Jump to content
Dogomania

Jamniczek Harry - jednak Czarodziej-wyczarował sobie dom....miłość....


brazowa1

Recommended Posts

teraz dostałam z adresem


Jest transporter. Nieoceniona kaerjot się tu do mnie dobiła telefonicznie i zaproponowała pożyczenie. Junono poten będziesz musiała prawdopodobnie jej go odesłać...

Wredne słonko pomoże w niedzielę w razie gdyby ma nie mogła tak długo z Harrym czekać.

Pozostała kwestia odbioru psa gdzieś, ale to już ustalę popołudniu, jak Zbójnii zadzwoni.

EDIT: no i pięknie. jestem umówiona z panem o 12:00 pod schroniskiem. Myślę, że się wyrobię w godzinę z adopcją. od 11:00. Pan dowiezie psa do Wilanowa. Jamnicza Rodzina dam Ci wieczorem numer do Pana, zgadacie się dokładnie co do miejsca odbioru psa ok?

Link to comment
Share on other sites

Witam,
Widzę, że dzień zakończył się wspaniale, jak to się mówi "odwaliłaś kawał dobrej roboty" Betbet. :Rose:
Kontener odeślę jak najszybciej, być może kurierem Proszę w takim razie ewentualnie na pocztę o podanie adresu do kaerjot.:cool2: i serdeczne dzięki.
Z JamnicząRodziną jestem w kontakcie i przybędę na odpowiednią chwilę by odebrać naszego królewicza:eviltong:.
Ferka już wie;), że będzie miała kumpla i na dżwięk imienia Harry przekręca łepek unosząc uszka. Na pewno się cieszy :mad::evil_lol:.
Wszystkim wspierającym duchowo i "czynowo" serdecznie dziękuję.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

aleeee..jakiej krzywdy? Mam nadzieję, że bez problemów mi go wydadzą. Wtedy pójdziemy na spacer, jak się uda to dość długi.Musze chyba dzisiaj jeszcze kupić obrożę i smyczkę.
Staram się załatwić, żeby w niedzielę nie dostał jedzenia rano, pisałam do Brązi, ona dziś jest w schronie.
To będzie moja pierwsza w życiu prawna adopcja psa ze schroniska hyhy;)
Jeśli Harry będzie na spacerku spokojny i radosny to postaram się strzelić mu jakąś fotkę.

Będę wielbicielką jak mnie nie urżnie;)

Link to comment
Share on other sites

Rozmowa z moją Mamą dziś rano:
"Tak, wszystko dobrze.Co? W niedzielę?Nie,nie, ide psa adoptować, agresywnego jamnika. Jasne, że nie dla mnie. Tak, szczepiony. Nie, nie zostanie. Nie zostanie. Mamo, spokojnie nie zostanie, nie przywiozę. Tak, ubiorę rękawiczki. Tak, rękawice. Taaaaaaaaaaaaak strażaaaaaaaackieeeeee i heeeeeeeeeeełm!!!!! Mam to jamnik.Mamooo on nie sięgnie do szyi. No, fajnie nie? No. Ja też się cieszę."

Link to comment
Share on other sites

No kochane cioteczki nie podniecajcie się tak mocno, Harry ma w całości trafić do Warszawy:eviltong: . Żadnego bałamucenia grzecznego chłopaczka.
Właśnie lecę po zakupy - kocyk, smycz i żarełko. Równiez niecierpliwie czekamy z Michałem na cwaniaczka - wie kiedy ugryżć i to najważniejsze. Nie da "se w kasze dmuchać" :biggrina:.

Link to comment
Share on other sites

:placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:

Nestety kochani, cała akcja jest w trakcie odwołania. Pies jest na kwarantannie bo ugryzł (nawet jeśli nie do krwi) i nie ma szans na wydanie Harrego jutro. Musi być wpis od weta , być może w poniedziałek. Cała sprawa przesuwa się w czasie. Rozmawiałam z Brązową ,bo była dzisiaj w schronie i z Betbet i nie ukrywamy, że jesteśmy wszystkie zawiedzione i przynajmniej ja :mad: z chęcią bym komuś dołożyła :eviltong: . Mam na myśli poprzednich pseudo znawców jamników.
Ale co się odwlecze ..... Bądźmy dobrej myśli i nie dajmy się jakimś przeciwnościom.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...