Jump to content
Dogomania

Cztery 7 miesieczne suczki cane corso! Pilnie potrzebny transport do DS!!! mają domy


furciaczek

Recommended Posts

Suczka ktora pojechala do Gdyni:loveu:

Rozrabia jak typowe szczenie hihi

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/29/7c1b760dad323f32.jpg[/IMG][/URL]


Czy ktos z Grudziadza moglby suke zawiezc do Bydgoszczy??
Martik b zaoferowala sie ze moze sucza pociagiem do Olsztyna przetransportowac jesli nie znajdziemy nic bezposredniego.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 138
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja oczywiscie czekam cierpliwie([FONT=Comic Sans MS][SIZE=1]szczerze to doczekać się nie mogę[/SIZE][/FONT]) na malutką chociaz patrząc na fotke powyżej to już nie takie malutkie:loveu::loveu: :loveu:hehe :)
wchodze na dogo z 50 razy dziennie, to już obsesja:cool1:
mam nadzieje że pomożecie w transporcie:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasiak27']ja oczywiscie czekam cierpliwie([FONT=Comic Sans MS][SIZE=1]szczerze to doczekać się nie mogę[/SIZE][/FONT]) na malutką chociaz patrząc na fotke powyżej to już nie takie malutkie:loveu::loveu: :loveu:hehe :)
wchodze na dogo z 50 razy dziennie, to już obsesja:cool1:
mam nadzieje że pomożecie w transporcie:p[/quote]

Szukam intensywnie ale niestety niewielu dogomaniakow jest z Grudziadza:shake:
Ty tez sie tam rozgladaj, moze ktos ze znajomych bedzie mogl pomoc... dni leca a mala dalej w schronie....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasiak27']cały czas się rozglądam, ale narazie też nic:shake: mam nadzieje że ktoś się znajdzie...[/quote]

Znajdzie sie...trzeba tylko cierpliwosci.
Jutro zadzwonie do schronu przypomniec ze sucz zarezerowana i ze szukamy tylko transportu...Pani Zanecie zalezy aby suczki szybko trafily do nowego domu, w schronie swiruja powoli:shake:

Jesli jestescie zalogowani na innych forach zobaczcie tam czy nie ma uzytkownikow z Grudziadza czy okolic!!! Liczy sie kazdy dzien

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Suczka ktora pojechala do Gdyni:loveu:

Rozrabia jak typowe szczenie hihi

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/29/7c1b760dad323f32.jpg[/IMG][/URL]


Troche wiadomości odemnie odnosnie suni powyżej.

Pan z Trójmiasta wziąl niedawno odemnie rottka. Pies ostry, nieufny, nie moglam do wyadoptować. Jednakże gdy zobaczylam relacja pana R. i psa wiedzialam, że mogę z czystym sumieniem zrealizowac tę adopcję.
Pan byl hodowcą ale psy mają służyć mu jako towarzysze a nie reproduktory. Nasz pies jest po kastracji.
W rozmowie dowiedzialam sie , ze pan chcialby przygarnąć sukę cc albo dog. arg. i wyslam mu ten link. Nic mi nie pisał , że jedzie do Grudziądza, ponieważ przeslalam mu tez inne propozycje. Ku memu zdziwieniu , wyslal mi informację, ze sunia jest u niego.
Umowilismy sie za miesiąc , że wszyscy przyjadą do mnie się pokazać .
Kontaktujemy się ze sobą , bedę podawała wszystkie wiadomosci odnośnie suczki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Ciotki jak wpadnie wam w oko transport jakis z grudziadza do Olsztyna/ Gizycka dajcie znac, Kasia czeka na suczke...ja szukam szukam ale nrazie nic:shake:[/quote]

czy nie można do Grudziądza przyjechać po sunię pociagiem, autobusem - to nie jest tak daleko....:shake: bez przesady - nie takie odległosci chętni czasem pokonują...

[quote=furciaczek;11218579




Czy ktos z Grudziadza moglby suke zawiezc do Bydgoszczy??
Martik b zaoferowala sie ze moze sucza pociagiem do Olsztyna przetransportowac jesli nie znajdziemy nic bezposredniego.[/quote]

to bez sensu...do Bydgoszczy się "cofa" w kierunku zachodnim...a Olsztyn jest w kierunku na wschód od Grudziadza... Jesli nowa pani zapłaci za transport - koszt paliwa 8,5 l/100 km to myślę, że nawet Drakula z ok. Starogardu Gdańskiego się zgodzi sunie zawieźć - tylko naprawdę nie wiem czy nie taniej wyniesie podróz pociągiem czy autobusem po psa i z powrotem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybka_39']Mam wieści z nowego domku.
Sunia dlatego nie chciała chodzić bo miała zapalenie stawow, dostała zastrzyk.
:loveu:biedulka:-([/quote]

Mam nadzieje ze szybko wroci do zdrowia biedactwo.

Trzeba sie spieszyc z adopcjami...bombarduja mnie ludzie ktorzy na wiesc o tym ze konieczna steryka znikaja...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasiak27']a czy Martik b nie mogła by po drodze do olsztyna poprostu wziąść suni? bo to jest po drodze o ile się oriątuję.
kombinuje jak moge:oops:
marik b jest z dogomanii?[/quote]

Tak Martik b jest z dogo, mieszka w Bydgoszy niestety auto sie jej zepsulo i jedyne co moze to odebrac sucz od kogos w Bydzi i z tamtad pociagiem do Olsztyna przetransportowac. Ale to jest przecwny kierunek tak w sumie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasiak27']pociąg z bydgoszczy do olsztyna jedzie przez grudziądz, wiec czemu sunie trasportować tam skoro można wziąsć ja po drodze?;)[/quote]

Patrz, tego nie wiedzialam:evil_lol:
Ja sie bardzo kiepsko orientuje w transporcie publicznym...wystarczy wspomniec o tym ze ostatnio jak lecialam do PL to wyladowalam na zlym lotnisku:oops::lol:
Najlepiej jak sie osobiscie skontaktujesz z Martik i zapytasz jakie sa mozliwosci.
Na gorze forum masz zakladke lista uzytkownikow, wklepujesz martik b i gotowe:diabloti:

I radze Ci pochowac wszytkie kapcie w domu bo jak widac siostra Twojej suczki za nimi przepada...a wlasciwie to myslalas juz nad imieniem:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasiak27']niestety niemam jak, pracuje i studiuje a na urlop nie mam jak iść:shake:[/quote]
wiecie co moze to zabrzmi lekko jak wyrzut ale musze zadac te pytania...
jak dobrze zrozumialam jest bezposredni pociag z olsztyna do grudziądza...jedzie sie ok 2 godzin...
wiec po co obca osoba ma sie fatygowac jak przyszla wlascicielka ma ten luksus ze bezposredni pociag jest i to nie jest przeciez 500km...poza tym Kaliope oferowala sie ze na miejscu w Grudziądzu odbierze kogos z PKP zawiezie do schronu i odstawi z psiakiem z powrotem na PKP ...wiekszego luksusu chyba juz miec nie mozna...no chyba ze ktos nam psa przywiezie do domu pod same drzwi wreczy razemz obrozka, smyczka i kokardką na szyi...o to chodzi?
bo ja to jakos tak odbieram...i wybacz Kasiu ale nie uwierze ze nie mozesz znalezc paru godzin zeby po tego psa pojechac... bo studiujesz i pracujesz...to bedziesz miec czas sie nim zajac?

Link to comment
Share on other sites

wiedzałam że tak ktoś to odbierze, możecie mi wierzyć lub nie, ale to naprawde nie wynika z mojej wygody. ja naprawde do końca roku nie mam możliwości gdzie kolwiek jechać, jestem teraz na okresie próbnym w pracy i ani urlopu ani zwolnienia brać nie moge bo wtedy mam zapewnione że umowy mi nie przedłużą:angryy:.
a jadąc do grudziądza musiałabym go brać, bo nie prawdą jest że to tylko 2 godziny. ja musiałabym jechać z giżycka do olsztyna czekać na pociąg do grudziądza, w grudziądzu jechać po sunie, wruciać na dworzec, czekać na pociag, a w olsztynie powrotnego do giżycka też już niema po 16-17. z tego wynika że nocleg w hotelu i dopiero rano wyjazd do domu. wychądzą dwa dni. a na jeden nawet pozwolić sobie nie moge, to nie jest takie proste jak się może komuś wydawać:shake:gdyby to były rzeczywiście dwie godziny to już dawno by mała była u mnie:-(

Link to comment
Share on other sites

ale jechanie MartikB z Bydgoszczy - czyli całkiem inny kierunek jak juz pisałam - też jest bez sensu:shake: A skoro Kaliope mogłaby pomóc to wg mnie musisz w weekend wziasc urlop i pojechac sama - Kaliope mogłaby np. wyciagnać sunię ze schronu i dotransportowac ja na dworzec...a moze pks skoro pkp sie nie zgrywa?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...