Jump to content
Dogomania

Agata69 nie chce sie rozliczyć


Osiolek

Recommended Posts

Myślę,że Agacie trudno będzie konkretnie powiedzieć,na co wydała akurat te 200zł od Osiołka.Jeżeli zbiera się na kilka psów,to pieniądze wkłada się do "jednego worka" i rozliczenie wygląda chyba w ten sposób,ze można powiedzieć:na tego psa wydałam tyle,a na tamtego tyle.Ciężko jest w takiej sytuacji stwierdzić pieniądze od xx wydałam na tego psa,a od xy na tamtego,dołożyłam jeszcze od xz,bo było mało,itp...W ten sposób,Agata zamiast realnej pomocy psom,musiałaby siedzieć w papierach i liczyć,dodawać odejmować,co od kogo i ile,gdzie dołożyła,od kogo dołożyła,na jakiego psa...Masło maślane.
Nie jestem za żadną ze stron,ALE...jeżeli Osiołek dała Agacie konkretną sumę,na konkretnego psa,na konkretny cel,to znaczy na sterylkę,a sterylki nie było,to chyba Osiołek ma prawo wiedzieć na co poszły jej pieniadze.
Ja osobiście też wpłaciłam Agacie pieniądze,ale nie chcę rozliczenia,bo uważam,ze nawet jakby"zdefraudowała"(cytuję czyjąś wypowiedź)moje pieniadze,to i tak żeby pomóc psom,musi wyłożyć swoje.Więc koło się zamyka,a efekt ten sam.Pomogła już wielu psom i chwała jej za to.Wątpię,czy bez niej Figa i jej dzieci miałyby jakąś przyszłość,jeżeli by do tej pory wogóle jeszcze żyły.I przypuszczam,że podczas pomocy wielu psom,Agata jeżeli nie dołożyła jeszcze swoich pieniędzy,to na pewno nie przetraciła na nie wiadomo co -naszych pieniędzy.
Także Agatko,jeżeli to czytasz,to po prostu powiedz Osiołkowi:sorry,że Twoje pieniądze nie poszły na sterylkę suni xxx,ale wydałam je na pomoc dla psiaka xyz.Myślę,że wtedy byłoby po sprawie,nie potrzebny byłby wtedy ten wątek i byłaby owca cała i wilk syty.Pozdrawiam i proszę porozumcie się dziewczyny,bo takie "darcie kotów"do niczego nie prowadzi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renata5']Myślę,że Agacie trudno będzie konkretnie powiedzieć,na co wydała akurat te 200zł od Osiołka.Jeżeli zbiera się na kilka psów,to pieniądze wkłada się do "jednego worka" i rozliczenie wygląda chyba w ten sposób,ze można powiedzieć:na tego psa wydałam tyle,a na tamtego tyle.Ciężko jest w takiej sytuacji stwierdzić pieniądze od xx wydałam na tego psa,a od xy na tamtego,dołożyłam jeszcze od xz,bo było mało,itp...W ten sposób,Agata zamiast realnej pomocy psom,musiałaby siedzieć w papierach i liczyć,dodawać odejmować,co od kogo i ile,gdzie dołożyła,od kogo dołożyła,na jakiego psa...Masło maślane.
Nie jestem za żadną ze stron,ALE...jeżeli Osiołek dała Agacie konkretną sumę,na konkretnego psa,na konkretny cel,to znaczy na sterylkę,a sterylki nie było,to chyba Osiołek ma prawo wiedzieć na co poszły jej pieniadze.
Ja osobiście też wpłaciłam Agacie pieniądze,ale nie chcę rozliczenia,bo uważam,ze nawet jakby"zdefraudowała"(cytuję czyjąś wypowiedź)moje pieniadze,to i tak żeby pomóc psom,musi wyłożyć swoje.Więc koło się zamyka,a efekt ten sam.Pomogła już wielu psom i chwała jej za to.Wątpię,czy bez niej Figa i jej dzieci miałyby jakąś przyszłość,jeżeli by do tej pory wogóle jeszcze żyły.I przypuszczam,że podczas pomocy wielu psom,Agata jeżeli nie dołożyła jeszcze swoich pieniędzy,to na pewno nie przetraciła na nie wiadomo co -naszych pieniędzy.
Także Agatko,jeżeli to czytasz,to po prostu powiedz Osiołkowi:sorry,że Twoje pieniądze nie poszły na sterylkę suni xxx,ale wydałam je na pomoc dla psiaka xyz.Myślę,że wtedy byłoby po sprawie,nie potrzebny byłby wtedy ten wątek i byłaby owca cała i wilk syty.Pozdrawiam i proszę porozumcie się dziewczyny,bo takie "darcie kotów"do niczego nie prowadzi[/quote]
I obyś się Renato5 nie myliła!!!;) Bo w końcu Osiołek sama pisała, że znała Agatę69 wcześnij, niż ona została wolontariuszem Emira we Włocławku, obiektywnie rzecz biorac, to nawet ja lubi i " robi sympatyczne wrażenie ". Rozumiem z tego, że wiedziała, że Agata69 pomaga psom i wydaje na nie swoje pieniądze i zbierane na wątkach. Dlaczego teraz nie może wobec tego przyjąc do wiadomości, ze pieniądze Osiołka i jej znajomych ( te ogromne..., zdefraudowane....) poszły na inne psiaki :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renata5']
Także Agatko,jeżeli to czytasz,to po prostu powiedz Osiołkowi:sorry,że Twoje pieniądze nie poszły na sterylkę suni xxx,ale wydałam je na pomoc dla psiaka xyz.Myślę,że wtedy byłoby po sprawie,nie potrzebny byłby wtedy ten wątek i byłaby owca cała i wilk syty.Pozdrawiam i proszę porozumcie się dziewczyny,bo takie "darcie kotów"do niczego nie prowadzi[/QUOTE]

Ja mysle ze czesciowo tu jest wlasnie pies pogrzebany - dalam 200 zl na sterylke suki.
Po pewnym czasie dowiaduje sie ze suka nie zostala wysterylizowana. Czyli wlasciwie nie wiem na co wplacilam pieniadze.

Wielokrotnie wplacalam "na caloksztalt" innym osobom, wtedy wiedzialam-wierzylam ze zostana spozytkowane dobrze i na tym konczylo sie moje zaangazowanie.

Ale tutaj nie mam pojecia na co poszly, Agata odmawia wszelkiej info, w koncu mowi ze zwroci wplacone przeze mnie pieniadze - i nie zwraca(dla informacji tych ktorzy nie wiedza - miala wplacic na konto Fundacji EMIR, nie na moje prywatne konto).
Wiem ze jest jeszcze pare osob w podobnej sytuacji (ktore machnely na to reka, z komentarzem ze zaluja ze wplacily ale nie maja sily z Agata "walczyc" i ze byla to ich ostatnia wplata na nia)
Nie wymieniam tych osob bo one sobie tego nie zycza, ale i one i Agata wie o kogo chodzi.

Jesli ja daje pieniadze na sterylke suni, to chce zeby te pieniadze poszly na ten cel na ktory je dalam. Dodam ze zanim je dalam ustalilysmy z Agata ze wlasnie na ten cel pojda.

Jesli sterylka z jakichs powodow sie nie odbywa, to chce zeby osoba ktora przyjela pieniadze spytala mnie na co one maja isc.
Ona nie tylko nie spytala, ale nawet nie poinformowala na co poszly.

Osobiscie nie mam nic przeciwko Agacie - jestem przekonana ze robi dobra robote, ze ratuje psy. Jest mila (jak chce) i przekonywujaca.
Ale, albo jest koszmarnie niezaplanowana i nieuporzadkowana i sama nie wie na co te pieniadze ida, po prostu przychodza i wychodza, albo cos ukrywa.

[quote name='Bambino']I obyś się Renato5 nie myliła!!!;) Bo w końcu Osiołek sama pisała, że znała Agatę69 wcześnij, niż ona została wolontariuszem Emira we Włocławku, obiektywnie rzecz biorac, to nawet ja lubi i " robi sympatyczne wrażenie ". Rozumiem z tego, że wiedziała, że Agata69 pomaga psom i wydaje na nie swoje pieniądze i zbierane na wątkach. Dlaczego teraz nie może wobec tego przyjąc do wiadomości, ze pieniądze Osiołka i jej znajomych ( te ogromne..., zdefraudowane....) poszły na inne psiaki :hmmmm:[/QUOTE]

Bambino, sek w tym ze ja wcale nie wiem ze te pieniadze poszly na inne psiaki....


Poczytajcie sobie watki na ktorych pisze Agata - wszedzie pisze ze nie ma kasy, ze kasa sie skonczyla....
Ale nigdzie nie podaje konkretow, tylko ze brak jej 100zl na sterylke, pare osob sie deklaruje ze wplaca - po czym cisza, Agata nie pisze ile te osoby wplacily, najwyzej ze juz uzbierala na sterylke.

Nie wiem, moze one sie wszystkie znaja i spotykaja raz w tygodniu na herbacie i opowiadaja ile "przyszlo i wyszlo", ale z punktu widzenia osoby nie znajacej agaty osobiscie, jest to conajmniej dziwne.....

Link to comment
Share on other sites

Osiołek - wiesz ty co...podaj mi na pw twój adres - wyślę ci te TWOJE 200 zł i weź już skoncz z tym dochodzeniem! Na moje pytania odnośnie roliczeń twojej szefowej nie odpowiedziałaś, ona też w żadnym wątku się nie rozlicza - więc kto kogo tu chce uczyć? weź się zastanów!!!:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Alez Pani Osiołek nie przyjmie TWOICH pieniędzy ,gdyz Ona walczy dla czystosci zasad....dla dobra sprawy ,dla idei, dla zasady, Osiołek jest naszym dogomaniackim sumieniem,,,to Katon dogomanii...i chyba rozumiesz,ze to byłby gwałt na etyce..,ale skoro juz o moralnosci to:
-moze uczciwie byłoby sie wypowiadac w swoim i tylko swoim imieniu, a nie stosowac" pluralis majestaticus"- MY -( CZYTAJ -ja Osiołek i moi znajomi...,którzy sa zbyt delikatni aby zabierać głos....",)
- moze uczciwie byłoby poczytac ze zrozumieniem posty Bambino,Andzi- zastosować te same niewzruszone Katońskie reguły do KAZDEGO.
- może uczciwe byłoby, napisac ,ze nie jestes zadowolony iz nie wykonano za TWOJE PIENIADZE sterylki, ze bez Twojej zgody wydano je na inna bidę psią -(mało uczciwe te Twoje sugestie,iz no wlaśnie ..sęk ...w tym ,ze Ty ...nie wierzysz...,podejrzewasz...) a nie wypisywac, iz Agata to ...,NO NIE JESTEM PEWNY, COS UKRYYWA ,COŚ KRĘCI ,PEŁNOOOOO LUDZI JEJ POWPŁACAŁO, MOICH ZNAJOMYCH, NIC NIE MÓWIE..ALE ..AGATA ,
Zaprawde to przyklad bezbrzeżnej uczciwosci i Katońskiej cnoty!!!!!!!!!!
Mnie uczono, ze najpierw trzeba być sobie Aniolem Strózem ,daleko pózniej ...bliżnich -nigdy odwrotnie,ale widac chodziliśmy do innych szkół

Link to comment
Share on other sites

Osiolku , przestań być adwokatem nieobecnych ! Wszyscy wiemy kto Tobą manipuluje. Zamilcz dziewczyno bo starcę dla Ciebie resztki szacunku.[COLOR=black] Agata downo skończyła z wami współpracę a Wy teraz mącicie.[/COLOR]
[COLOR=red] Agatko , nie przejmuj sie bo gdyby głupota miała skrzydla to osiol szybowałby po przestworzach ![/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=green]To jest wątek dotyczący Agaty.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=green]Ile razy mam jeszcze napisac to samo?[/COLOR][/B]
[B][COLOR=green]Po co tak wrzeszczycie na siebie?[/COLOR][/B]
[B][COLOR=green]Agata nie zwróciła tych pieniędzy do tego sie sama przyznała, jak zwóci temat będzie do zamknięcia. To temat do wyjąsnienia kwestii tego rozliczenia, a nie do napadania na siebie, wyluzujcie[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=darkorange][B]Z całym szacunkiem Pianko-cos jest nie tak[/B][/COLOR] : :razz:
-temat nie dotyczy 200zł ,któtych zwrotu żada Osiołek, gdyby tak było, nikt poza osobami zainteresowanymi nie zabierałby głosu!!
- prosze zauwazyc,ze Osiołek nie mówi li tylko w swoim imieniu i o tej okreslonej sumie-nieustannie sugeruje DUZE kwoty, wpłacane do Agaty,i WIELE innych osób ,które mają do Niej pretensje o nieuczciwośc i matactwo, -A WIEC NIE JEST PRAWDĄ, " ZE TO JEST TEMAT W KWESTII [COLOR=red][B][U]TEGO [/U][/B][/COLOR]ROZLICZENIA"
- .. Osiołkowi wolno rzucac na Nią oskarżenia i jeszcze występować w imieniu blizej nieokreslonej liczby innych pokrzywzdonych???- a ja nie powinnam wyrazic swojego sprzeciwu wobec zachowania, które uwazam za nieuczciwe. I jeszcze gwoli sprawiedliwosci -na nikogo nie " wrzeszczę" - nigdy tego nie robię -to tez wyniosłam z domu. A posty Bambino i Andzi -ukazują,że sprawiedliwość i prawo -i tu ...to tylko iluzja nawet na :shake:..dogo

Link to comment
Share on other sites

Elzę ze zmiażdżoną łapą Agata przywiozla do mnie za swoje pieniądze, dostalam też od niej do reki 1oozl na pierwsze leczenie. Nie pozwole aby ktoś szkalowal jej imię. Panie z kółka wzajemnej adoracji postanowały Agate wykluczyć za nieprzestrzeganie dyscypliny . Agata nie zgodzila sie uspić szczeniaków, została przy swoim zdaniu i za to Wielki Brat wydal na nią wyrok i go probuje wykonać rękoma / chyba naiwnego osiolka/.
Może Agata zechce tu wejśc i powie prawdę i opowie jak znalazla Emirowi bogatego sponsora.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koss'][COLOR=darkorange][B]Z całym szacunkiem Pianko-cos jest nie tak[/B][/COLOR] : :razz:
-temat nie dotyczy 200zł ,któtych zwrotu żada Osiołek, gdyby tak było, nikt poza osobami zainteresowanymi nie zabierałby głosu!!
- prosze zauwazyc,ze Osiołek nie mówi li tylko w swoim imieniu i o tej okreslonej sumie-nieustannie sugeruje DUZE kwoty, wpłacane do Agaty,i WIELE innych osób ,które mają do Niej pretensje o nieuczciwośc i matactwo, -A WIEC NIE JEST PRAWDĄ, " ZE TO JEST TEMAT W KWESTII [COLOR=red][B][U]TEGO [/U][/B][/COLOR]ROZLICZENIA"
- .. Osiołkowi wolno rzucac na Nią oskarżenia i jeszcze występować w imieniu blizej nieokreslonej liczby innych pokrzywzdonych???- a ja nie powinnam wyrazic swojego sprzeciwu wobec zachowania, które uwazam za nieuczciwe. I jeszcze gwoli sprawiedliwosci -na nikogo nie " wrzeszczę" - nigdy tego nie robię -to tez wyniosłam z domu. A posty Bambino i Andzi -ukazują,że sprawiedliwość i prawo -i tu ...to tylko iluzja nawet na :shake:..dogo[/quote]
[COLOR=green][B]Koss pisałam do wszystkich, nie tylko do ciebie, ale również do osiolka i innych którzy się tu wypowiadają.[/B][/COLOR]
[COLOR=green][B]To jest temat rozliczenia Agaty. A rozliczenie dotyczy tych 200 zł, do których Agata mi się przyznała i obiecała wpłacić na początku listopada.[/B][/COLOR]
[B][COLOR=#008000]Zbierając kase na dogo musicie się z tym liczyć, że potrzebne będą rozliczenia i wklejanie rachunków, aby byc uczciwym w stosunku do wpłacajacych i aby uniknąć nieporozumień.[/COLOR][/B]
[COLOR=green][B]Nie obchodzą mnie wasze osobiste porachunki- bo takie jak już to sie załatwia na pw, a nie na watku. Takze macie cos do siebie to przenieście się na pw.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=green]Nie, Pianko, tu nie chodzi tylko o rozliczenie 200 zł. [/COLOR][/B]
[B][COLOR=green]Problem tkwi głębiej.[/COLOR][/B]

[quote name='Osiolek'] ...dowiedzialam sie - prywatnie - od znajomych, ze oni tez wplacali po kilkaset zlotych na Agate, rowniez "prywatnie", tzn nie przez EMIRa.
...[/quote]

[B][COLOR=blue]Owych "wstydliwych" znajomych prosimy o wpisy potwierdzające j.w.[/COLOR][/B]
Cierpliwie będziemy zachowywać te posty.
Może na pamiatkę ? :)

Zorientowani wiedzą, że założycielka tego wątku to tylko medium.
W istocie nie chodzi tu o żadne 200 zł, a o zdyskredytowanie [B]Agaty69[/B] w oczach tych, którzy jej nie znają.

[B]Zwracam się do kobiety mającej imperatorskie aspiracje :[/B]

[SIZE=3][COLOR=red]Zaprzestań swych działań wobec Agaty69.[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=red]Tobie, po prostu, nie przystoi prowadzenie takiej małej, haniebnej, podjazdowej wojenki i stosowanie metod rodem z[B] PRL[/B]-u ![/COLOR][/SIZE]

[B]Agatę69[/B] proszę o zamieszczenie tu skanu zwrotu wpłaty, o której mowa, a [B]moderatora [/B]o wnikliwe zapoznanie się z treścią zakładanych przez nią wątków.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...