Jump to content
Dogomania

Barf


cyryl

Recommended Posts

a ja mam młyn w biurze.... oj. Jutro siedzę od rana do 19... oj. I sama nie wiem czy wolę jak jest wolne czy jak mam robotę - bo jak jest wolne od szkoły to musze się dziećmi zająć a jak mam robotę to mam zapiernicz.... uch. ;)
kupiłam dziś psom szkielety kurze. Ucieszą się :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patisa']codziennie?
ja nawet nie mam ich uwzględnionych w diecie. A chodzi o takie normalne drożdże do pieczenia czy jakieś inne? I po co je się podaje?[/QUOTE]

Drożdże browarnicze - są dostępne tutaj: [URL="http://www.ekozwierzak.pl"]www.ekozwierzak.pl[/URL] One są jednym z suplementów, podaje się je żeby trawienie było lepsze, są dobre na sierść.

Link to comment
Share on other sites

A ja mam pytanko - jakich smakołyków używacie na codzień np. do szkolenia? Bo przyznam, że mam z tym mały problem, przy barfie nie wiem jakie wybierać. Jak Zefir był na suchej to dostawał porcję, którą miał zjeść w misce i jakieś dodatkowe smaki. Teraz trochę ciężko jest wybierać jakie mu dawać.

Link to comment
Share on other sites

a ja już sama nie wiem co robić i myśleć- mój Ulver nagle schudł , szybko...zrobione badania wykazały nadczynność tarczycy, boję się, bo nic o tym nie mogę wyczytać oprócz tego iż może to być powiązane z nowotworem...w poniedziałek do weta i dalsze badania...ale cholera znalazłam to:
[URL="http://www.szkoleniepsow**********/barf,53/barf-a-nadczynnosc-tarczycy,7520.html"]barf a taryczyca[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania+Milva i Ulver']a ja już sama nie wiem co robić i myśleć- mój Ulver nagle schudł , szybko...zrobione badania wykazały nadczynność tarczycy, boję się, bo nic o tym nie mogę wyczytać oprócz tego iż może to być powiązane z nowotworem...w poniedziałek do weta i dalsze badania...ale cholera znalazłam to:
[URL="http://www.szkoleniepsow**********/barf,53/barf-a-nadczynnosc-tarczycy,7520.html"]barf a taryczyca[/URL][/QUOTE]

A karmisz go tylko kostkami? Jak tak, to jakimi?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania+Milva i Ulver']no właśnie nie, ja kupuję mięso prosto z ubojni- wołowina+kurczak i reszta z marketu z Intermarche...a moze jak mielą to wołowinę to dodają to, ehh nie wiem, jakoś mało prawdopodobne mi się wydaje , że to od tego by miało być ...[/QUOTE]

Skoro sama kupujesz mięso to powinno być ok. A widzisz jak mielą to mięso? Z mielonkami to różnie bywa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania&Zefir']Drożdże browarnicze - są dostępne tutaj: [URL="http://www.ekozwierzak.pl"]www.ekozwierzak.pl[/URL] One są jednym z suplementów, podaje się je żeby trawienie było lepsze, są dobre na sierść.[/QUOTE]

Drozdze zawieraja pełen zestaw witamin B :)

[quote name='Ania&Zefir']A ja mam pytanko - jakich smakołyków używacie na codzień np. do szkolenia? Bo przyznam, że mam z tym mały problem, przy barfie nie wiem jakie wybierać. Jak Zefir był na suchej to dostawał porcję, którą miał zjeść w misce i jakieś dodatkowe smaki. Teraz trochę ciężko jest wybierać jakie mu dawać.[/QUOTE]

Aniu mysle ze spokojnie te 100% miesne przysmaki np Perrito i podobne, lub mieso ostatnio odkrylam suszone z firmy Pabemia 400g (nie widze tam tluszczu, można ciąć sekatorem), no i jakies wlasne wyroby, lub drobno pokrojone kawalki miesa -zwyczajnie :D a co myślisz o tych rybkach owijanych miesem kuraka? :) (choć wiem-drogie :roll:)

Link to comment
Share on other sites

mięsne,raczej wilgotne paski (nie pisze mięsne bo w nich na pierwszym miejscu są zboza)sa super,moje psy swiruja na ich punkcie.
ania+milva-tak czy siak (a nie sądzę że to od barfa)nadczynnosc trzeba leczyć-nieleczona niszczy narządy miąższowe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania&Zefir']A ja mam pytanko - jakich smakołyków używacie na codzień np. do szkolenia? Bo przyznam, że mam z tym mały problem, przy barfie nie wiem jakie wybierać. Jak Zefir był na suchej to dostawał porcję, którą miał zjeść w misce i jakieś dodatkowe smaki. Teraz trochę ciężko jest wybierać jakie mu dawać.[/QUOTE]

A może suszone mięso? [url]Www.gryzaki.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gryf80']mięsne,raczej wilgotne paski (nie pisze mięsne bo w nich na pierwszym miejscu są zboza)sa super,moje psy swiruja na ich punkcie.
ania+milva-tak czy siak (a nie sądzę że to od barfa)nadczynnosc trzeba leczyć-nieleczona niszczy narządy miąższowe[/QUOTE]

No, w sumie powinnam napisać "mięsne" paski ;) Te z Orlando czy z gryzaki.pl są fajne. Można łatwo podzielić palcami czy nożyczkami na kawałki wielkości takiej, jaka nam odpowiada.


Nie polecam natomiast tych pasków z Pedigree, Schmakos chyba? Słone to musi być strasznie, bo mój pies pił po nich jak smok, po ćwiczeniach z tymi paseczkami rzucała się na miskę z wodą jakby nie piła od paru dni :roll:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. :) Co do suszonego mięsa, ostatnio dawałam mu i trochę mu się przejadły, nie nakręca się na nie podczas szkolenia. Chyba popróbuję z mięsnymi paskami.
Betty - te rybki są bardzo fajne. :) Ale u Zefira było z nimi tak, że tylko na początku mu się podobały, później trochę mniej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...