Jump to content
Dogomania

Charty w Nowym Targu


Lazarus

Recommended Posts

Ja widzialam ten sukces i jest on w pelni zasluzony 8)

NAjlepszy jest fakt,zesmy miedzy soba z Matrixem dzielili 3 i 4 miejsce na grupie (dobry Matrix chcial mi nawet to 3oddac :wink: )po czym sie okazalo,ze ja wyladowalam na bez lokatowej pozycji,zas on na przodzie 8)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Wam serdecznie za gratulacje w imieniu Matrixa, nie mogłem tutaj nic napisać ponieważ jak na złość przez te dwa dni nie miałem dostępu do komputera.

Oczywiscie bardzo się cieszymy, że dostaliśmy kolejne Zw, Mł, BOB, pierwszy raz BOG - sędziowała Wiesława Misterka - Kluska, a na bisie juniorów oceniała Lilianna Bachurzewska i los się do nas uśmiechnął.

My nie możemy narzekać bo dostalismy dwa puchary ale faktycznie z tymi pucharami to skromnie było tylko za 1 miejsce w grupach i za 1 miejsce w bisie szczeniat, młodzieży i weteranów. Dopiero na bisie całej wystawy ufundowali puchary dla 4 finalistów.

Jako ciekawostkę powiem Wam, że BIS NowyTarg 2004 wygrała suka pudel duży czarny - koleżanka Matrixa, z którą razem pojechał na wystawę jednym samochodem. I tak w drodze powrotnej do domu jechalismy z dwoma zwycięzcami Bis. Teraz trochę odpoczywamy bo za parę dni Chorzów, a potem klubowa chartów i jeszcze Rybnik, na tej wystawie kończymy sezon wystawowy Matrixa, pojawimy sie znów na wystawach od Katowic zaczynając.

Link to comment
Share on other sites

Matrix- jak zwykle GRATULUJĘ (może będę po prostu pisać- "to co zwykle"?? :lol: ), bardzo bardzo :) i trzymam kciuki za następne wystawy! Ależ musisz być dumny ze swojego piecha :)

cieszę się, że będziecie na klubówce, my też sie wybieramy. I chyba tylko tam. Poza coursingami oczywiście (w niedzielę Dru zrobiła licencję więc czeka na nas Pomiechówek i Świerklaniec- już się cieszę! :) :) :) )

Link to comment
Share on other sites

Lazarus - Tytus na tym zdjęciu wyglada super i wydaje mi się ten pomysł z zamieszczeniem z-ców bisa na okładce bardzo dobry.

Mi sie tez podoba zwlaszcza jezeli nie ma wystawa sponsora ktory " zajmuje" ostatnia strone.

Czy mozesz zerknac ile bylo w tym roku zgloszonych psow na ta wystawe?

Link to comment
Share on other sites

Skoro tak tutaj gratulujecie to i ja się dołącze :wink:

matrix.. GRATULACJE jeszcze raz! Marzenie się spełniło o BISie, czy jednak mierzysz na BISa całej wystawy? :)

Przypomniał mi się Bytom, kiedy wraz z Edytą namawialiśmy cię byś został na BISach, bo miałeś duże szanse. Jednak ty musiałeś jechać i w chwili wyborów Mati leżał już "pod ciepłą kąłderką" jak mi w SMSie napisałeś :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...