Jump to content
Dogomania

Papiloty


kasja

Recommended Posts

  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A hihihih konkurencja rosnie :evilbat: Zartuje oczywiscie, tak chce go wystawic "zasmakowac ringu" ze tak powiem :D :D Pies biegał juz sobie po ringach(treningowo oczywiscie) z tego co mi wiadomo i ringówki tez sie nie lęka. Kupiłam go jak miał 6 miesiecy i ćwiczono z nim juz od małego.Takze sama widzisz cóz mam do stacenia? :wink:
Buziaczki :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 5 months later...

Chcialbym wiedziec jakiego olejku czy lanoliny (z jakiej firmy) uzywacie do papilotowania swoich yoraskow :) Ja zastanawiam sie nad kupnem lanoliny PURE COSMETIC LANOLIN PLUS SKIN & HAIR EMOLLIENTS z 1all systems. Jesli ktos juz uzywal jej to prosze napiszcie mi co o niej sadzicie.

Link to comment
Share on other sites

Ja używam tylko odżywki z all system. Do natłuszczanie pierw używałam w bio groom lanoliny z witaminami ale trzeba mieszać 2 produkty i są one sprzedawane w dużych pojemnikach dla mnie z dużych. A ja do papilotowania używam oleju palmowego z ISB. Jest bardzo dobry i to nie jest tylko moje zdania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aurunia']Ja używam tylko odżywki z all system. Do natłuszczanie pierw używałam w bio groom lanoliny z witaminami ale trzeba mieszać 2 produkty i są one sprzedawane w dużych pojemnikach dla mnie z dużych. A ja do papilotowania używam oleju palmowego z ISB. Jest bardzo dobry i to nie jest tylko moje zdania.[/quote]


Też polecam!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Witam.

Ja papilotuje moją Aurunię już jakiś czas i ja powiem tak polecam papierowe. Jakie to już samemu trzeba wypróbować. Ja osobiście używam tych tańszych papierowych sprowadzanych z Francji. Jako nie doświadczona kierowałam się jednym po prostu kupuję je od Pani która sama hoduję Yorki. Jej suczką pasuję i Aurze też. Teraz jak pojadę na wystawę to kupię jakieś inne tak aby mieć porównanie. Ale na samym początku jak włoski były jeszcze krótkie to kupowałam po prostu woreczki śniadaniowe Jana Niezbędnego sprawdzają się w moim przypadku super. Używałam je dopóki włoski nie zrobiły się za długie.

Link to comment
Share on other sites

Ja papilotowałąm narpiwew zwykłymi papierowymi , jednak kupiłąm teraz papier ryżowy (super sprawa jednak nie wtedy gdy pies wygryza z początku papiloty) na początek radze papierowe. Jeśli hodzi o foliowe papiloty słyszałąm że włos zaparzają więc nigdy nie stosowałam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...