Jump to content
Dogomania

JH Kielce


Shetanka

Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam, jeżeli ktoś chce, to mogę użyczyć pisaka na konkurs Młodego Prezentera na tej wystawie. Piesek to 19 miesięczny Gordon, hmm nie mam z nim szczególnych problemów w wystawianiu, ma bardzo fajna koncentracje, szczególnie jeśli w grę wchodzi jakiś smakołyk:).
Hmmm tylko osoba, która chciała by się z nim wystawiać, powinna mieć mimo wszystko troszke siły:) bo to nie jest raczej mały piesek:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia&Asti']Witam, jeżeli ktoś chce, to mogę użyczyć pisaka na konkurs Młodego Prezentera na tej wystawie. Piesek to 19 miesięczny Gordon, hmm nie mam z nim szczególnych problemów w wystawianiu, ma bardzo fajna koncentracje, szczególnie jeśli w grę wchodzi jakiś smakołyk:).
Hmmm tylko osoba, która chciała by się z nim wystawiać, powinna mieć mimo wszystko troszke siły:) bo to nie jest raczej mały piesek:)[/quote]
Będę o was pamiętać, chociaż mam już psiaka. No ale gdyby coś nie wypaliło to chętnie z nim pójdę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia&Asti']Witam, jeżeli ktoś chce, to mogę użyczyć pisaka na konkurs Młodego Prezentera na tej wystawie. Piesek to 19 miesięczny Gordon, hmm nie mam z nim szczególnych problemów w wystawianiu, ma bardzo fajna koncentracje, szczególnie jeśli w grę wchodzi jakiś smakołyk:).
Hmmm tylko osoba, która chciała by się z nim wystawiać, powinna mieć mimo wszystko troszke siły:) bo to nie jest raczej mały piesek:)[/quote]

Dobrze wiedzieć :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jogurt']Kusi mnie mp od jakiegoś czasu, tyle że [B]ja nie potrafię pokazać psa w normalnym ringu[/B] a co dopiero na czymś takim :> planuje się wybrać do kielc i chyba potrzebuje waszej pomocy :cool3:[/quote]
Jak to nie potrafisz, Jogurt pięknie się z tobą prezentuje, a na pomoc zawsze możesz liczyć.

Link to comment
Share on other sites

Ja (jak juz pisałam na głównym wątku tej wystawy) będę z tybetańskim :loveu: Najpierw miałam być z cioteczką Arniego, ale już jestem przepisana na brata miotowego. Także występuję z Abarisem :lol: Jak ktoś nas skojarzy, to podejśc i się zapoznać :lol: Widzę, że duzo nas będzie, ale don't worry, ja np. tez jestem zielona w MP :lol: jakoś wspólnie damy rade :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Ja (jak juz pisałam na głównym wątku tej wystawy) będę z tybetańskim :loveu: Najpierw miałam być z cioteczką Arniego, ale już jestem przepisana na brata miotowego. Także występuję z Abarisem :lol: Jak ktoś nas skojarzy, to podejśc i się zapoznać :lol: Widzę, że duzo nas będzie, ale don't worry, ja np. tez jestem zielona w MP :lol: jakoś wspólnie damy rade :lol:[/quote]

Co nas nie zabije to nas wzmocni :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Jeśli wcześniej na stronie nie pisało na temat zapłaty za MP to raczej nie biorą. Tydzień przed wystawą powinni już wyświetlić informację na temat planu przebiegu wystawy i kiedy trzeba wstawić się przy ringu, więc nie musisz sie o nić martwić;). Z przyjemnością służę pomocą w dniu wystawy, będę na pewno przy ringu aussie'ków:smile:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jogurt']Klamka zapadła - zgloszeni. Jest jakaś opłata? Nie mogę nic znaleźć na stronie :/ i tak wogóle to o której mam sie tam pojawić i gdzie? I czy znajdzie sie jakaś dobra dusza która powie mi parę słów w dniu wystawy?? Ratunku :([/quote]
Zapraszam na gg 7407563, a i w dniu wystawy chętnie pomogę.

Link to comment
Share on other sites

Nie nie ma opcji zeby z kims innym :lol::lol: bassety malo efektowne w porownaniu do takich np seterow, ale "lepsze ciasne ale wlasne" :lol: nie zamienie go na zadnego innego ;)

Tylko hm....zwrotow nie umiemy robic :hmmm: albo sie placzemy, albo potykamy a w najgorszej wersji no....wywracamy :cool3::evil_lol: cuz....lekki obciach bedzie :evil_lol: juz sie na to przygotowalam :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...