Jump to content
Dogomania

Aza, moje słońce już za TM [']


Agnes

Recommended Posts

  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

To nie moglam byc ja ;) Chyba, ze w weekendy, czaaasami moja mama spaceruje z suka, ale to od swieta ;) My teraz to tak od 18, a zrobilo sie juz bardzo cieplo wiec przekladam na 19-20.

[IMG]http://img689.imageshack.us/img689/6307/dsc4430copy.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Moze mnie ktos znajdzie przy okazji:evil_lol:
No z tymi zdjeciami to Ci powiem klopot jest:eviltong: Bo do wczoraj nie bylam w stanie, jutro juz moze zabiore mojego kloca, chociaz Aza jest okropna od jakiegos czasu i musze ja bardzo pilnowac:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']Moze mnie ktos znajdzie przy okazji:evil_lol:
No z tymi zdjeciami to Ci powiem klopot jest:eviltong: Bo do wczoraj nie bylam w stanie, jutro juz moze zabiore mojego kloca, chociaz Aza jest okropna od jakiegos czasu i musze ja bardzo pilnowac:shake:[/QUOTE]
milka88 powinna się rozglądać czy nie leżysz gdzieś :evil_lol:
Chyba wiosna jest dla większości psów trudnym okresem...

Link to comment
Share on other sites

Moje bez wody do pluskania też leżą w cieniu większość spaceru. Chyba zacznę wychodzić później, ale wtedy za to sarny wędrówki zaczynają... Znajdź Azuli jakąś kałużę to się ożywi, nawet jak zmoczy same łapy to jej ulgę przyniesie ;).

Link to comment
Share on other sites

ona ogólnie do wszystkich się cieszy ale pewnie jak to każda sucz ma swoje sucze antypatie ;) np delikatnie ujmując nie przepada za seterkami z pary seterów gordonów (którą może kojarzysz)
może czwartkowe popołudnie na polach będzie Ci pasowało?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...