Jump to content
Dogomania

Agata69 nie chce sie rozliczyć


Osiolek

Recommended Posts

Agata69 zbierala pieniadze na swoja dzialalnosc na rzecz bezdomnych psow. Poniewaz dowiedzialam sie od znajomych ze powwplacali spore sumy, ja tez wpalcilam jej bezposrednio na konto 200zl na sterylke suki, poprosilam o rozliczenie (chodzilo mi nie o imiona a o daty i kwoty).

Agata odmowila, przesylam link do posta:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/10996352-post292.html[/url]

Na wszelki wypadek, gdyby usunela swoj post, przytaczam go w calosci (z dnia 2.10, 16.47):
[quote name='Agata69']Dziewczyny spokojnie...


[B][SIZE=3]Ośle[/SIZE][/B], zwracam się do ciebie ostatni raz juz po raz drugi (tym razem dotrzymam słowa).
Mimo iz zadałam sobie trud odnalezienia twojej wpłaty na moja działalność z marca lub kwietnia, niestety nie jestem w stanie tego znaleźć, poniewaz historię wpłat i wypłat moge sledzić tylko do miesiąca wstecz.

Poniewaz wpłacone przez ciebie 200 zł (jak sama wyliczyłaś na watku) nie zostało wydane na sterylkę BB bezimiennej suki z Lipna z przyczyn obiektywnych pragne ci te pieniadze odesłać. Poproszę tylko o nr konta na priv.

Jesli chodzi o twoje czekanie na rozliczenie (daty i sumy) to życze miłego czekania. [U]Nic ci do tego kto i na co wpłaca mi swoje własne pieniądze[/U].
[U]Od tej chwili będę ignorować wszystkie twoje posty , nawet jeśli zwołasz na watek wszystkie swoje koleżanki ze Szwecji i okolic.[/U]



[LEFT]Pisząc tekst na allegro dla Figi napisałam:[/LEFT]

[CENTER][B][SIZE=4]Figa powinna nazywać sie Dzielna....[/SIZE][/B][/CENTER]

[LEFT]nasuwa mi sie juz dawno;[/LEFT]

[CENTER][B][SIZE=4]Osiołek powinna nazywać się Żałosna....[/SIZE][/B][/CENTER][/QUOTE]


Poniewaz zadeklarowala zwrot wplaconych przeze mnie pieniedzy, poprosilam o wplacenie ich na konto Fundacji EMIR.
Minely 3 tygodnie, pieniadze nie wplynely. Wpisalam sie na watku, napisalam do niej priva - cisza.

Co ja moge w tej sytuacji zrobic?
Rozumiem ze pieniedzy mi nie zwroci, ale chcialabym ostrzec kolejne "ofiary naiwnosci".

Zamkniecie jej watku niczego nie zmieni - bo ona juz i tak jest z nim "gotowa".

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli pozyskiwała pieniądze na dogomanii, czyli poprzez wątek itp to zgłoś to do moderatorów koniecznie.

Zbierając pieniądze na forum trzeba być świadomym tego że należy się z nich rozliczyć! A jeszcze zważywszy na to że Ty też wpłaciłaś kasę to sprawa ostro śmierdzi.

Ja gdy np transportuję jakieś zwierzęta zawsze przez kilka miesięcy nawet trzymam chociażby paragony na benzynę żeby móc się rozliczyć z powierzonej mi kasy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']baaardzo ciekawy temat - popatrzę jak się rozwinie:diabloti:[/quote]

Ten temat nie powinien sie rozwinac, po prostu natychmiast trzeba sie rozliczyc i oddac forse darczyncy, jezeli pieniadze nie wykorzystano na przeznaczony cel.
Andzia, czy czekasz na dalsze oszustwa ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kostek']

w kazdym razie ja jakos nie mam problemow zeby sie poroumiec z ta dogomaniaczka[/QUOTE]

Kostek, wy
starczy ze "ta dogomaniaczka" naciagnie jedna osobe z 1000 - to juz jest zle.

Tylko osoby majace cos do ukrycia nie rozliczaja sie ze zbieranych pieniedzy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Osiolek']
Tylko osoby majace cos do ukrycia nie rozliczaja sie ze zbieranych pieniedzy.[/quote]

o to to to - chciałabym zobaczyc rozliczenia fundacji Emir - mogę? chyba mogę skoro to OPP i powinno to byc jawne:diabloti: gdzie mogę sobie o tym poczytać?

gdzie mogę poczytać o rozliczeniach funduszy zbieranych na psy, które były zbierane na konto fundacji Emir?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']o to to to - chciałabym zobaczyc rozliczenia fundacji Emir - mogę? chyba mogę skoro to OPP i powinno to byc jawne:diabloti: gdzie mogę sobie o tym poczytać?

gdzie mogę poczytać o rozliczeniach funduszy zbieranych na psy, które były zbierane na konto fundacji Emir?[/QUOTE]

Wiesz, mialam kiedys nauczyciela ktory mowil: zanim cos napiszesz, przeczytaj tytul wypracowania.A jak zapomnisz - to jeszcze raz.

Ciebie tez sie to tyczy: przeczytaj tytul watku:
" Co zrobic jesli osoba zbiera na watku pieniadze a potem nie chce sie rozliczyc? "
EMIR nie zbiera pieniedzy na zadnym watku, chcesz rozliczenia - zwroc sie do wladz nadzorujacych OPP.

[quote name='Kostek']a co to przepraszam za naciaganie?moglas nie dawac jak ci tak zal teraz[/QUOTE]

Zgadza sie. Zal mi ze te pieniadze nie poszly na przeznaczony cel. I ze mogly byc uzyte gdzies indziej, gdzie bym wiedziala ze przyniosly korzysc jakiemus psu.

To nie jest dyskusja, ani dla Andzi, ani dla Kostka - to jest pytanie do moderatorow, co oni na to.
Wasze wypowiedzi wogole nie maja znaczenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Osiolek']
Ciebie tez sie to tyczy: przeczytaj tytul watku:
" Co zrobic jesli osoba zbiera na watku pieniadze a potem nie chce sie rozliczyc? "
EMIR nie zbiera pieniedzy na zadnym watku, chcesz rozliczenia - zwroc sie do wladz nadzorujacych OPP.



[/quote]

a wiec specjalnie for you podam ci dzisiaj wątki psów, na które Emir zbierała tu na dogo kasę!:diabloti: ajest tego sporo - uwierz!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']a wiec specjalnie for you podam ci dzisiaj wątki psów, na które Emir zbierała tu na dogo kasę!:diabloti: ajest tego sporo - uwierz![/QUOTE]

Jezeli dotad tego nie zauwazylas - EMIR jest ORGANIZACJA nad ktora kontrole ma panstwo. I jesli sie ma watpliwosci - to nalezy sie zwrocic do panstwa.

Agata jest osoba prywatna nad ktora nikt nie ma kontroli, dlatego zwracam sie do niej o rozliczenie.
Ale ze ani rozliczenia ani pieniedzy nie widze, wiec wniosek dla mnie jest jeden.

Szkoda mi czasu na dyskusje z Wami - jesli chcecie dyskutujcie tutaj Wy dwie miedzy soba, dobrze Wam to idzie.

Link to comment
Share on other sites

a wiec proszę:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pixie-pit-bull-sweet-bull-jej-czas-w-dt-sie-konczy-pilne-ogloszenia-ds-118403/[/url]

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f85/fabia-mix-bernardyna-u-emir-ma-dom-91786/[/url] - post 9 jakbys znaleźc nie mogła

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f85/bernardyn-hugo-tanger-uratowany-przez-emir-ma-dom-99746/index10.html[/url] - post 98

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f85/warszawa-masumi-piekny-akita-u-emir-ma-swoj-dom-66706/[/url]

czy mam jeszcze szukac????? a zapewniam cie, ze liczba wątków jest ogromna:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Osiolek']Jezeli dotad tego nie zauwazylas - EMIR jest ORGANIZACJA nad ktora kontrole ma panstwo. I jesli sie ma watpliwosci - to nalezy sie zwrocic do panstwa.

Agata jest osoba prywatna nad ktora nikt nie ma kontroli, dlatego zwracam sie do niej o rozliczenie.
Ale ze ani rozliczenia ani pieniedzy nie widze, wiec wniosek dla mnie jest jeden.

Szkoda mi czasu na dyskusje z Wami - jesli chcecie dyskutujcie tutaj Wy dwie miedzy soba, dobrze Wam to idzie.[/quote]

a mnie g..o obchodzi czy zbiera organizacja czy inny twór czy osoba prywatna - wedle regulaminu dogo, każdy kto zbiera na dogo fundusze dla ratowania psów powinien się rozliczyc - tam nie ma rozgraniczenia, ze osoba prywatna musi, a już organizacja nie!:angryy:

Zanim zaczniesz oskarżac innych to pokaż jaka to kryształowo czysta jest organizacja EMIR, której tak zaciekle bronisz!!!

Link to comment
Share on other sites

Z tego co sie orientuję, to Agata była oddziałem Emira... i wtedy było wszystko super jak kase zbierała nawet prywatnie. Potem gdy sprawy sie pokomplikowały nagle z Agaty robi się dreczycielkę psów- a ty Osiołku najlepiej chciałbyś miec wgląd w jej konto.

Juz na watku dotyczącym Figi wpłacający nie życzyli sobie aby były wykazywane ich wpłaty-czy nie możesz tego uszanowac?

Może zadzwon do Agaty i sobie wyjasnijcie sytuacje tych 200 zł prywatnie, a nie robisz nastepna niepotrzebna aferę.:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania+Milva i Ulver']Z tego co sie orientuję, to Agata była oddziałem Emira... i wtedy było wszystko super jak kase zbierała nawet prywatnie. Potem gdy sprawy sie pokomplikowały nagle z Agaty robi się dreczycielkę psów- a ty Osiołku najlepiej chciałbyś miec wgląd w jej konto.

Juz na watku dotyczącym Figi wpłacający nie życzyli sobie aby były wykazywane ich wpłaty-czy nie możesz tego uszanowac?

Może zadzwon do Agaty i sobie wyjasnijcie sytuacje tych 200 zł prywatnie, a nie robisz nastepna niepotrzebna aferę.:angryy:[/QUOTE]

Agata nigdy nie byla oddzialem EMIRa - byla wolontariuszka, po okresie probnym okazalo sie ze nie spelnila wymagan wolontariatu.

"Moje" 200 zl nie ma nic do tego, ze akurat byla wolontariuszka EMIRa - poznalam ja przez EMIRa, to prawda, ale polubilam ja osobiscie, nie jako "emirowne".

Moje watpliwosci zaczely sie juz po rozwiazaniu umowy wolontariackiej z EMIRem - gdy dowiedzialam sie - prywatnie - od znajomych, ze oni tez wplacali po kilkaset zlotych na Agate, rowniez "prywatnie", tzn nie przez EMIRa.
EMIR pokryl Agacie faktury na 1600zl - no i Agata sama wspomniala na watku pare osob wspomagajacych ja.
Z tego nagle zrobily sie spore sumy - dlatego chcialabym wiedziec, na co ona wydaje zebrane pieniadze.
Wiem ze tego sie nigdy nie dowiem, ale przynajmniej moge ostrzec innych przed nia - bo ona naprawde jest bardzo sympatyczna i sprawia bardzo dobre wrazenie. I w tym caly szkopul.

Andziu - nadal jesli nie rozumiesz roznicy miedzy osoba prywatna a arganizacja - organizacja ma nad soba oddzial kontrolujacy, wobec ktorego musi sie rozliczyc.
Tak sie sklada ze ja akurat mam zaufanie do panstwa i do prawa.
Osoba prywatna nie rozlicza sie przed nikim - dlatego powinna sie rozliczyc przed wplacajacymi.

Klepanie dalsze tego tematu nie ma sensu, jedynie mam nadzieje ze Agata i jej podobne nie beda nabierac innych.

Sama na watku napisala ze zwroci pieniadze - minely 3 tygodnie, wplaty nie widac, a ona pomija milczeniem moje wpisy i moje privy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']...
Zanim zaczniesz oskarżac innych to pokaż jaka to kryształowo czysta jest organizacja EMIR, której tak zaciekle bronisz!!![/quote]

Jak dotąd, to zarzuty należy przedstawić i udowodnić winę, a NIE dowodzić swojej niewinności. Czyżby coś się zmieniło? Rzucasz błotem z nadzieją, że coś się przyklei. Jakie masz dowody na to, że EMIR nie jest organizacją "czystą" ? . Jeśli masz - to przedstaw je we właściwym ku temu miejscu, jeśli nie masz - przestań bić pianę .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='medar']Jak dotąd, to zarzuty należy przedstawić i udowodnić winę, a NIE dowodzić swojej niewinności. Czyżby coś się zmieniło? Rzucasz błotem z nadzieją, że coś się przyklei. Jakie masz dowody na to, że EMIR nie jest organizacją "czystą" ? . Jeśli masz - to przedstaw je we właściwym ku temu miejscu, jeśli nie masz - przestań bić pianę .[/quote]

Medar - po raz kolei przekręcasz pod siebie to co ja piszę!

Czy ja gdzieś piszę, że coś komuś zarzucam???? ja piszę, że jeśli ktoś oskarża kogoś, to sam powinien mieć nieposzlakowaną opinię - a jak na razie nie widzę, żeby EMIR rozliczyła się z datków 1% odkąd zbiera te datki - więc skoro nie ma jasnosci to chyba coś jest nie tak - prawda? I ja pytałam o to samo, o co Osiołek oskarża Agatę - proszę o rozliczenie funduszy, które były zbierane na wątkach poszczególnych psów - ja podałam tylko kilka, a tych wątków była cała masa - więc pytam EMIR tak jak Osiołek pyta Agatę - gdzie są rozliczenia??????

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=green]Kazdy kto zbiera na dogo pieniądze nie ważne czy osoba prywatna czy organizacja [U]MUSI[/U] sie z tego rozliczyć.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=green][/COLOR][/B]
[B][COLOR=green]Prosze zakończyc dyskusje o emirze, watek jest o Agacie, a nie o emirze.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pianka'][B][COLOR=green]Kazdy kto zbiera na dogo pieniądze nie ważne czy osoba prywatna czy organizacja [U]MUSI[/U] sie z tego rozliczyć.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=green][/COLOR][/B]
[B][COLOR=green]Prosze zakończyc dyskusje o emirze, watek jest o Agacie, a nie o emirze.[/COLOR][/B][/QUOTE]

Zakanczajac dyskusje o EMIRze - jego rozliczenie jest na stronie:
[url=http://bazy.ngo.pl/search/info.asp?id=94647]Fundacja dla Ratowania Zwierząt Bezdomnych "Emir", Oddział - bazy.ngo.pl - Baza danych organizacji pozarządowych i instytucji[/url]

Link do bazy jest podany na pierwszej stronie EMIRa

Link to comment
Share on other sites

Halo chyba nie tędy droga !!??

Tydzień temu Agata wyadoptowała mi psa, nie sądzę aby można ją było nazwać mianem NACIĄGACZA!!!
Chyba że Dogomania przez jakąś osobę nadgorliwą chce stracić kogoś o wielkim sercu.Miałam okazję widzieć Agatę w "akcji"
Komuś bardzo się nudzi że zaczyna mataczyć. A może Osiołku zamiat kasę to zakasaj rękawy i sam do roboty ???

Może mam za małą ilość postów, ale uważam że OSIOŁKU Art. 212. KK - zajrzyj, zanim rzucisz potwarz na kogoś z forum....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monikaLipno']Halo chyba nie tędy droga !!??

Tydzień temu Agata wyadoptowała mi psa, nie sądzę aby można ją było nazwać mianem NACIĄGACZA!!!
Chyba że Dogomania przez jakąś osobę nadgorliwą chce stracić kogoś o wielkim sercu.Miałam okazję widzieć Agatę w "akcji"
Komuś bardzo się nudzi że zaczyna mataczyć. A może Osiołku zamiat kasę to zakasaj rękawy i sam do roboty ???

Może mam za małą ilość postów, ale uważam że OSIOŁKU Art. 212. KK - zajrzyj, zanim rzucisz potwarz na kogoś z forum....[/QUOTE]

Moniko, gratuluje nowego psiaka :-)

Ja nigdy nie twierdzilam ze Agata robi zla robote. Twierdzilam ze dostala duze pieniadze z ktorych sie nie rozliczyla (sa osoby ktore wplacily Agacie, ale nie maja sily sie ujawnic - w momencie kiedy ona zdalaby swoje "sprawozdanie" one by wiedzialy, czy ich pieniadze poszly rzeczywiscie na psy, czy tez czesc wplat ona zachowuje w tajemnicy).

Moniko, o moich rekawach nie masz zielonego pojecia jak sa zakasane i ile dotad zrobilam, wiec nie wypowiadaj sie. Trzymaj sie faktow ktore znasz, ja trzymam sie tego co ja wiem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Osiolek']Agata nigdy nie byla oddzialem EMIRa - byla wolontariuszka, po okresie probnym okazalo sie ze nie spelnila wymagan wolontariatu.

[COLOR=red][B]"[/B][/COLOR]Moje" 200 zl nie ma nic do tego, ze akurat byla wolontariuszka EMIRa - poznalam ja przez EMIRa, to prawda, ale polubilam ja osobiscie, nie jako "emirowne".

Moje watpliwosci zaczely sie juz po rozwiazaniu umowy wolontariackiej z EMIRem - gdy dowiedzialam sie - prywatnie - od znajomych, ze oni tez wplacali po kilkaset zlotych na Agate, rowniez "prywatnie", tzn nie przez EMIRa[SIZE=3][COLOR=red][B].":angryy::angryy::angryy::angryy:[/B][/COLOR][/SIZE]

Cały czas mówiłam sobie : " [COLOR=black][B]nie zabieraj głosu nie wchodź w dyskusję z osobami,które mają przekonanie, iz racja zawsze jest po ich stronie, wiesz przecież,że to sprawa przegrana, one nie słuchają nikogo oprócz siebie samego "...[/B][/COLOR]
[COLOR=black]I co robię zabieram ,bo inaczej się uduszę : [/COLOR][COLOR=darkgreen][B]żeby było jasne Osiołku -nie liczę, ze mnie wysłuchasz,nie mam złudzeń,ze przyjmiesz moje argumenty..nic z tych rzeczy,robię to dla siebie ,ponieważ uczono mnie w domu : należy ponosić odpowiedzialnosc nie tylko za to, co się zrobiło ,ale i za to czego się nie uczyniło.[/B][/COLOR]
[COLOR=black][COLOR=red][B]1)[/B][/COLOR] Wiele razy dawałam rózne sumy : duze i małe na rózne piesowe bidy,najrózniejszym osobom znanym mi tylko wirtualnie, a organizujacym zbiórki pieniedzy na określane przez siebie piesowe cele...i ZAPEWNIAM CIĘ,ze wzdecydowanej większosci pojawiało sie [COLOR=red][B][U]TYLKO [/U][/B][/COLOR]podziekowanie i to nie zawsze...i nigdy nie przemkneła mi nawet myśl, ze ktoś ...no co robi z nimi?????...odnawia mieszkanie,kupuje nowy sprzęd AGD, zbiera na Wyspy Kanaryjskie.....litości...[/COLOR]
[COLOR=red][B]2)I[/B][/COLOR] jeszcze ta znana mi z polityki frazeologia: " [COLOR=darkgreen][B]dowiedziałam sie prywatnie, od znajomych, ..( hmmm po prostu ...znajomych.....po kilkaset....po prostu kilkaset... ( czytaj ogromne ,..oj ogromne dużo ) złotych,....przesyłane poza...na konto ...prywatne...nieuczciwe...zapewne.....nie,...nie ...do AGATY nic ( Boże broń ) nie mam,...lubiłam ją to sprawjająca bbbbbbbbbarzdo miłe wrazeni ...osoba..itp.[/B][/COLOR]
[COLOR=black][COLOR=red][B]3)[/B][/COLOR] Czyli reasumując: [/COLOR][COLOR=navy][B]Osiołku uznajesz Agatę za osobę nieuczciwą ,która z luboscią CIEBIE i całą rzeszę ....Twoich !!!znajomych??? naciagneła na spore!!!! sumy, defrałdując je- czy tak ? dobrze zrozumiałam? ,a Ty Osiołku uznłleś,ze nie moze tak dalej być i w imieniu rzeszy swoich znajomych upomnisz się o Prawo i Sprawiedliwośc [/B][/COLOR][COLOR=black]-kurcze brzmi to jakoś znajomo...gdzies juz to słyszałam..[/COLOR]
[COLOR=red][B]4)[/B][/COLOR][COLOR=black]Historia i zycie pokazuja,iż w imię [B][COLOR=red]Prawa i Sprawiedliwości [/COLOR][/B] działy i dzieją sie rzeczy haniebne "na dużym i małym ekranie" I tego własnie nie rozumiem tej dwoistosci-w imię kryształowych ideałów zawzięcie ,zjadliwie atakuje się i oskarża ...innych ....Zaprawdę ,Boze !! broń mnie od sprawiedliwych ..:shake:.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Osiolek']Zakanczajac dyskusje o EMIRze - jego rozliczenie jest na stronie:
[URL="http://bazy.ngo.pl/search/info.asp?id=94647"]Fundacja dla Ratowania Zwierząt Bezdomnych "Emir", Oddział - bazy.ngo.pl - Baza danych organizacji pozarządowych i instytucji[/URL]

Link do bazy jest podany na pierwszej stronie EMIRa[/quote]
Rozumiem, że Pianka wypowiada sie jako moderator dogomanii, a nie ogólnie, wobec czego rozliczenia powinny byc związane z pieniędzmi zbieranymi na forum dogo.
[SIZE=3]Do Osiołka[/SIZE]: Przejrzałam podaną przez ciebie stronę i owszem są tam rozliczenia EMIR-a, ale po 1. dotyczące wpływów z 1% podatku, wobec czego z natury rzeczy są ogólne, dotyczące całości działalności organizacji. Po 2. nie ma tam nigdzie mowy o pieniądzach zbieranych na forum dogo,a na wątku, na którym teraz piszemy były podane bodajże przez Andzię linki do wątków, gdzie Emir zbierał pieniądze na konkretne psy. Myślę, że Agata69 też w ogólności mogłaby powiedziec: dostałam tyle a tyle pieniędzy ze wszystkich moich wątków, wydałam wszystkie i dołożyłam ze swoich jeszcze tyle.
[SIZE=3]Do Pianki[/SIZE]: myslę,że w tej sytuacji nie można zakończyc dyskusji o Emir, bo stroną pytającą, żeby nie powiedziec atakującą ( nie tylko na tym wątku zresztą ) czyli Osiołek uważa, że fundacja, której broni ( nie mam nic do fundacji, sama mam wirtualnie zaadoptowane 2 psy ) nie musi się rozliczac na dogo, bo wykazała wydatki na stronie, gdzie podane są rozliczenia z wpływu 1% podatku. A przecież nie o takie rozliczenia cała batalia.:roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...