Jump to content
Dogomania

Barf


cyryl

Recommended Posts

Po 1,90 zł szkielety kurze nawet były na bazarze na Tysiąclecia (Lbn) kolanka indycze po 2,60zł, mi w Dobrosławowie nie chcieli zostawić serc bo nie wiedzieli kiedy będą.
Pojadę, pomęczę i będę wydzwaniać, czy są.
Indyki szkielety były po 2,30zł w carrefour.

Powtarzam w gazetach z ogłoszeniami, na bazarach typu ruska są ekologiczne kury, króliki, kaczki.
Jak ktoś będzie chciał i będzie urodzaj na króliki dam znać na takie wiejskie.

Link to comment
Share on other sites

Ja myję, ale tylko dlatego, że to ja jestem 'obrzydliwa' :oops: No i odcinam w większości przypadków luźną skórę, zostawiam tylko trochę. Nie wiem, o co chodzi, ale jak zostawię za dużo skóry np. na korpusach, to skóra wraca z psa górą :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ja myję, bo swego czasu chodziły słuchy, że w sklepach potrafią "poprawić" mięsko płucząc je w wodzie z płynem do mycia naczyń. Ile w tym prawdy, to nie wiem, ale wolę umyć dodatkowo ;)

Kupiłam dynię - ma bardzo neutralny smak i z niewielką domieszką mięsa wchodzi nawet mojemu dziwakowi, który ma długie zęby na wszelkie surowe warzywko.

Link to comment
Share on other sites

To moje są jakieś czyścioszki :evil_lol:

Dostaną jeść to idą do budy, czy na dywanik i sobie chrupią.. :lol: więc u nas nie ma panierki....

Ewentualnie jak już są najedzone, to czasami zakopią.. ale to zdarza się tylko szczeniakowi, jak nie może sobie poradzić z jakąś kością :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa&Duffel']Mój nie traci czasu na zakopywanie czy panierowanie gnatów, od razu zabiera je na trawnik i rozpoczyna konsumpcję ;)[/QUOTE]
Ja miałam psa, który zapominał gdzie zakopał sobie jakieś kości (jak mu dawałam takie duże gnaty do skubania i czyszczenia zębów) to zakopywał je pionowo do połowy, żeby mógł je potem znaleźć :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja niczego nie myję, mój i tak zazwyczaj z miski wszystko wyciąga i niesie na trawę :)

[quote name='filodendron']
Kupiłam dynię - ma bardzo neutralny smak i z niewielką domieszką mięsa wchodzi nawet mojemu dziwakowi, który ma długie zęby na wszelkie surowe warzywko.[/QUOTE]
A mój dopiero po kilku miesiącach barfowania "zdziwaczał" i go surowe warzywka i owoce zaczęły nagle w zęby kłuć (skubaniec nawet malinami pluje, a wcześniej sam potrafił z krzaczków objadać):niewiem: więc od jakiegoś już czasu mu ich nie daję, chociaż jakby jeszcze zmieszać z podrobami to by zjadł, ale ostatnio jak kupowałam wołowe serce i nerki, to mi się nie chciało mielić i tylko pokroiłam na kawałki i wrzuciłam do zamrażarki, więc teraz nie mam jak wymieszać ;)

Pisałam jakiś czas temu, że ogólnie mu trochę jadłospis zmieniłam, bo mi za bardzo schudł - no i mam już efekty - zauważyłam, że nabrał trochę ciałka :) teraz się zastanawiam czy przypadkiem za dużo nie nabierze :lol: no ale on jest w ciągłym ruchu, to może nie... Muszę go jakoś zważyć, tylko na razie nie mam jak, przydałoby się wagę kupić ;)

Edited by agNeta
Link to comment
Share on other sites

Ja, jak jeszcze robiłam te warzywne mixy, to najpierw używałam sokowirówki, a jak mi się popsuła (zdarzyło się raz, że coś było niedomknięte, no i się "spaliła" po włączeniu :/ ), to wtedy rozdrabniałam warzywa i owoce w zelmerowskiej maszynce do mięsa ze specjalną przystawką do szatkowania warzyw - całkiem nieźle się sprawdza :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alex_sandereczka']Ja też nie myję, sucza sobie często na ogród jedzonko wyciąga ;)
sprzęt do papek nam się popsuł i się zastanawiam co lepsze - robot kuchenny, czy blender? [B]Czym wy robicie papki?[/B][/QUOTE]

Maszynką do mięsa :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...