Jump to content
Dogomania

Jamniczek Harry - jednak Czarodziej-wyczarował sobie dom....miłość....


brazowa1

Recommended Posts

[quote name='JamniczaRodzina.']Trzymamy kciuki i jesteśmy dobrej mysli :).Fercia dostała mega rabat od Pani doktor samo czyszczenie ząbków w niektórych klinikach kosztuje prawie 200 i wiecej .[/QUOTE].... bo to są Czarodziejskie jamniki! ... trochę panią doktor poczarowały;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JamniczaRodzina.']/.../ samo czyszczenie ząbków w niektórych klinikach kosztuje prawie 200 i wiecej .[/QUOTE]
w Trójmieście 250 zł za czyszczenie, ale kwota może sie powiekszyć w zależności od ilości usuniętych przy okazji zębów i których zębów, trzeba doliczyc leki przeciwbólowe, może wyjść nawet 400zł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asperges']w Trójmieście 250 zł za czyszczenie, ale kwota może sie powiekszyć w zależności od ilości usuniętych przy okazji zębów i których zębów, trzeba doliczyc leki przeciwbólowe, może wyjść nawet 400zł[/QUOTE]
Jej praktycznie kieł sam wyszedł, kwestia pociągnięcia, ale ja wolałam u weta , bo się nie dała dotknąć. Tego dnia zapłaciłam 150 zł. Ale dostawała jeszcze zastrzyki antybiotyk i p. bólowe przez 5 dni plus krew i leki na wątrobę razem za leczenie w sumie 340 zł. To wg mnie i tak psim swędem. :), bo miała full servis . Jeszcze czeka nas USG i RTG klaty, ale jak dozbieram kasiory, a potem Harosław w obroty :):diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ferka zeszczuplała, dostaje jeść 2 razy dziennie (rozłożona porcja dzienna na dwie części) a w tej pierwszej dostaje procha (Hepatiale Forte 300mg) roztartego z jedzeniem . A jedzenie: pierś z kurczaka, ryż warzywa- głównie marchewka. Za 6 tygodni powtórzenie badania krwi.
Ferka ma adhd i możecie sobie wyobrazić jak jestem oplątana smyczą przy wyjściu z domu. Tak się cieszy, że nie wie co robi chyba, lata skacze, prycha jednym słowem kino ! ;)

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam do czarodziejskiej rodzinki i zostawiam mizianka i pozdrowionka:)
Fercia, trzymaj się Kochana i wracaj do zdrówka!!!
Jak tak czytam o tych cenach, to aż kręci mi się w głowie...
U nas "na prowincji" znacznie taniej, ale to też pewnie zasługa weta - przyjaciela od dzieciństwa...
Jak tak sobie pomyślę, że u mnie 5 psiaków i kicio i co chwilę coś się wydarza, a nawet jak wszystko dobrze, to przecież systematyczne odrobaczenia, szczepienia...
Na całe szczęście płacimy u dr Jacka raczej kwoty "hurtowe"... uff...

Link to comment
Share on other sites

Alu ja bardzo przepraszam ale spóźnione jednak szczere życzonka. ZDROWIA po tysiąckroć a reszta przyjdzie sama.

[IMG]http://3.bp.blogspot.com/-2nJJ8NoyHwg/T1cnwyTWOgI/AAAAAAAAGJ4/8EP0qSjLkiU/s640/mp13.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.dekokard.pl/allegro/panel/zdjecia/Alicja.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

I ja również pędzę z Najlepszymi Życzeniami dla Ciebie Aluniu ,życząc[SIZE=2][B] Zdrówka, Zdrówka!... i jeszcze raz ... pieniędzy:BIG::BIG::BIG::BIG::new-bday::BIG::BIG::BIG: [/B][/SIZE]
[IMG]https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSVGnY2_yZSAnktSd8K1D9rTUJQTgklq9_eCNZce91qbRXtj05F[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='werenn']wszystkiego najlepszego!
a ja to powinnam pamiętać podwójnie i co? nie dość,że urodziny mamy tego samego dnia, to moja córcia też Ala i wczoraj miała imieniny :-)[/QUOTE]
To ja Twojej Aluni życzę Wszelkiej Pomyślności, Zdrówka Dobrego i Spełnienia Marzeń :loveu::multi:[IMG]http://kwiaciarnia-wałcz.pl/galeria/image?format=raw&type=img&id=101[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...