Jump to content
Dogomania

Akita KLUB -co stoi na przeszkodzie...?


Akegata

Recommended Posts

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ohisama']Dan Danilo ty masz chyba akity amerykańskie więc nie dziwie sie że podniecałby cie bicz nad głową hodowcy konkurencyjnych akit japońskich,czyż nie tak?:diabloti:[/quote]

a jaka to niby konkurencje? żartujesz sobie? ja nie myślę w takich kategoriach... bicz byłby po to aby gro pseudohodowcow, którym się upieka z w zk, byłoby usuwanych w sposob na pewno szybszy... i bardziej rygorystyczne bylyby zasady...i to właśnie mialam na mysli...a nie konkurencje w Akitach japonskich...przeciez te rasy sa niby podobne a tak różne...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ohisama']Ciekawe...dlaczego zawsze wtedy kiedy wybucha kłębowisko os na forum akit japońskich to kilka linijek wyżej, albo w podobnym temacie mozna znależć jakiś mały niewinny pościk od miłośnika akit amerykanskich?:diabloti:[/quote]


coś te osy chyba dały Ci w kość? ;)że zaczynasz sie czepiać? nie rób tego lepiej...nie prowokuj, takie osoby jak Ty...powinny chyba siedzieć cicho? nie uwazasz?:razz:


a odzywam sie na Waszym forum, poniewaz u Was bardziej żywiołowo mowiono o klubie i stad moje zainteresowanie tematem...a Ty zaczynasz odbiegac i prowokujesz do awantury...lepiej powstrzymaj swoj język - pisany...taka rada...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ohisama']Osoby "takie jak ty" co masz na myśli?Czujesz sie lepsza odemnie czy wogóle od akit japońskich?
Zdradziląs swój prawdziwy stosunek do akit japońskich,a wiec powtarzam jeszcze raz-
[cenzura][/quote]


a Ty za chwile to wylecisz z hukiem z dogo - i na co Ci te obrażanie ? jakie intrygi? jaki stosunek? czy Ty w ogóle umiesz czytać? bo pisać po polsku to niestety nie... o kulturze osobistej i stosunku do obcych nie wspomne! GRATULACJE!

jeszcze raz mnie obrazisz i odezwiesz sie w ten sposob to zglaszam sprawe do admina!

acha...w wolnej chwili porozmawiamy osobiscie i wtedy powiesz mi w oczy co mam zrobic i gdzie sie udac!!!! zobaczymy czy bedziesz rownie doslowna!?

Link to comment
Share on other sites

Grozisz mi?
Mając na myśli "będą usuwane" masz na mysli spuszczanie bęcków myślącym inaczej niż ty?
Należysz do młodzieży wszechpolskiej czy jak?
Klub rasy to PRYWATA dbająca o interesy takich jak ty.
Naczelną ideą takiej organizacji jest- albo będziesz robić to co ci mówimy albo.....
A ja się nie boję.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...