
I jakie 5 osob mialo się zglosic i do kogo, podaj nazwiska ?
oczywiscie to pytanie retoryczne bo wiem że i tak to Twoja kolejna zmyślona historia...
i Twoim zdaniem nie powinno się pomagać źle zarządzanemu schronowi a co psy są temu winne dokladnie 350 sztuk?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinia1984']jak nie masz nic ciekawego do zaoferowania to po co się mądrzysz...? myslisz że to co piszesz w czymś pomaga?
I jakie 5 osob mialo się zglosic i do kogo, podaj nazwiska ?
oczywiscie to pytanie retoryczne bo wiem że i tak to Twoja kolejna zmyślona historia...
i Twoim zdaniem nie powinno się pomagać źle zarządzanemu schronowi a co psy są temu winne dokladnie 350 sztuk?[/QUOTE]
No i tu sie mylisz ...nazwiska podawałam do Kago ,chyba nikt nie mysli ,ze ja przechowuje wszystkie wiadomości ,które dostaję...pisałam tu o tych osobach ,na tym wątku to było dawno ,nazwisk nie pamiętam ,bo ja ich nie znałam ,tylko pisały do mnie i prosiły o kontakt ,kontakt zawsze przekazywałam ...no tak psy nic nie sa winne ,ze sie znalazły w takim miejscu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...