Jump to content
Dogomania

Miedzynarodowe Mistrzostwa Polski Agility 2008


Zielsko

Recommended Posts

Serdeczenie zapraszamy [URL="http://kafort.pl/php/fort_imprezy.php?id=22"]KA FORT - imprezy[/URL]

W sobote WSZYSTKIE PSY startowac beda w tych samych konkurencjach. W niedziele natomiast AGILITY OPEN i JUMPING OPEN bedzie osobny dla psow z rodowodem i dla psow bez, gdzie dla psow z rodowodem, te dwa biegi beda liczyly sie jako MISTRZOSTWA POLSKI, pozostale biegi sa dla wszystkich jak to jest normalnie. Takze zarowno w sobote jak i w niedziele wszystkie psy beda mialy standardowo po 3 biegi. W zwiazku z tym WSZYTKIE PSY zapraszamy na zawody do Lacka!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 282
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Żeby tak jeszcze jakieś zniżki za drugiego i kolejnego psa. Ja niedługo będę biegać z trzema i trzeba będzie wybierać z którym startować, bo z torbami pójdę. A szkoda za wcześnie psa odstawiać bo zdziadzieje. W Czechch są takie praktyki, że drugi taniej, a trzeci to już całkiem niedrogo:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Verdana]A ja mam taką uwagę do informacji, która pojawia się na tego typu formularzach:
". Klasa Small: dla psów do 35cm (włącznie).
. Klasa Medium: dla psów do 43cm (włącznie).
. Klasa Large: dla psów od 43cm w kłębie."

U mnie w klubie pojawiły się wątpliwości związane z tym "włącznie", w związku z czym sprawdziłam w regulaminach, gdzie stoi wyraźnie:
"Ustalone są trzy kategorie:
S (Small) : dla psów poniŜej 35 cm w kłębie
M (Medium) : dla psów od 35 cm i poniŜej 43 cm w kłębie
L (Large) : dla psów od 43 cm w kłębie"

I w wersji ze strony FCI:
[/FONT] [FONT=Verdana][FONT=&quot]"Three categories exist:[/FONT][/FONT]
[FONT=Verdana] S (Small) : for dogs measuring less than 35 cm. at the withers[/FONT]
[FONT=Verdana] M (Medium) : for dogs measuring 35 cm. or more and less than 43 cm. at the withers[/FONT]
[FONT=Verdana] L (Large) : for dogs measuring 43 cm. or more at the withers"[/FONT]


[FONT=Verdana]Z obu zgodnie wychodzi, że jednak bez tego słówka "włącznie"...
[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za błyskawiczną odpowiedź :loveu:

I prośba jeszcze o podanie adresu (ulicy), szczególnie dla tych co być może pierwszy raz wybiorą się do Łącka. Czy ta hala jest na terenie Stada Ogierów ? I w związku z tym kolejne pytanie - czy psy będą biegać po piachu czy po wykładzinie ? Chyba się skuszę, tylko muszę namówić TZ, by robił za kierowcę ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MonikaSz']Dzięki za błyskawiczną odpowiedź :loveu:

I prośba jeszcze o podanie adresu (ulicy), szczególnie dla tych co być może pierwszy raz wybiorą się do Łącka. Czy ta hala jest na terenie Stada Ogierów ? I w związku z tym kolejne pytanie - czy psy będą biegać po piachu czy po wykładzinie ? [/quote]Po wykładzinie. :) Adres - hmm, trudne pytanie... Raczej wskazówki jak dojechać mogę podać... To jest naprawdę bardzo łatwe - w łącku jest jedno rondo, a ta hala jest prawie przy samym rondzie. Jeśli chcesz dokładne wskazówki, to daj znać - w przybliżeniu wygląda to tak, że jadąc od Płocka na Łąck, przejeżdżasz w Łącku prost przez rondo i hala jest zaraz za rondem po prawej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']Po wykładzinie. :) Adres - hmm, trudne pytanie... .[/quote]
Nie takie trudne

[B]Hala Sportowa w Łącku[/B] , ul. Gostynińska 2 , 09-520 Łąck

[URL="http://www.viamichelin.pl/viamichelin/pol/dyn/controller/Cartes_Light?layers=0001&strLocid=34MTE1YjVhNmoxMjEyNDN5d2kxNDUxdmlhNWNOVEl1TkRZME9RPT1jTVRrdU5qQTNOalE9Y05USXVORFkxTkRFPWNNVGt1TmpBNU5UUT1jTlRJdU5EWTFOREU9Y01Ua3VOakE1TlRRPTBiR29zdHluacWEc2th&empriseW=650&empriseH=450"]KLIK[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga']Żeby tak jeszcze jakieś zniżki za drugiego i kolejnego psa. Ja niedługo będę biegać z trzema i trzeba będzie wybierać z którym startować, bo z torbami pójdę. A szkoda za wcześnie psa odstawiać bo zdziadzieje. W Czechch są takie praktyki, że drugi taniej, a trzeci to już całkiem niedrogo:cool3:[/quote]

o tak ja jestem za - mi się też stadko powiększa....:):)

ja tylko na niedzielę - coby matki karmiącej nie zostawiać na dłużej :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...