Jump to content
Dogomania

Rudzielec Miszek chciałby mieć dom...


Olena84

Recommended Posts

  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Alfa z tego watku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pan-za-tm-sunia-za-kratami-tregedia-czlowieka-psa-123687/[/URL] dlugo nie czekala:lol: i domek juz znalazla. Jutro podrzuce Miszka fundacji, a tu przyznam sie ze juz o nim wspominalam wczoraj w rozmowie z zalozycielka fundacji i Miszek ma gwarantowana prezentacje. Czekalam tylko na zgode dogo wiec moge juz dzialac:lol::lol::lol: Czy wie ktos jak dlugo Miszek przebywa w przytulisku i jaki jest jego stosunek do kocurkow?

Link to comment
Share on other sites

Dusje!
Czytałam wątek Alfy!:lol: Jakby Miszek taki domek znalazł- pomarzyć zawsze wolno!;)
Kochana jesteś - takie adopcje zagraniczne to rozumiem. Jest się pewnym,że wszystko jest OK,a zwłaszcza,ze sama sprawdzasz domki.
Ty to najlepsza gwarancja!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Babeczki, rozmawialam z pania z przytuliska w ktorym przebywa Miszek:lol: i mam troszke wiadomosci na jego temat. Pani nie ukrywa ze chlopak jest nadpobudliwy i dosc trudny przez to w np. pielegnacji jego slicznych klaczkow. Potrafi capnac i zdaniem Pani, jesli mialoby dojsc do adopcji- to najlepiej jesli bedzie to domek w Polsce, bo Pani liczy sie z ewentualnym powrotem Miszka do przytuliska. Zdaniem Pani jego ciezki charakter ma najprawdopodobniej zrodlo w za szybkim oderwaniu od matki. Pani jest zdania ze trzeba mu szukac domku z kims, kto zna nieco zagadnienia behawiorystyki ewentualnie takiego kto na nia sie zdecyduje. W tej sytuacji nie ma sensu szukanie mu domku w NL. Przykro mi, bo chcialam pomoc. To naprawde cudowny psiak.

Link to comment
Share on other sites

Podłamałam się!:-( Z tych wieści płynie nauka,że trzeba dokładny wywiad robić o psie.
On śliczny jest- może jednak znajdzie się osoba,która go "wyprowadzi na prostą"? Niektórzy lubią takie wyzwania i wolą wziąć psa "trudnego",zamiast chodzącą łagodność! Liczę na takich ludzi;)
Może zrobić z tego,jego atut?

Link to comment
Share on other sites

Nie lamcie sie babeczki:lol: Trzeba wierzyc, ze Miszek trafi na wlasciwa osobe. Pani z przytuliska podkreslila w rozmowie, ze nie zamierza ukrywac tych gorszych cech charakteru Miszka i tym samym zasluguje na ogromny szacunek:lol: Zreszta jest cudownie madra kobieta, jestem pelna podziwu dla niej i jesli bedziecie tam z wizyta, prosze przekazcie ode mnie wyrazy szacunku - od tej dziewczyny z NL;) Miszek ma rowniez wiele pozytywnych cech i te tez sie licza:multi:A moze uda sie zalatwic dla niego behawioryste ktory zechce z nim popracowac? W NL odbywa sie to tak, ze ludzie studiujacy ten kierunek poszukuja ciezkich przypadkow:evil_lol: i gratisowo dla nabrania praktyki pomagaja psiakom. Podobnie jest z psimi fryzjerami w trakcie nauki. Chetnie wykonuja zabiegi za darmo aby tylko zdobyc jak najwiecej doswiadczenia. Moze wiec warto poszukac takich ludzi a wowczas skorzysta i czlowiek i pies:lol: Pozdrawiam Was

Link to comment
Share on other sites

Ciesze sie, ze moglam podzielic sie obserwacjami z mojego obecnego kraju:lol: Epe, poza zalozeniem takiego watku na dogo mozna tez pojsc dalej:;) Ulotki mozna tez rozrzucic na wszelkich kursach dla behawioru, przyszlych trenerow psow itd, fryzjerom w trakcie szkolenia - rowniez. Przeciez jak by tak pomyslec, to 2 pieczenie upieczemy na 1 ogniu:multi:Jak Polska nasza dluga i szeroka tak wszedzie mozna zadzialac:lol: Niechby tylko dogomaniaczki w swoich miejscach zamieszkania namierzyly wlasciwe adresy i zachecily do takiej wspolpracy:lol: A`ze babki aktywne i z para to i na pewno dadza rade;)

Dopisuje jeszcze, ze Alfa zostala wyadoptowana w PL, miejmy nadzieje ze trafila do super domku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dusje']Alfa z tego watku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pan-za-tm-sunia-za-kratami-tregedia-czlowieka-psa-123687/[/URL] dlugo nie czekala:lol: i domek juz znalazla. Jutro podrzuce Miszka fundacji, a tu przyznam sie ze juz o nim wspominalam wczoraj w rozmowie z zalozycielka fundacji i Miszek ma gwarantowana prezentacje. Czekalam tylko na zgode dogo wiec moge juz dzialac:lol::lol::lol: Czy wie ktos jak dlugo Miszek przebywa w przytulisku i jaki jest jego stosunek do kocurkow?[/quote]
Witam Was,
czy moglabys dusje podac mi namiar tej fundacji z ktora wspolpracujesz? tzn. rozumiem w Holandi bo mam schronisko w Pl ktore tez pomocy potrzebuje.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiedziałam, że Miszek może dziabnąć :oops: Za każdym razem jest w grupie psów witających, zainteresowanych człowiekiem, razem z innymi podchodzi do głaskania, żadnych negatywnych reakcji z jego strony nie było jak do tej pory, kiedy przychodziłam. Może to dotyczy sytuacji stresowych... Ostatnio go mierzyłam, jest wzrostu pod kolano. Oj Miszek, a to się wszystko skomplikowało...

Link to comment
Share on other sites

Martulinek, tak mowila Pani z przytuliska. Nie wiem, czy jest mozliwosc wyprowadzenia go na spacer poza teren i sprawdzenia jego reakcji na inne obce psiaki i ludzi. Nie wiem czy chcialabys zaryzykowac i sama wyczesac go, zeby sprawdzic jak reaguje. Jesli dobrze pamietam, Pani wspominala o podowaniu mu sedalinu przed wizyta u weta/ w celu zaszczepienia go/ ale nie chce pokrecic, wiec upewnij sie u zrodla:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pamietam o tobie slicznoto:lol: Miszku kto cie pokocha, kto podejmie wyzwanie?

Dziewczyny:lol::lol: czy probowalyscie rozeslac wici wsrod osob przysposabiajacych sie do wykonywania zawodu behawiorysty? Probujcie takich znalezc i poproscie o pomoc dla Miszka:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...