Jump to content
Dogomania

Jamniczek Harry - jednak Czarodziej-wyczarował sobie dom....miłość....


brazowa1

Recommended Posts

Harek i Ferka zapraszają wszystkich znajomych i przyjaciół z dogo na bazarek dla naszych biednych, bezdomnych braci : http://www.dogomania.com/forum/topic/144009-my-si%C4%99-zimy-nie-boimy-zapraszamy-do-6122014-do-godz-2400/

 

                                                                                     215528.jpeg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Miło Cię gościć u siebie Deer :).  Ferka czuje się super, dostają karmę Hepatic plus sylimarol , a Fercia jeszcze lek na blokadę tworzenia się złogów w woreczku i na nerkach.  Panujemy nad sytuacją :) jest ok.

Wrzucam fotkę: ja pracuję a czarodzieje czarują :

 

002.jpg

Link to comment
Share on other sites

Harutek  bardzo dziękuje . Jakoś wytrzymuje ze mną :diabloti: . Ostatnio poszłam do sklepu, wracam a ten popłakuje.  Jak usłyszał, że idę, biegiem do mnie i radość wielka. Muszę przestać witać się z nim. On ostatnio tam gdzie ja to i on. A beczał w salonie siedząc na dywanie przy Ferce, dama leżała na kanapie na swoim ulubionym miejscu :biggrina: . Pracuję w domu,  więc jestem non stop, ale jak wychodzę, to nie przypuszczałam, że Harry  zaliczy wsteczny lęk . A miałam iść na Wigilię jamniczą z Ferką i pewnie jej nie wezmę, bo on tu sam to oszaleje :bigcry:.  Martwię się. :(

Link to comment
Share on other sites

*******************************************************************************************

 

 

:new-bday: :BIG:  I ja pędzę do Harutka ze spóźnionymi, ale za to jeszcze bardziej gorącymi życzeniami z okazji urodzinek :BIG: :new-bday:

 

100 jamniczych latek Dostojny Jubilacie - Wszystkiego NajlePSIEgo!!!

 

fototapeta-wszystkiego-najlepszego-z-oka

 

*******************************************************************************************

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...