Jump to content
Dogomania

Miedzynarodowe Mistrzostwa Polski Agility 2008


Zielsko

Recommended Posts

  • Replies 282
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bzikowa robisz świetną robotę przekazując informację o Toli na Forum Agilitowców. Przynajmniej ja nigdy bym się nie dowiedziała, że takie przerażające sytuację są na wyciągnięcie ręki. Po przeczytaniu przesłałam na konto Toli wsparcie. Mam nadzieję, że chociaż tak będę mogła jej pomóc i tym wspaniałym ludziom, którzy o nią od ponad tygodnia walczą. Dzięki Bzikowa.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo Wam dziękuję za miłe słowa,wsparcie i chęć pomocy.Rzeczywiście jakimś cudem udało nam się wcisnąć do dra Sterny-polecił unieruchomić Carmen na okres 12 tygodni,czyli wsadzić do ciasnej klatki i wynosić na rękach tylko na siusiu i kupkę,potem zobaczymy,czy kręgosłup się zregeneruje,czy też mimo wszystko potrzebna będzie operacja.Wiecie co przeżywa sportowy pies chodzący codziennie na długie spacery,3 razy w tygodniu na treningi i od czasu do czasu na zawody...Cierpię razem z nią,ale mam nadzieję,że będzie lepiej,choć na pewno nigdy nie odzyska już dawnej formy-nastąpiła martwica uciskanego nerwu i w jednej łapie nie ma już odruchu rzepkowo-kolanowego. Mam nadzieję,że dzieci Carmen będą jej godnymi następcami,ale jeszcze trochę czasu musi minąć zanim zacznie się ich szkolenie.Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję!Meguś,wzruszyłaś mnie do łez,nie myslałam,że ktoś kiedykolwiek tak nas doceni jak Ty to zrobiłaś,wszystkiego naj Wam życzę!

Link to comment
Share on other sites

[quote=King's Dog;11445561]Wiecie co przeżywa sportowy pies chodzący codziennie na długie spacery,3 razy w tygodniu na treningi i od czasu do czasu na zawody...![/quote]

Ja to znam, niestety z doswiadczenia. Trzymaj się i nie rezygnuj! Cuda się zdarzają. Biologia jest nieodgadniona, także dla lekarzy, a sportowe psy mają silną pasję życia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...