Jump to content
Dogomania

Cztery 7 miesieczne suczki cane corso! Pilnie potrzebny transport do DS!!! mają domy


furciaczek

Recommended Posts

  • Replies 138
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kasiak27']Witam, ja jestem chetna dać domek suni.
i zgadzam się na wszystko.;)[/quote]

czyli wizyta przedadopcyjna? setki wizyt poadopcyjnych? koniecznosć zdawania relacji z życia suni? setki zdjeć? podpisanie weksla in blanco?:diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dzieja sie rzeczy dziwne... przyszedl ktos do schronu, przyjechal z Gdanska, powolal sie na moje nazwisko i zabral jedna suczke... dziwne po nie podaje gdzie suki sie znajduja. Mam nadzieje ze skoro jechal tak daleko to dobry dom...

Ktos musi zaniesc umowe adopcyjna Pani Zanecie, niestety jeszcze jej nie otrzymala.
Czy ktos moglby sie tym zajac??

Rozmawialam przed chwila z jednym Panem, podobo ma informacje od P. Sylwii a ja nie mam pojecia kto to jest...ze mna nie chcial w ogole rozmawic, domagal sie kontaktu do schronu...uprzedzilam P. Kierownik i podalam.

Mamy coraz mniej czasu:shake:

Kasiu dzwonilam, niestety nikt nie odbieral.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betka-sp']ojjj...niedobrze będzie jak pójdą w świat niewysterylizowane :mad::mad:[/quote]

Dlatego bardzo wazne jest dostarczenie umowy do P. Zanety.... nawet jesli ktos sie zglosi do schronu i zabierze suczki bedziemy wiedzialy gdzie sa i bedziemy mogly sprawdzic czy wsio OK...

Kto jest z Grudziadza?? Albo kto moze przeslac faxem umowe ??

Link to comment
Share on other sites

Waszko tak sie wnerwilam slyszac ze ktos powolujac sie na moje imie i nazwisko zabral psa ze zapomnialam poprosic o namiar:oops:
Bede sie jeszcze kontaktowac i moze sie czegos dowiem

Kasiu, bede dzwonic jutro:p
Musimy szybko ustalic wszystko zeby jak najszybciej suczka trafila do Ciebie
O ile zdasz egzamin:diabloti::evil_lol:

Ludzie czy naprawde nikt nie moze faxu wyslac??:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Waszko tak sie wnerwilam slyszac ze ktos powolujac sie na moje imie i nazwisko zabral psa ze zapomnialam poprosic o namiar:oops:
Bede sie jeszcze kontaktowac i moze sie czegos dowiem

Kasiu, bede dzwonic jutro:p
Musimy szybko ustalic wszystko zeby jak najszybciej suczka trafila do Ciebie
O ile zdasz egzamin:diabloti::evil_lol:

Ludzie czy naprawde nikt nie moze faxu wyslac??:placz:[/quote]


spoko..ja mogę ja faxem wysłać...tylko wyslij mi ja na maila...podaj fax na który przesłać.... mila podaję na PM

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...