Jump to content
Dogomania

Miedzynarodowe Mistrzostwa Polski Agility 2008


Zielsko

Recommended Posts

  • Replies 282
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja znowu wystepuje z apelem do wszystkich o dokonanie wplat na czas.

Wczoraj sprawdzalismy konto w banku i okazalo sie, ze wplaty dokonalo 8 osob.

Przypominam, ze kazdy kto sie zglosil na zawody zobowiazal sie jednoczesnie do wplaty startowego, nawet jesli nie przyjedzie na zawody.

Niestety jestem taka upier... dlatego, ze wyszlo, ze niektorzy nie wplacili startowego na zawody ktore organizowalismy w tym roku, mimo, ze wzieli w nich udzial. Takze niestety teraz bedziemy zbierac od wszystkich potwierdzenia wplaty. Przypominam rowniez, ze banki nie dokonuja przelewow w piatek popoludniu i sobote rano!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zielsko']A ja znowu wystepuje z apelem do wszystkich o dokonanie wplat na czas.

Wczoraj sprawdzalismy konto w banku i okazalo sie, ze wplaty dokonalo 8 osob.

Przypominam, ze kazdy kto sie zglosil na zawody zobowiazal sie jednoczesnie do wplaty startowego, nawet jesli nie przyjedzie na zawody.

Niestety jestem taka upier... dlatego, ze wyszlo, ze niektorzy nie wplacili startowego na zawody ktore organizowalismy w tym roku, mimo, ze wzieli w nich udzial. Takze niestety teraz bedziemy zbierac od wszystkich potwierdzenia wplaty. Przypominam rowniez, ze banki nie dokonuja przelewow w piatek popoludniu i sobote rano![/quote]
I bardzo dobrze. To nie upierdliwość tylko grzeczne przypomnienie. Uważam, że Ci którzy startowali i nie dokonali wpłaty powinni się wstydzić. Proponuję, aby wprowadzić zasadę, że ktoś taki może wziąć udział w nastepnych zawodach dopiero po uregulowaniu zaległości. Powinno się też o takich uczestnikach pisać na forum, ku przestrodze innych organizatorów. Nie przypuszczam, żeby działo się to przez nieuwagę, czy zapomnienie. Według mnie to nieuczciwe w stosunku do nas wszystkich. Nie znajduję wytłumaczenia dla takiego zachowania. Obiema rękami podpisuję się za zbieraniem potwierdzenia przelewów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zielsko']Niestety jestem taka upier... dlatego, ze wyszlo, ze niektorzy nie wplacili startowego na zawody ktore organizowalismy w tym roku, mimo, ze wzieli w nich udzial. [/quote]
A to już jest bardzo nie fair :angryy:. I myślę, że nie byłoby nic złego w tym, aby sporządzić "czarną listę" takich osób i przekazywać ją organizatorom kolejnych zawodów.

[quote name='meguś']Proponuję, aby wprowadzić zasadę, że ktoś taki może wziąć udział w nastepnych zawodach dopiero po uregulowaniu zaległości. [/quote]
W pełni popieram.

[quote name='zielsko']Bedzie wykladzina z Pruszkowa, taka zielona, ktora jest chyba [B]najmniej[/B] sliska z tego co mamy. [/quote]
I dlatego mój Moniuś ma wolne, odpoczywa :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']Czy trzeba wziasć jakieś krzeselka ?
No i czy hala jest w miare ciepła?[/quote]

Nie ma potrzeby żebyś brała krzesełko i farelkę:)

Dla informacji bar/pizzeria w hali będzie czynny w sobotę od 13.00. Poinformowałam własciciela, że będą tłumy przy stolikach - ma się przygotować:)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Nie ma potrzeby żebyś brała krzesełko i farelkę:smile:[/QUOTE]
Dzieki dobra kobieto. Bo w ostatnie MP to jakos tak dwa tygodnie po, musiałam się dogrzewac i suszyć.
A krzesełka to twarde chyba, jakas poduszke to trzeba wziaść? :razz::diabloti:
No to do zobaczyska;)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]A to już jest bardzo nie fair :angryy:. I myślę, że nie byłoby nic złego w tym, aby sporządzić "czarną listę" takich osób i przekazywać ją organizatorom kolejnych zawodów.[/QUOTE]

A można wiedzieć kto niezapłacił a startował?
Chyba nie jest to tajemnica skoro sam był nieuczciwy.
No i rozumiem ze wiecej tych osób się nie przyjmie na żadne zawody czy wystawy ZKwP dopóki nie opłaci zaległej imprezy?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...