Jump to content
Dogomania

Fryzjer w Częstochowie


wiolkal

Recommended Posts

[B]Moi kochani -jestem nowa na waszym wspaniałym forum dlatego chłonę wszelkie nowinki z otwartą paszczą :oops: i ciągle czuję niedosyt:cool3:
od niedawana stałam się włascicielką 6 mies yoreczki Zoli. Szukam dla niej fryzjera w Częstochowie bo w moim miescie są niby dwie panie ale nie wiem ,która gorsza :evil_lol: moje znajome po odebraniu piesków prawie płakały z rozpaczy :placz:a na dodatek często potrzebna była wizyta u weta w celu pozbycia sie grzybicy i innych dolegliwosci skórnych itd...
z góry dziękuję za namiary i pozdrawiam
[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie nigdzie jeszcze nie byłam ,ale w necie znalazłam namiar na psi salonik w Czy-wie na ul.M. Skłodowskiej 24 i rozmawiałam z włascicielką na gg (sama ma 2 yoreczki) Sprawiała bardzo miłe wrażenie i chyba własnie się tam wybiorę ze swoją nadmiernie owłosioną :lol:sunieczką-yoreczką Zolineczką .
Ale może ktoś z Forum juz gdzies strzygł swojego pupila ;) więc czekam na namiary i dziękuje wszystkim

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[quote name='wiolkal']Nie nigdzie jeszcze nie byłam ,ale w necie znalazłam namiar na psi salonik w Czy-wie na ul.M. Skłodowskiej 24 i rozmawiałam z włascicielką na gg (sama ma 2 yoreczki) Sprawiała bardzo miłe wrażenie i chyba własnie się tam wybiorę ze swoją nadmiernie owłosioną :lol:sunieczką-yoreczką Zolineczką .
Ale może ktoś z Forum juz gdzies strzygł swojego pupila ;) więc czekam na namiary i dziękuje wszystkim[/quote]
Teraz mam 3 yorki dwa wystawowe i jedną sunie która jest systematycznie strzyżona;), w planach jeszcze dwa:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Strzyzenie i pielegnacja psow i kotow w lecznicy"Pro-wet"pry ul. Mireckiego 31 w Czéstochowie
Mozna ostrzyc psy rasowe jak i wszelkiej masci psy nierasowe
Staramy sie aby odbywalo sie to w atmosferze przyjazni i spokoju. Kazdy pupil traktowany jest indywidualnie i wazna sprawa jest aby jak najmniej narazony byl na stres zwiazany z nowa sytuacja.
Do kazdego strzyzenia gratis bezplatna wizyta kontrolna u lekarza weterynarii PIELEGNACJA ODBYWA SIE POD OKIEM LEKARZA!!
pn-pt 9-19
034-323-67-38

Link to comment
Share on other sites

Nie jestem weterynarzem ;) nie zgodze sie ze stwierdzeniem ze nie jest w przypadku pielegnacji psa potrzebny weterynarz a przydaje sie wtedy kiedy piesek ma problemy skórne... ktorych wlasciciel moglby nie zauwazyc ;) Osobiscie watpie aby groomer mogl w kazdym przypadku stwierdzic co sie dzieje z pieskiem. A juz napewno nie ma moze przepisac lekow. Moim zdaniem chyba nie glupi pomysl :P

Link to comment
Share on other sites

Ol1enka, chyba nie do końca zrozumiałas moja wypoweidz ;-) - moze przeczytaj ja raz jeszcze ;-).

A tak poza tym, to czymś innym jest konsultacja u weta w przypadku wątpliwosci, jesli strzyzenie odbywa sie przy/ w lecznicy, a czyms innym praca pod nadzorem weta. Ja po przeczytaniu takiego ogłoszenia jakie zamieszczone powyżej miałabym watpliwosci, aby oddac psa do strzyzenia (moze i niesłusznie). Tylko może czaem warto dobrze pomyslec, zanim sie zamiesci reklame swoich usług ;-).

Link to comment
Share on other sites

to chyba Pani Agnieszka ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem:diabloti:
Jakos nie dostrzegam aby w moim poscie bylo napisane ze strzyge pod nadzorem badz ze asystuje mi weterynarz
To ze pielegnacja odbywa sie pod okiem weterynarza nie oznacza ze sprawuje on nade mna kontrole tylko ze w razie koniecznosci jest mozliwosc skonsultowania stanu zdrowia pupila-jesli z powodu troski o jego zdrowie mialaby Pani watpliwosci czy oddac psa do strzyzenia to najwyrazniej malo prawdopodobne bysmy sie zrozumialy ;) bez urazy :shake:

Link to comment
Share on other sites

Jesli uważasz że pielęgnacja "pod okiem" wetrynarza to to samo co [quote name='ol1enka'] To ze pielegnacja odbywa sie pod okiem weterynarza nie oznacza ze sprawuje on nade mna kontrole [B]tylko ze w razie koniecznosci jest mozliwosc skonsultowania stanu zdrowia pupila[/B][/QUOTE] to rzeczywiscie mam trudnosci ze zrozumieniem tego, co sama napisałas wczesniej.

Swoje psy oddałabym do zrobienia baaardzo niewielu osobom, a i chodze wyłącznie do "swojego" weterynarza, a w razie koniecznosci do spawdzonego i polecanego specjalisty.
Oczywiscie bez urazy dla Twoich umiejetnosci i weterynarza równiez ;-).

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 2 weeks later...
  • 10 months later...

[quote name='lenka8990']Ja ze swoim spanielem chodzę do salonu na ul. Krakowskiej i chwalę sobie. I przy okazji jest tam wet na miejscu , więc psiaka zawsze skontroluje czy wszystko jest ok.[/QUOTE]
Czy mówisz o pom-ponie? Tez tam chodzę ;) Jestem bardzo zadowolona.
A wetem jest nawet ta Pani która strzyże. Pomaga jej tez wet :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

to wrzucę za chwile, a swoją drogą dwa dni obcinałam teraz spaniela sąsiadki.. masakra. Pies tak skołtuniony że trzeba było przy skórze wszystko wycinać :( Uszy chyba po kilogramie wazyły, jak nie więcej.
Zlitowałam się nad nim i powiedziałam że obetnę, a jak znowu go tak zaniedbają to dopiero im zrobię..

edit

przed

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/787/5fb998e7dac6ea36med.jpg[/IMG][/URL]


po ;)

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/775/da17b2f9172fe2d5med.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...