Jump to content
Dogomania

4 letni Amstaff - znaleziony w Mysłowicach. wrócił do domu


rzeszut

Recommended Posts

Znaleziono 16.10.2008 w Mysłowicach Ćmoku 4 letniego Amstaffa, zadbanego, silnego, mocno umięśnionego, ale bardzo łagodnego. widać że pies jest typem "kanapowca" , bardzo przyjacielski - reaguję na alarm samochodowy, rozgląda się za samochodami rodzinnymi, obeznany z jazda samochodem - zrównoważony.

Piesek jest u mnie tymczasowo, ponieważ sam osobiście odbieram z Ośrodka Adopcyjnego Dobermana w sobote (25.10) nie mogę go długo trzymać, szukam więc właściciela psa lub osoby która go przygarnie.

piesek posiada wszczepiony mikrochip, niestety nie pozwala to na określenie właściciela.

proszę o pomoc w znalezieniu DT lub o przygarnięcie tego pięknego, ufnego psiaka.

kontakt: paweł rzeszutek t: 691955203

[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img387.imageshack.us/img387/5703/0480587617pf0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://g.imageshack.us/img387/0480587617pf0.jpg/1/"][IMG]http://img387.imageshack.us/img387/0480587617pf0.jpg/1/w500.png[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

tak, w mysłowicach wiszą ogłoszenia o znalezionym psie, zgłoszony jest do wszystkich schronisk na śląsku, na strnie UM Mysłowic nie znalazłem żadnej informacji o zaginionym Amstaffie, a po mikrochipie nie mozna odnaleźć właściciela bo w polsce nie ma obowązku rejestracji psa !!! i mikrochip jest tylko i wyłacznie pro forma żeby pies mógł dostać paszport - niestety Okręgowa Izba Lekarsko-Weterynaryjna nie posiada żadnej bazy danych psów (zwierząt) z mikrochipem - choć powinna w świetle prawa europejskiego.

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny i chłopaki, nie odstępujcie od próby znalezienia właściciela, a nóż to ktoś starszy bez dostępu do netu i szuka nie w taki sposób w jaki powinien!!

Każdy jeden nr czipu jest rejestrowany, skontaktujcie się z Izbą weterynaryjną, podajcie nr czipa i niech Izba poinformuje was, który wet otrzymał ten numer.Potem wybierzcie się do tego weta, może psa pamięta, a raczej na pewno ma go gdzieś odnotowanego.

Proszę, nie odpuszczajcie!!Tym bardziej, że psiur zadbany i dobrze prowadzony był.Może komuś nawiał gdzieś dalej od Mysłowic a tam sie znalazł przypadkiem?

Link to comment
Share on other sites

teraz suki mają cieczki, on jest posiadaczem jajek...może polazł za jakąś sunią i się zgubił?
trzeba dać ogłoszenia papierowe - do lokalnej gazety, popytać w lecznicach, sklepach zoologicznych, porobić plakaty i porozklejać...

ale a sumie nie zdziwię się jak własciciel się nie znajdzie...

Link to comment
Share on other sites

ha dla chcącego nic trudnego - jak sie człowiek uprze to i biurokracje przejdzie - najpierw obdzwoniłem schroniska, dowiedziałem się firme która produkuje chipy, potem znalazłem liste weterynarzy którzy top robią, następnie przez pół dnia maglowałem Sląską Izbe Lekarsko-Weterynaryją i dostałem po numerze chipa nazwisko pani doktor która tego chipa wszczepiła !!!! od niej cudem uzyskałem imie i nazwisko właścicielki psa .. ANNA MACHURA !!! z katowic - może ktoś ja zna ??

Link to comment
Share on other sites

krótko i na temat, adresata nie znaleźliśmy bo... adres fizycznie od półtorej roku nie istnieje !!!!!!! dom wyburzono, lokatorzy zostali rozparcelowani po Katowicach gdzieś ..... i dupa zbita. jaka dziewczyna z sąsiedztwa podobno chodzi z jednym z chłopaczków z tego domu do świetlicy środowiskowej - może uda się jakoś do nich numer znaleźć...

masakra

dostaje podwójnego doła z wyrzutami sumienia... z jednej strony pies potrzebuje domu z drugiej go nie chce bo chce odebrać dobka... co ja mam zrobić :(((( ???????

Link to comment
Share on other sites

skontaktowałem się z UM katowice i dowiedziałem się że właścicielka psa nadal jest mieszkanką Katowic oraz że mieszka na dzielnicy załęże - niestety więcej ni mogła mi powiedzieć ale i tak super ze aż tyle - do tego zobowiązała się do wysłania priorytetem na jej adres moje dane kontaktowe. byc może cos wypali z tego... dzisiaj jadę na załęże rozklejać ogłoszenia o piesku...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...