Jump to content
Dogomania

Cztery 7 miesieczne suczki cane corso! Pilnie potrzebny transport do DS!!! mają domy


furciaczek

Recommended Posts

Pogadam jeszcze ze znajoma z Wloclawka, mieszka teraz w Olsztynie i mowila ze zobaczy czy da rade jakos w tym tygodniu. Z tym ze ktos by musial jej za bilet zwrocic. To nie jest pewne...jesli ta opcja nie wyjdzie to raczej nie widze wiekszych szans na transport w najblizszym czasie, a sucz czekac tygodniami nie moze:shake:
Dajemy sobie kilka dni...jesli nie wyjdzie to dla dobra suki bedzie trzeba chyba innego domku poszukac:-(

Ja wiem Kasiu ze czasem jest ciezko podejmowac takie decyzje ale w tym przypadku liczy glownie pies...mam nadzieje ze nas zrozumiesz.
To tylko moje skromne zdanie, jesli ciotki mysla inaczej czekam na propozycje:p

Ja w tym czasie ide szukac...moze jakis cud sie zdazy;)

Suka ma ksiazeczke zdrowia, kaganiec jakis tez sie raczej znajdzie wiec PKS tez wchodzi w gre....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 138
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pozwolcie ze przytocze tutaj przyklad mojej kolezanki z warszawy zreszta tez dogomaniaczki...
dziewczyna studiuje i pracuje, mieszka w Warszawie ze swoim psem i chlopakiem w malutkim mieszkaniu...bierze non stop ciagle szczeniaka na DT...jednego wydaje do adopcji bierze kolejnego i tak w kolko...
tym razem bardzo zapadl jej szczenior ze schroniska z Mielca...wiadomo jakie w schronie szczeniaki maja szanse...liczy sie kazdy dzien tak naprawde...wiec ona nazbierala kasy na transport, wywiercila dziure w brzuchu swojemu chlopakowi i dzis wyjezdzaja o 4.30 maksymalnie z Wawy a wszystko po to zeby zdazyc wrocic jak najwczesniej bo przeciez musi zdazyc na zajecia ktorych nie moze sobie odpuscic...
z Wawy do Mielca w jedna strone jest 270km...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sacred PIRANHA']pozwolcie ze przytocze tutaj przyklad mojej kolezanki z warszawy zreszta tez dogomaniaczki...
dziewczyna studiuje i pracuje, mieszka w Warszawie ze swoim psem i chlopakiem w malutkim mieszkaniu...bierze non stop ciagle szczeniaka na DT...[/quote]

Tak...An1a musiała się sprężać, bo sunia jest przeziebiona i nie było na co czekać - nie dosc, ze wzięła jednego malucha na dt to jeszcze jej tz pojechał po drugiego szczylka...chcieć to móc

Kasiak27 - moze gdyby coś to zastanowisz się nad adopcją jakiegoś psiaka z olsztyńskiego schronu...zawsze to ciut blizej:cool3:

Od nas z Kielc kiedys psiak pojechał do Danii - nie dosć, że pani sama po niego przyjechała to jeszcze zostawiła dary dla naszych kieleckich :lol:bezdomniaków

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaliope'] Właściciel oddanie uzasadnił tym, że za dużo je (co kosztuje) i jest za duża.[/quote]


Myślałam , że suczki idą w ręce ludzi poleconych przez dogomaniaków :-o
Nie napiszę jakie określenie przychodzi mi na myśl o tym właścicielu :mad:

W najbliższy weekend lub dopiero w kolejny ( nie wiem jeszcze dokładnie ) , chciałabym przywieźć Ci Kasiak27 tą sunię wreszcie :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...